KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CL

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. január 12.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén pumpás dezodor, mely nem tartalmaz alumíniumsót, cinket, alkoholt és állati eredetű összetevőket. Hitelesített vegán termék.

Pumi

2018. március 12.

Tökéletes számomra! Sem alkohol, sem parabén, sem aluminium. Szeretem, másodjára vettem meg. Hát igen a német minőség

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.