KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 9600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 9600 Ft

Revitalizálja és tonizálja a hámréteget. Megakadályozza a bőr vízvesztését, öregedésgázló. A bőr ‘feltöltődik’, a vízhiánytól kialakult ráncok halványulnak.

Ár: 9600 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
1500 Clarins Kék Orchidea Arcápoló Olaj
Ár: 1500 , Eladó: juditjanka
Állapot: új, Helyszín: Bp., fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ingrid123

2018. április 12.

Clarins termék vásárlásakor 10 db mini mintát kaptam ajándékba, amit ajánlok mindenki figyelmébe! Jó akciónak tartom, nem olcsók a Clarins termékek, viszont így kockázat nélkül ki tudok próbálni néhányat. Így jutottam hozzá ehhez az olajhoz is. Sajnos ő nem az én termékem.Nekem nagyon erős az illata, zavaró. Minimálisat használtam belőle, igazából lehet, hogy nagyon jó a hatása, de számomra nem kellemes egy ilyen sűrű és erős illatú olajat kenni az arcomra. Reggelre beszívódott, bár lehet, hogy még a párnára is kenődött belőle. Valóban csak néhány napig használtam, de ennyi idő alatt nagy extrát nem tapasztaltam.

Ingrid123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 12.

csikosmatyas

2018. január 14.

Semmivel nem tud többet, mint a tized ennyibe kerülő Alverdés.
Ez tényleg pénzkidobás.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Semmivel nem tud többet, mint a tized ennyibe kerülő Alverdés.
Ez tényleg pénzkidobás.

Blackbird

2018. január 13.

Kb. 3 hónapja használom-először mintám volt,aztán beruháztam a nagy kiszerelésbe-, maximálisan az esti rutin részévé vált.Éjszakára egy fél pipettányi-alig pár csepp-elég ,és reggelre hidratált,puha és feltöltődött az arcom:)Nem olcsó,de ha egyszer elfogy,akkor biztosan pótolom majd
Valahogy a vízhiány eluralkodott a bőrömön, meg gondoltam, lassan talán ideér a hideg,meg a fűtés szárító hatása..hát vettem egy újat.Pontosan négy nap alatt rendbe tett mindent. Nincs hámlás az orrom tövében, szépen feltöltött, bár az illata meglepett, hogy ennyire erős-erre valahogy nem emlékeztem :) Ahogy a vízhiány okozta nyomok elmúltak, látványosan szebb is lett a bőröm. Nyáron soknak éreztem volna, de így télen..szuper

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Kaszasd

2017. november 11.

Egeszen veletlenul fedeztem fel egy eddig nem ismert jo tulajdonsagat: veletlenul rakentem az ego-csipo, hidegtol es fertozestol veresre repedezett szamra. Ez a szaj hetek ota teljesen eredemnytelenul volt kezelgetve mindenfele termekkel, de EZ... 20perc alatt allitotta vissza a komforterzetemet. Tel vegeig en mar csak ezzel az olajjal a szamon lepek ki az ajton, az tuti.

Kaszasd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

bbkriszta

2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)
szerintem még nyáron is működni fog, biztosan beruházok rá, ha elfogyott ez az üveg

bbkriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)

doramora

2017. március 20.

Szerintem nagyon szuper termék. Kb. egy éve használom, most fogyasztottam el a második üveget, ami lehet soknak tűnik. Száraz levegőben élek és dolgozom, így az én arcbőröm valósággal szívja magába. Esténként használom, hamar beszívja a bőröm és reggelre üde és sima lesz tőle. Az illata is mesés :).

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

czakovaleria

2017. február 26.

Ha legjobbat kellene választanom az általam valaha használt bőrápolók közül, akkor egyértelműen ő lenne az! Sokáig nézegettem a boltban, majd egyszer amikor nagyon száraz volt a bőröm, akkor megvettem.
Ez a termék egy igazi csoda! Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, de ez az olaj mindig rendbe teszi. Nem használom minden egyes nap, csak hetente párszor, hidratáló krém alá. Használat utáni napokban mindig gyönyörű, hidratált, és ragyogó tőle az arcbőröm. Egyébként a pattanásokat is megnyugtatja, és lehúzza a pirosságot. Kevés kell belőle, 1 éve használom rendszeresen, és az üveg háromnegyede megvan. Az illata is mennyei, ha lenne belőle parfüm, biztosan megvenném azt is.

czakovaleria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

sztankoa

2017. február 25.

Nagyon vágytam már erre az arcápoló olajra, végre az enyém lett. Én a hidratáló krémemhez teszek két három cseppet, valahogy így könnyebb számomra a felvitele, mert ha önmagában használom, úgy érzem a pár csepp nem elegendő és nem tudom szépen eloszlatni az arcomon. Az illata intenzív, de hamar elillan, a bőröm viszont nagyon szép tőle, szépen feltölt, de nem zsírosít, még reggelre sem, ami pl. egy éjszakai krémről nehezen mondható el, reggelre fénylik az egész fejem. A hideg időben úgy éreztem elbírja a bőröm nappal is, szépen lehet rá sminkelni, nem fénylik át.

sztankoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

mLK235

2017. február 18.

Sajnos valami nincs rendben ezzel a termékkel, olyan mintha sima olajat kennék föl és ennyi!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Télen esténkénként a hidratálókrém mellé szoktam használni pár csepp olajat. Ebből termékmintám volt, de az is napokig elég volt. Nem zsírosít, kellemes az illata, és tudja azt, amit a hasonló árkategóriájú társai, a Nuxe, Decléor, Biotherm termékei stb.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate