KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clarins

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Shea vajjal. Alaposan tisztít a bőr irritálása nélkül.

lupiusz

2016. november 19.

Istenem, de szerettem! Ajándékba kaptam, és ahogy előttem is írták, esténként vártam az arctisztítás idejét, annyira kellemes volt használni. Manapság drogériás arctisztítót használok az ára miatt, de tudom, hogy egyszer visszatérek hozzá. :)

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

Vikissza

2016. október 23.

Már egy ideje szemezek vele, de a shea vaj miatt nem akartam megvenni nyárra, hátha túl sok lesz. Viszont Glamour napok alatt végre beruháztam rá, és hát nem bántam meg!!! Mindent imádok benne, az illatát, az állagát, és egyáltalán nem nehézíti el a bőrt. Ahogy elolvastam a legutóbbi hozzászólást teljesen magamra ismertem. Tényleg alig várja az ember az arcmosások idejét! :)

Vikissza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

lichtnori

2016. augusztus 10.

2015. szeptember 19.:
Imádom, imádom, imádom! Szuper az illata, kicsit cukorkás, kicsit gyümölcsös, kicsit shea vajas. Alig várom az arcmosások idejét. :-) Nagyon-nagyon pici elég belőle, szinte szétolvad az arcomon, krémes, de nem zsírosan, fullasztóan. Utána szép, kisimult és hidratált tőle a bőröm. Ez hülye reklámszövegnek tűnik, de " mióta a Clarins termékeit használom... " :-), de tényleg! Szép a bőrképem, egyenletes, pati és ragya mentes, egyszerűen érzem, hogy ez a legjobb a bőrömnek és jó dolog tükörbe nézni! Kombinált bőrtípusom van (arcom normál, a T zónám zsíros), mégis ez a száraz bőrre való lemosó jött be a legjobban. Egyáltalán nem szárít, nem okozott allergiát és maximálisan tisztít, mert utána a tonikkal átitatott vattán semmi piszok nincs, pedig használok alapozót, porpúdert, és a kislányom jóvoltából pl. játszótéri homokot is. Nekem nem 5 pont, hanem 10!

Update: Elhasználtam egy egész tubussal és újra vettem. Minden más lemosómat félretettem, csak ezt használom, annyira bejött. Kicsit mérges voltam, hogy "ennyi" pénzért csak 125 ml-t és nem 200 ml-t adnak, de megnyugodtam, mert nagyon-nagyon kevés kell belőle, ezáltal lassan fogy. Újra fogom vásárolni, és hála érte a Clarins Clubnak, ahol még mindig 25%-al olcsóbban lehet Clarins termékekhez hozzájutni, mint a drogériákban! :-) Tartom a véleményem, Ő az Arclemosó. 10*

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

2015. szeptember 19.:

mate

2016. július 18.

Isteni finom illatu,kremes arclemoso,ami nem mellesleg nagyon jol is tisztit!!! Nagyon keves kell belole,igazi kenyezteto krem az arcnak. Mar egy tubussal elhasznaltam es - ugyan most Shiseido-t hasznalok-, biztos,hogy ujra fogom venni!! Csak ajanlani tudom.

mate
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

kisnyuszi83

2016. február 9.

A D-ben kaptam egy kis mintát. Ez az első habzó arctisztító, ami elnyerte a tetszésemet. A minta hamar elfogyott, így megvettem a nagy kiszerelést is. Sajnos az ára már 7.490,- Ft a M-ban (persze volt kedvezményem). Nagyon kis mennyiség is elég, szépen finoman tisztítja a bőrömet.Nem húzódik, nem szárítja, az illata is kellemes. A shea vaj tényleg csodákra képes. A L'occitane shea vajas, krémes állagú arctisztítójánál is jobb. Szerintem a tubus egy évre elegendő lesz még napi szintű használat mellett is. Igazi felüdülés a bőrnek. Megéri beruházni. Gratula a Clarins-nek ezért a termékért.

kisnyuszi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

jirka

2016. január 10.

Több mint egy hónapja használom, reggel, este. Száraz arcbőrre viszem fel. Az első időkben több kellett belőle, gyakorlatilag beszippantotta az arcbőröm. Mostanra elég egy kicsi belőle. Száraz arcbőrbe masszírozom (ragacsos érzést hagy) aztán öblítem le vízzel. Száraz, érzékeny bőrömet szépen rendben tartja.

jirka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Lorna

2015. augusztus 12.

Szabályosan vaj illata van. Mintha finom, kellemes vajjal kenném az arcomat. Alig habzik, talán egy pettyet szárít. A sminket is leszedi. Az ára viszont borsos. Számomra isteni érzés volt használni, emiatt még biztos újraveszem, ha megtalálom a boltok polcain, egy ideig úgy látszott mindenhonnan eltűnt.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

despoina

2014. augusztus 10.

Mintat kaptam belole pár hónappal ezelőtt amikor vásároltam a Clarinsben. Elöszőr azt hittem hogy arclemosó tej amit vattakoronggal kell felvinni, ezért nem használtam és beraktam a fiókban. Pár nappal ezelőtt került újra a kezembe, akkor olvastam el hogy habzó arctisztító. Kiprobáltam :))) Nagyon finom arclemosó, bár elégé krémes és nehezen habzik.Este használtam reggelre nagyon szépen hidratálta az arcbőrömet. A shea vaj nagyon tetszik benne, nagyon szeretem a termékeket amikben benne van ez az összetevő. Összeségében jó termék de szerintem túl drága ahhoz amit nyújt.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Pötyi

2013. augusztus 25.

Ez az első krémes lemosó, amit használok. Tisztítás szempontjából elégedett vagyok vele, de nekem sajnos eléggé szárítja a bőrömet, húz, feszül tisztítás után, nagyon gyorsan rá kell kellem a szérumot és a hidratálót.

Pötyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

krszta

2013. január 26.

Csatlakoznék az előttem íróhoz. Gyengéd, finom, krémes. Ápol, hidratál, tisztít. Tökéletes textúra, tökéletes illat. Régóta használom, igazi, nagy kedvencem alapos tisztításhoz, főleg a téli napokon.

krszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.