KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Lidl

RCC

2018. június 18.

Természetes hatású (kinek jó kinek rossz hír :D). Sötétebbek tőle a pilláim, látszódnak így legalább hogy vannal, de sokat nem csinál. Kissé kenődik, de olcsó és könnyű lemosni. A kefe nagyon jó, az első használattól megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, habár a tubushoz képest elég rövid a pálca. Egynek elmegy, de újra nem veszem.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

tyukanyo

2018. június 11.

Nem vált be egy szempillaspirál, és venni akartam helyette egy másikat. Szimpatikusak voltak a lidl sminkjei, ezért kíváncsiságból ezt vettem meg. Hosszú és dús szempillákat csinál. Ami negatívum hogy, egy idő után elkenődik, ahol a szempillám vége a bőrömhöz ér. Az árát megéri, nem volt pénzkidobás egyátalán, és szeretem használni, de nem fogom újravenni, mert maszatol.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Vajdus23

2018. március 10.

Nem vártam tőle sokat, így nem okozott túl nagy meglepetést. Nem dúsítja túlságosan a pilláimat, nem is használom önmagában, csak valamivel kiegészítve. Szeretem a feltűnő pillasort, de ez a spirál inkább természetes hatást kelt, építeni pedig nem lehet, mert összetapasztja a pillákat.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Orsikaa

2018. február 10.

Egyszer nagyon sürgősen kellett szempillaspirál, és nagyon szerettem volna minél olcsóbban megúszni, ezért ezt választottam, szinte fillérekért árulják. Egyik kedvencem lett, nagyon szép hatást lehet vele elérni. Tartós is, és lemosni is könnyű. Van egy szokatlan illata, ami ráadásul elég erős is, azt nem értem, hogy miért, de engem nem zavar :D

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Juhannae

2018. január 6.

ÚÚristen szempillaspirál! Soha egyik szempillaspirálom sem volt ilyen tökéletes. A fej szuper, nem vesz fel sok festéket, jól lehet vele dolgozni. Nem folyik le és kenődik fel a szemhéjamra. Az áráról ne is beszéljünk..:)

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

bnezsu

2018. január 3.

Eddig teljesen hidegen hagytak a Lidl saját márkás termékei, utóbb mégis megvettem ezt a szempillaspirált. Nekem kifejezetten tetszik amit nyújt. Szuper a keféje, nem ragadnak össze a szempilláim. Ára tökéletes. Monitor előtt ülök egész nap, de még este is fent van, elmosódás nélkül. Este viszont könnyen lejön az arctisztító és vatta segítségével.

bnezsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Koncz

2017. december 3.

Nem jött be, pedig nagyon szeretem a Cien termékeit. Nagyon fura szaga van, amit nem tudok hova tenni. Szinte semmit nem csinál a pilláimmal, de azért a nap közepére már a szemem alatt köt ki.

Koncz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

bernyoke

2017. november 3.

Nem szoktam sokat válogatni a szempillaspirálok között, mert szerencsére alapból is hosszú és sűrű szempillákat örököltem. Ezt hónap végén vettem, gondoltam kipróbálom, mert itt is jókat olvastam és egy barátnőm is ajánlotta. Nekem teljesen jól bevált, bár van benne valami értelmezhetetlen szag (parfüm is van az összetevők között), szép, erős fekete a végeredmény, de 3 hónap után ezt is el kell dobni, mert elkezd ragadni. Ennyiért bőven megérdemli az 5 csillagot.

bernyoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Glori8

2017. október 15.

Nagyon jó ára van, de semmi különös. Sőt.... nap végére sajnos lemászik a szemem alá.

Glori8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kigyogirl

2017. szeptember 13.

A kedvencem :) Olcsó, nem ragad össze tőle a szempillám, nem kenődik el és le lehet mosni anélkül hogy nagyon dörzsölni kellene a szememet. Eddig az egyetlen szempillaspirál, amit kifejezetten szeretek használni, jól érzem magam ha felteszem.

kigyogirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology