KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 9600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2015. január 7.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 9600 Ft

Revitalizálja és tonizálja a hámréteget. Megakadályozza a bőr vízvesztését, öregedésgázló. A bőr ‘feltöltődik’, a vízhiánytól kialakult ráncok halványulnak.

Ár: 9600 Ft, Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -től
sztankoa

2017. február 25.

Nagyon vágytam már erre az arcápoló olajra, végre az enyém lett. Én a hidratáló krémemhez teszek két három cseppet, valahogy így könnyebb számomra a felvitele, mert ha önmagában használom, úgy érzem a pár csepp nem elegendő és nem tudom szépen eloszlatni az arcomon. Az illata intenzív, de hamar elillan, a bőröm viszont nagyon szép tőle, szépen feltölt, de nem zsírosít, még reggelre sem, ami pl. egy éjszakai krémről nehezen mondható el, reggelre fénylik az egész fejem. A hideg időben úgy éreztem elbírja a bőröm nappal is, szépen lehet rá sminkelni, nem fénylik át.

sztankoa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

mLK235

2017. február 18.

Sajnos valami nincs rendben ezzel a termékkel, olyan mintha sima olajat kennék föl és ennyi!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Télen esténkénként a hidratálókrém mellé szoktam használni pár csepp olajat. Ebből termékmintám volt, de az is napokig elég volt. Nem zsírosít, kellemes az illata, és tudja azt, amit a hasonló árkategóriájú társai, a Nuxe, Decléor, Biotherm termékei stb.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

timilla

2017. január 3.

A téli hideg szárító hatása ellen pár éve már arcolajokat is bevetek, amiknek általában olyan csodás a formulázása, hogy a zsírosabb T-vonalamon is tudom őket használni (persze krémmel keverve). Többfélét kipróbáltam már, ebből a Clarinsből 2 millis mintát kaptam egy rendelésem mellé. Az illata elég erős, nekem borotvavízre hasonlító, de ahogy írták is, hamar elillan. Szuperül ápol és véd, ráadásul rettentő kevés is elég belőle, szerintem én ezt a 2 millit sem fogom elhasználni tél végére. Ugyanakkor egyet kell értsek Katával, ezt az aromax olajok is tudják, így az árát biztosan nem éri meg. Pontot ezért nem vonok le, csak érdemes észben tartani, mielőtt az ember kidob egy rakat pénzt.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Wey1122

2016. október 1.

Idén télen voltak napok mikor időjárás nem volt túl kegyes az arcomhoz .Alapvetően kombinált a bőröm időnként megjelenik egy -két pattanás ! Valami kis extra kényeztető ápolásra vágytam persze megint akció volt kellett nekem!
Nem okozott csalódást hidratál,kényeztet! Illara elég erős intenzív bár szerencsére gyorsan elillan , de aki először veszi kézbe furcsa lehet !
Nem allergizál, nem okoz pattanást sem én csak éjszakára használom , de nem minden nap szóval ez az adag lehet évekig elég lesz ! Amire meg elfogy lehet jön jobb !
2016.10.01.Jelentem még mindig több,mint félig van! Nyáron kicsit hanyagoltam,de imádom! Sokat viselek gumikesztyűt és állandó fertőtlenítős kézmosás szétszedi a kezemet a körmeimről nem is beszélve.Egészségügybe nem lehet se műkörmöd se lakkos körmöd.Egyik este kipróbáltam 2 csepp elég a kezemre meg a körmeimre szépen hidratálja erősíti a körmöket is. Nagyon jó kis termék ez ! Tudom nem olcsó,de amilyen sokáig elég ez egy jó és hosszú távú befektetés!

Wey1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Catwoman

2016. január 24.

Vízhiányos a bőröm azért választottam ezt az olajat. Megszüntette a hámlást a bőrömön pár nap használat után,amit eddig semmi mással nem tudtam elérni.Nagyon kevés kell belőle,ezért valószínűleg egy életre elég lesz a 30 ml-es kiszerelés!Nagyon megéri az árát!

Catwoman
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 24.

barbi19

2015. november 14.

kb 2 hete hasznalom estenkent az arcomra, nagyon szep sima puha tole az arcom, annyi a hiba benne hogy nagyon lassan szivodik be, meg viszket tole az arcom.Ezert csak 4csillagot kapja, de addig is tesztelem hatha elmulik a viszketes.

barbi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

Blackbird

2015. június 23.

