KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ciracle

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dflilla, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alkohol-, parabén- és ásványiolaj-mentes szérum A-, C-, E-vitaminnal. Segít a bőr öregedésének megelőzésében.

dflilla

2018. július 5.

Elfogyott a C vitaminos szérumom és elkezdtem keresgélni valami újat, ami esetleg jobb eredményt ad. Oh My Brush Vikinél olvastam róla és felkeltette az érdeklődésemet. Igaz nem kimondottan az, amit kerestem, viszont nagyon jónak tűnt. Meg is rendeltem és nem csalódtam. Szeretem ezt a termékcsaládot. Esti rutinom része lett. A foltokat szépen halványítja, gyorsan beszívódik. Van, hogy csak önmagában használom.

dflilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Retinol, Ascorbic Acid, Vitamin E Succinate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Retinol, Ascorbic Acid

Retinol a I v

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.