KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 9600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, Módosítva: 2017. július 16.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 9600 Ft

Revitalizálja és tonizálja a hámréteget. Megakadályozza a bőr vízvesztését, öregedésgázló. A bőr ‘feltöltődik’, a vízhiánytól kialakult ráncok halványulnak.

Ár: 9600 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bbkriszta

2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)
szerintem még nyáron is működni fog, biztosan beruházok rá, ha elfogyott ez az üveg

bbkriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)

doramora

2017. március 20.

Szerintem nagyon szuper termék. Kb. egy éve használom, most fogyasztottam el a második üveget, ami lehet soknak tűnik. Száraz levegőben élek és dolgozom, így az én arcbőröm valósággal szívja magába. Esténként használom, hamar beszívja a bőröm és reggelre üde és sima lesz tőle. Az illata is mesés :).

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

czakovaleria

2017. február 26.

Ha legjobbat kellene választanom az általam valaha használt bőrápolók közül, akkor egyértelműen ő lenne az! Sokáig nézegettem a boltban, majd egyszer amikor nagyon száraz volt a bőröm, akkor megvettem.
Ez a termék egy igazi csoda! Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, de ez az olaj mindig rendbe teszi. Nem használom minden egyes nap, csak hetente párszor, hidratáló krém alá. Használat utáni napokban mindig gyönyörű, hidratált, és ragyogó tőle az arcbőröm. Egyébként a pattanásokat is megnyugtatja, és lehúzza a pirosságot. Kevés kell belőle, 1 éve használom rendszeresen, és az üveg háromnegyede megvan. Az illata is mennyei, ha lenne belőle parfüm, biztosan megvenném azt is.

czakovaleria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

sztankoa

2017. február 25.

Nagyon vágytam már erre az arcápoló olajra, végre az enyém lett. Én a hidratáló krémemhez teszek két három cseppet, valahogy így könnyebb számomra a felvitele, mert ha önmagában használom, úgy érzem a pár csepp nem elegendő és nem tudom szépen eloszlatni az arcomon. Az illata intenzív, de hamar elillan, a bőröm viszont nagyon szép tőle, szépen feltölt, de nem zsírosít, még reggelre sem, ami pl. egy éjszakai krémről nehezen mondható el, reggelre fénylik az egész fejem. A hideg időben úgy éreztem elbírja a bőröm nappal is, szépen lehet rá sminkelni, nem fénylik át.

sztankoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

mLK235

2017. február 18.

Sajnos valami nincs rendben ezzel a termékkel, olyan mintha sima olajat kennék föl és ennyi!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Télen esténkénként a hidratálókrém mellé szoktam használni pár csepp olajat. Ebből termékmintám volt, de az is napokig elég volt. Nem zsírosít, kellemes az illata, és tudja azt, amit a hasonló árkategóriájú társai, a Nuxe, Decléor, Biotherm termékei stb.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

timilla

2017. január 3.

A téli hideg szárító hatása ellen pár éve már arcolajokat is bevetek, amiknek általában olyan csodás a formulázása, hogy a zsírosabb T-vonalamon is tudom őket használni (persze krémmel keverve). Többfélét kipróbáltam már, ebből a Clarinsből 2 millis mintát kaptam egy rendelésem mellé. Az illata elég erős, nekem borotvavízre hasonlító, de ahogy írták is, hamar elillan. Szuperül ápol és véd, ráadásul rettentő kevés is elég belőle, szerintem én ezt a 2 millit sem fogom elhasználni tél végére. Ugyanakkor egyet kell értsek Katával, ezt az aromax olajok is tudják, így az árát biztosan nem éri meg. Pontot ezért nem vonok le, csak érdemes észben tartani, mielőtt az ember kidob egy rakat pénzt.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Wey1122

2016. október 1.

Idén télen voltak napok mikor időjárás nem volt túl kegyes az arcomhoz .Alapvetően kombinált a bőröm időnként megjelenik egy -két pattanás ! Valami kis extra kényeztető ápolásra vágytam persze megint akció volt kellett nekem!
Nem okozott csalódást hidratál,kényeztet! Illara elég erős intenzív bár szerencsére gyorsan elillan , de aki először veszi kézbe furcsa lehet !
Nem allergizál, nem okoz pattanást sem én csak éjszakára használom , de nem minden nap szóval ez az adag lehet évekig elég lesz ! Amire meg elfogy lehet jön jobb !
2016.10.01.Jelentem még mindig több,mint félig van! Nyáron kicsit hanyagoltam,de imádom! Sokat viselek gumikesztyűt és állandó fertőtlenítős kézmosás szétszedi a kezemet a körmeimről nem is beszélve.Egészségügybe nem lehet se műkörmöd se lakkos körmöd.Egyik este kipróbáltam 2 csepp elég a kezemre meg a körmeimre szépen hidratálja erősíti a körmöket is. Nagyon jó kis termék ez ! Tudom nem olcsó,de amilyen sokáig elég ez egy jó és hosszú távú befektetés!

Wey1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Catwoman

2016. január 24.

Vízhiányos a bőröm azért választottam ezt az olajat. Megszüntette a hámlást a bőrömön pár nap használat után,amit eddig semmi mással nem tudtam elérni.Nagyon kevés kell belőle,ezért valószínűleg egy életre elég lesz a 30 ml-es kiszerelés!Nagyon megéri az árát!

Catwoman
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 24.

barbi19

2015. november 14.

kb 2 hete hasznalom estenkent az arcomra, nagyon szep sima puha tole az arcom, annyi a hiba benne hogy nagyon lassan szivodik be, meg viszket tole az arcom.Ezert csak 4csillagot kapja, de addig is tesztelem hatha elmulik a viszketes.

barbi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.