Kb. 3 hónapja használom-először mintám volt,aztán beruháztam a nagy kiszerelésbe-, maximálisan az esti rutin részévé vált.Éjszakára egy fél pipettányi-alig pár csepp-elég ,és reggelre hidratált,puha és feltöltődött az arcom:)Nem olcsó,de ha egyszer elfogy,akkor biztosan pótolom majd

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

despoina

2015. május 27.

Amikor külföldön vagyok akkor vásárolok csak Clarins termékeket. Az egyik parfümériában ahová járok a Clarins-es lánnyal már barátnők is lettünk :) Egyik alkalommal ebből az olajból kaptam tőle egy pici 2 ml. mintát. Az igaszság az hogy eddig ez az olaj nem keltette fel az érdeklődésem, nem is tudtam hogy létezzik. Pedig a sminkes állvány mellett találhatóak közvetlenül a cég kozmetikai termékei, az adott parfümériában.
Sokáig nem tulajdonítottam jelentőséget neki majd egyik este elővettem amikor eszembejutott. Másnap egy fontosabb összejövetelre voltam hivalatos és a legjobb formámban szerettem volna megjeleni. Nálam eddig Clarins termék irritációt, allergiát nem okozott az érzékeny bőrőmőn ezért is mertem kiprobálni.

Lefekvés előtt rendszerint shea vajt oszlatok el az arcomon, és erre az "alapra" 2-3 cseppnyi olajat dolgoztam el.
Az illata az valami álom, ha kapható lenne parfümként biztosan megvenném és mindennap használnám. Egy intenzív orchidea illat, pacsulival megbabonázva. Isszonyú elegáns és mértékletesen intenzív. A shea vajjal együtt időbe telik amég beissza a bőrőm, ez kb. 15 perc legalább. Nagyon sűrű emiatt 2-3 csepp is elég az egész arcra.
Nem tudom melyik volt az ami jobban hidratált - a shea vaj vagy ez az olaj - de reggel nagyon boldog voltam amikor tükörbe néztem. Gyönyörű, feszes, ragyogó és kipihent arcbőrrel ébredtem.
Azóta mindennap használom már legalább 10 napja és úgyanilyen jól teljesít.
Itt Clarins-Club áron lehet megvásárolni, kb. 9000 forint körüli az ára.
Nem tudom hogy végül megvásárolom-e, a pipetás kiszerelésű 30 ml. legalább egy évre elegendő mennyiség. Visszont ha úgy nézem hogy egy évre lebontva a shea vajjal együtt (két hónapra 2.000 Ft.) a havi arcápolási rutinom az olajjal együtt kb. havi 2.000 forintból megvan, elég baráti összegnek tűník.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Azóta mindennap használom már legalább 10 napja és úgyanilyen jól teljesít.
Itt Clarins-Club áron lehet megvásárolni, kb. 9000 forint körüli az ára.

2015. február 24.

Két db 2 ml-s mintához volt szerencsém hozzájutni. Meglehetősen intenzív illatú olaj. Többféleképpen használtam, kentem önmagában zuhanyzás és arctisztítás után a még enyhén nedves bőrbe és kentem száraz bőrre arckrémhez keverve is. Krémhez keverve maradéktalanul be tudja szívni a bőr (persze ne számítsunk utána totálisan száraz és matt bőrre, szóval leginkább éjszakára javaslom, úgyis akkor tudja leginkább kifejteni a hatását). Jól hidratál, puhít, szereti a vízhiányos bőröm. Nagyon kevés mennyiség kell belőle, 1-2 csepp elég egy használatra. Szeretem használni, jó érzés a bőrömnek, ha este használom reggelre puha, hidratált, "feltöltött" a bőröm. Viszont nem hiszem, hogy nagy kiszerelésben meg fogom venni, 30 ml még klubos áron is 8700 forint, mondjuk biztos, hogy nagyon sokáig kitart ez a mennyiség, viszont az az igazság, hogy tapasztalatom szerint olyan eget rengető különbség nincs az ezen olaj használatát követő és az Aromax csipkebogyóolaj hasonló módon történő használatát követő eredmény között. Ha lesz lehetőség mintához jutni még akkor azt örömmel el fogom használni, mert tényleg jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol