KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló gyöngyszemekből lassan feloldódik az olívaolaj, mely által láthatóan finomabb lesz bőrünk. A vitalizáló formula gondoskodik a bőr megfelelő nedvességtartalmáról.

eo

2013. április 4.

2012. november 21.
Nyáron használtam, ajándékba kaptam. Jó volt vele zuhanyozni, frissítő, vitalizáló érzést nyújtott, ugyanakkor nem szárított, pedig erre érzékeny a bőröm. Klassz kis tusfürdő, az apró kis gyöngyöket pedig imádom benne. Nyáron tervezem még újra használni, de ebben az őszi-téli időszakban jobban kívánom a krémesebb, inkább fűszeresebb illatú termékeket. A maga kategóriájában korrekt termék, ajánlom másoknak is. Négy csillag azért, mert teljesen elégedett vagyok vele, de azért olyan kiemelkedőt nem nyújt, az én csillagozási-rendszeremben pedig azért több kell, hogy egy termék kiérdemelje az ötöst. :)

Update: Végül megint előkerült ez a tusfürdő és el vagyok ragadtatva. Eddig nem tudom, hogy nem vettem észre, de remek az állaga, gazdag, inkább olajosan zselés, ténylegesen érezni benne az olívát. Élmény vele fürdeni, simogatja a bőrt, bár még nem használtam olajtusfürdőt, de ehhez hasonlónak képzelem. Feltétlenül szeretném még újra venni, igazából a gazdag, olajos táplálás miatt szerintem simán ideális a hidegebb hónapokban is.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

2012. november 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Mannitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Színezék. Barnás sárga.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.