Claire's Cosmetics

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Dea

2019. február 12.

Egyáltalán nem tartós, fedőlakk nélkül még aznap lejön, ráadásul jó drága is,nem ajánlom senkinek...

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

PaNel95

2017. április 22.

500 forintos akció keretében vettem meg az arany színűt, így megérte. A teljes árát azonban nem éri meg.
A színe szép, egy rétegben tökéletesen fed. Ami azért fontos, mert két rétegben használni felejtős, valamint a fedőlakk használata is az, mert felmarja az alatta lévő réteget, és akkor már sem szárad meg egyöntetűen és szépen.
Pár napig piszkálás nélkül rajtamarad, amúgy egy kis szappanos, meleg vizes dörgöléssel le lehet szedni. (Legalább a körömlakk lemosó nem kezdi ki az ember körmeit.)
Egy próbát megér, mert érdekes lakk, és nem mindennapi. Főként dekor lakknak használom. Egész köröm nem néz ki jól, legalább is nekem nem tetszik úgy. Nagyon sápaszt a szín, ha az összes körmömön használom, nem szép az összképe sem. De ha csak egy-egy körmömön vagy díszítő elemként használom, úgy viszont nagyon szép a színe.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

silver

2016. február 29.

Teljes áron vettem meg a rose goldot, mert totál elvarázsoltak a netes swatchok. Persze gondolhattam volna, hogy szörnyen sápasztani fog ez a szín, no meg nekem elég barázdáltak is a körmeim, ezt is kiemeli, hajlamos csíkozódni is, szóval igazából elég ergya lakk ez, a tartósságát is csak azért nem tudom fikázni, mert lemostam azonnal...
Viszont, amitől teljesen ledöbbentem, hogy mekkora menőség már, ahogy ez a lakk szárad?! Oké elmagyarázom: először az essence körömragasztó dobozán húztam vele egy csíkot, és konkrétan azt hittem, hogy káprázik a szemem. Ugyanis közvetlen felkenés után egy oldódó fürdőbombához hasonlóan, elkezdett "pezsegni" a szín, és végül bemattult. De az átmeneti fémes-rózsaszínes "pezsgés", szinte szikrázás, hosszú másodperceken át csodálható volt! Hát valami kurvajó látvány szerintem, pszichedelikus. Vagy csak ekkora proli vagyok, nem kerül sokba lenyűgözni :-)
Ezek után persze miért ne alapon elkezdtem water marble-özni (amennyiben van ilyen szó) ezzel a lakkal, na hát az is kurvajó volt! A legkülső kör szépen bemattult, a belső cseppekben meg ilyen teljesen random módon össze-vissza ficergett meg pezsgett a lakk, és létrejöttek kicsit koncentráltabb pink részek, meg inkább csak fémesen csillogó részek, de mind egymáshoz nagyon közel, mint egy szövettan metszet :DDD Egyelőre tanácstalan vagyok, mihez kezdjek ezzel, kezd furin ráncolódni a legkülső sáv, körömmatricaként kéne felhasználni, de vasárnap este 00:02 van már, nincs ehhez nekem ihletésem most. Majd...

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

AkInImOd

2015. augusztus 14.

2015.08.05.

A boltban sokat filóztam, hogy az ezüst, a rezes vagy az arany példányt vegyem-e meg 500 forintért - végül az aranyra esett a választásom. Ebből egy picikét felkentem a kisujj körmömre, rögvest vásárlás után - nagyon gyorsan száradt, és 2 napig nem piszkáltam, szépen ott maradt. A mai lemosásnál viszont láttam, hogy kissé besárgította a körmömet abban a foltban, így ez alá szükséges alaplakkot felkenni.
Nagyon érdekes a textúrája, egyszerre tompa és fényes, olyan régi, ó hatása van (pont, amire kellett). :) A teljes manikűr elkészítésekor is gyorsan száradt, viszont nagyon híg, annyira, hogy a felesleg lehúzásakor pár apróbb csepp kifröccsent (!) az asztalomra - ugyanakkor egy rétegben is gyönyörűen fed, és két ecsetvonás elég volt a vékonyabb körmeimre, mert a folyékonysága miatt szépen egybeolvad, és nem csíkozott.
Megnézem, két napig hogy reagál fedőlakkal és anélkül, aztán pontosítok az értékelésen - de nekem eddig bejött, tetszik, és valószínűleg vissza fogok menni a rezes hatásúért. :) 500 forintot megért, de az eredeti áráért (1890.-) véletlenül sem venném meg.

2015.08.14.

Az elmúlt napokban csak ezeket a lakkokat használtam.Sajnos az Essence The Gel fedőlakkja is leszedi (!) a tetejét, ráadásul még azzal is lepattogzik elég hamar a körömlakk, nemhogy anélkül (pedig az Essence fedőlakkjával nagyon elégedett vagyok, eddig az összes, akár más márkájú körömlakkommal kiválóan kombinálható volt). Úgyhogy aki igazán kényes a körmeire, az nem fogja szeretni ezt a lakkot. Továbbá: egyszer-egyszer nekem is becsíkozott, de olyankor azért, mert nem hagytam elég festéket az ecseten.
Nem vonok le azonban pontot, mivel díszítéshez is használtam: fagyöngyöket kellett csili-vilire átalakítanom, és mind az arany, mind a rezes kiválóan teljesített: tökéletes fedés és gyors száradás, bomba dizájn az ötleteimen, és ezekről nem kopott le a lakk használat közben sem(!). Úgyhogy 4 csillag marad nálam továbbra is. :)

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

2015.08.05.

2015.08.14.

Lilu

2015. május 16.

Leárazva vettem én is. Gyönyörű, jó fedésű cucc, és egy nap alatt teljesen lekopik. Annyira akartam szeretni, de utálom, mikor egy lakk nem bír ki két napot sem. Ha valaki minden nap más színűre festi a körmét, csak ajánlani tudom, nekem meg ez így nem ér többet két csillagnál. Csalódás.

Lilu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 16.

okroseva

2015. május 13.

Húzós az ára, Claires lakkhoz képest, de akciósan, 500 ft-ért megért egy próbát. Vékony, nehezen használható ecset, a lakk szépen terül, de a 2. réteg felnyalja az elsőt. Fedőlakk felejtős.

okroseva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.