KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cleanic

Ár:   490 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   133 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. július 17.

Kiszerelés:   133 db
Lelőhely:   eurós boltok, online
Kategória:   Egyéb

100% pamut vattakorongok a smink hatékony és kellemes eltávolításához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kneva

2017. július 8.

Anyukám veszi ezt a fajta vattakorongot, ha nála vagyok ezt használom én is. A legutóbbi online vásárlásomnál láttam, hogy van ebből a termékből, és nosztalgiából vettem egy csomaggal. Az ára nem a legkedvezőbb, lehet h kevesebbért is hozzá lehet jutni ennél nagyobb kiszereléshez.
Maga a vatta teljesen rendben van, nem foszlik, nem esik szét rétegekre, nem durva és nem dörzsöl.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.