KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Lidl

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernyoke

2017. november 3.

Nem szoktam sokat válogatni a szempillaspirálok között, mert szerencsére alapból is hosszú és sűrű szempillákat örököltem. Ezt hónap végén vettem, gondoltam kipróbálom, mert itt is jókat olvastam és egy barátnőm is ajánlotta. Nekem teljesen jól bevált, bár van benne valami értelmezhetetlen szag (parfüm is van az összetevők között), szép, erős fekete a végeredmény, de 3 hónap után ezt is el kell dobni, mert elkezd ragadni. Ennyiért bőven megérdemli az 5 csillagot.

bernyoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Glori8

2017. október 15.

Nagyon jó ára van, de semmi különös. Sőt.... nap végére sajnos lemászik a szemem alá.

Glori8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

kigyogirl

2017. szeptember 13.

A kedvencem :) Olcsó, nem ragad össze tőle a szempillám, nem kenődik el és le lehet mosni anélkül hogy nagyon dörzsölni kellene a szememet. Eddig az egyetlen szempillaspirál, amit kifejezetten szeretek használni, jól érzem magam ha felteszem.

kigyogirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

canimbenim

2017. július 19.

Magamtól meg nem vettem volna,csak a barátnőmét próbáltam k,és megtetszett. Szerintem nagyon is szuper. Olcsó,de olyan szépen lehet vele dolgozni,mint kevés drágább spirállal. Újra veszem

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

xxxx911118

2017. július 4.

Tartós, olcsó és szépen kihúzza a pillákat.

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Tartós, olcsó és szépen kihúzza a pillákat.

Vicus

2017. június 30.

Az enyémnek más a csomagolása, a tubus teljesen egyenes, de volume verzió az is.
Először is: nagyon büdös. Továbbá irritálja a szememet, bekönnyezem tőle, és még hajlamos is felkenődni a szemöldököm alá. A keféje sem a szívem csücske, főleg hogy nehéz lehúzni róla a felesleget, ezért külön kis szempillakefét kell használnom hozzá. Biztosan nem vásárolom újra.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

gyulzsuzsi

2017. június 25.

Félve vettem meg, de kellemes meglepetés ért. A rövid és egyenes szempilláimmal nem lehet csodát tenni, ez sem teszi, de legalább befesti és festék a helyén is marad lemosásig. Nem csinál póklábakat és vééééégre egy spirál, ami celofános csomagolást is kapott, így biztosan nem volt nyitogatva a vásárlás előtt.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Tioka

2017. május 24.

Ár érték arányban meg vagyok vele elégedve. Egyetlen gondom vele, hogy estére elkenődik a szemem alatt, viszont emiatt könnyen lemosható

Tioka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

Celaena

2017. május 5.

Imádom. A szempillán marad, nem csomósodik és az alsó pillákat és könnyen lehet vele formázni.

Celaena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Rita0126

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

Nem igazán szeretem. Kellemetlenül erős a szaga, nehezen szárad, elkenődik, csomósodik.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology