KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Clarinsklub-n 9675 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Clarinsklub, 9675 Ft

SPF 15 -ös alapozó. Az INCI lista elején az aktív fényvédő összetevő, a titanium dioxid  (2,5%) szerepel.

Ár: 9675 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Dinart

2015. március 20.

Ma használtam először.
Valóban nagyon kipihent pofit varázsol, meg is lepődtem, mennyire sima lett a bőröm felvitelét követően.
Nagyon természetesnek hat.
Nem ül a ráncokba, a kis fényvisszaverő pigmentektől meg nem olyan karikás a szemem.

Dinart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 20.

Ma használtam először.
Nagyon természetesnek hat.

Nur

2015. február 1.

110-es honey árnyalatban van meg nekem. Az eladó ezt a színt ajánlotta, kicsit féltem, hogy sötét lesz, de végül bevált, de azért inkább csak nyárra. Viszont, az eggyel világosabb árnyalat már több, mint sápasztó, így télre más márkát kell használnom. A minősége kiváló, könnyen eldolgozható, sosem lesz maszkos hatású, és gyönyörűen fed, talán még simító hatását is felfedezni véltem. Minden esetre használatakor, pihentebbnek látszom. :):) Egyszóval nagyon jó alapozó. Nekem "normál" fehér bőröm van, semmi szélsőségesen világos, vagy túl sötét, ennek ellenére a széles választékú színskálából, elég nehezen találtunk színt, pedig az eladó is próbált segíteni. Ilyen minőségű, és árú alapozónál pedig végképp nincs kompromisszum a színt illetőleg, így nekem csak nyárra jó, de akkor valóban tökéletes.

Nur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

andibugar

2013. április 14.

Nagyon szeretem, nekem a 110-es árnyalatban van. Gyönyörűen fed, nem ül a ráncokba. Teljesen természetes hatású.

andibugar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 14.

afonya

2012. április 3.

Pont megfelelő nekem. Kombinált bőrtípusom van. Nekem nagyon fontos a fényvédelem, és ez az alapozó fényvédőt is tartalmaz, üvegben van, és gyönyörű a színe. Pont illeszkedik a bőrszínemhez. Nem érzem, hogy az arcomon van, s mikor hazaérek, nem azt várom, hogy mikor moshatom már le, annyira kellemes a bőrömön.

afonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Hydroxyethyl Urea

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.