KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Claire's Cosmetics

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   130 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: StrawberryCheescake, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DayanaComplow

2017. június 2.

Az illata szinte csak addig tart míg az ember magára fújja, el is illan egy perc alatt. Az a bizonyos illat pedig valami nagyon mű epres tusfürdő illat. Nem vagyok elájulva tőle, még jó, h leárazva vettem meg.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Greti22

2016. június 30.

Nagyon jó az illata, nem túl tartós, de ez nem is parfüm :) Kb fél évig elég volt a kiszerelés.

Greti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

ribizlizizi

2015. november 6.

Elfogyott nálam. Nagyon nagyon finom illata van, közepesen tartós, nyáron imádtam, kettőt is kibírt velem :) az üvegcse is bejött, szóval elégedett voltam vele!

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

KuliKali

2015. november 5.

Szeretem! Nekem testpermethez képest egész tartós,nagyon szeretem az illatát,rengeteg emlék fűződik ahhoz az időkhöz,amikor rendszeresen használtam...Viszont ahol befújom magam,egy kicsit ragad,amíg meg nem szárad,más probléma nincs vele.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 5.

bubbans

2014. május 9.

imádom az illatát, de sajnos pár perc múlva már nem is érzem h magamra fújtam :(

bubbans
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

SayenAllwright

2014. március 1.

A vattacukros-epres illatát nagyon szeretem, de sajna nem valami tartós, és hiába érzékeny az orrom rá, 10 perc múlva már úgy érzem, mintha magamra sem fújtam volna =(

SayenAllwright
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.

Babika20

2013. december 17.

Igazi vattacukorfelhő illat. Gyengébb, mint egy testpermet, 1-2 órán át azért érezni:)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 17.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.