KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 8200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 7.

Ár:   3600 Ft és 8200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó olaj.

Lulufej

2017. július 25.

Az egyik rendelésemhez kaptam ebből egy tesztert, rögtön ki is próbáltam és annyira tetszett, hogy pikk-pakk leszedte a sminkemet, nem kellett 100 vattakoronggal dörzsölgetni a szemem, fejem. Másnapra keletkezett egy termetes pattanásom, ami nem jellemző, így csalódottan arra jutottam, hogy az egyébként jól funkcionáló termék, nem az én bőrtípusomnak van kitalálva. Kihagytam néhány napot és újra próbáltam, ekkor nem jelent meg semmi az arcomon tőle, tehát valószínű nem is ez okozta az előzőt. Úgyhogy elhasználtam a tesztert és gondolkodom rajta, hogy megveszem nagyobb méretben, mert tényleg hibátlanul leszedi a sminket.
Egy dolog miatt adok most 4 csillagot: Valamiért mostanában sminklemosás után könnyezik a szemem. Elképzelhető, hogy ettől, de közel azonos időben most annyi új terméket használok, hogy lehet, valamelyik másik a ludas. Ha nem ez, akkor megérdemli az 5 csillagot.

Lulufej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

szkmakeup

2017. április 18.

En imádom! A szemem környéke elég érzékeny ezért ha sminklemosos vattaval mosom le ( dorzsolom) kipirosodik és megfajdul. Ebből az olajból szarazon szememre felviszek egy keveset kb csak masszirozom és mar le is oldja a festeket, egy vizes vattakoronggal attorlom és tádáám a szemsmink volt nincs, az arcom többi részét en más sminklemosoval szedem le és kész vagyok, az esti rutinom ez a termek javában felgyorsitotta!

szkmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

stiles

2017. február 5.

Tényleg nem értem a sok negatív véleményt, én oda meg vissza vagyok ettől a lemosótól. Végre egy sminklemosó olaj, ami zsíros, pattanásos bőrre is jó! Nem pattogok ki tőle, nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem, szeretem a pumpás üvegét, és sokáig elég. Imádom használni, simán leszed mindent, a vízálló spiráltól a tusvonalon és rúzson át az EL Double Wear alapozómig :) Ráadásul nagyon finom illata is van. Aki tusolás közben próbálta használni, annak nyilván nem működik, mert ezt száraz kézzel, száraz arcbőrre kell felvinni, belemasszírozni, és aztán vízzel lemosni. Akinek nem hajlamos pattanásokra a bőre, az szerintem ne fizessen egy lemosó olajért ennyit, a Baleás is tökéletes, ugyanolyan jól tisztít, de akinek olyan problémás a bőre, mint az enyém, viszont ki szeretné próbálni a double cleansing-et, annak ezt a lemosó olajat nyugodt szívvel tudom ajánlani, a Baleásat meg a Bobbi Brownosat pedig messziről kerüljétek!:)

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

kassiopeiax

2016. május 4.

Undorító érzetet ad a bőrömnek, és a sminket is úgy kell ledörzsölni, mire leszedi. Nagyon száraz bőrre lehet hogy oké, de normál vagy olajos bőrre borzalom. (Árat meg sem említeném)

kassiopeiax
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

klaris171

2015. augusztus 28.

Mostanában csak 5 csillagos véleményeket írtam, itt az ideje egy kevésbé bevált terméket is véleményezni...
A tranquil verziót próbáltam, direkt olajos lemosót kerestem, hogy a fényvédőt és a szemsminket is vattás dörzsölős módszer nélkül, vizes lemosással meg tudjam oldani, de sajnos nem vált be. Nem éreztem hatékonynak, nem volt kellemes használni, bár az érzékeny szememet nem irritálta (ez az egy pozitívum volt), nagyon örültem hogy az utazókiszerelést vettem csak meg belőle, vacilálok a 2-3 csillag között.

klaris171
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

tberni0610

2015. május 25.

Nekem nagyon száraz a bőröm és érzékeny, ettől az egy lemosótól nincs bajom.sminklemosó kendővel a nagyját lemosom,aztán mnt a szappan használom ezt a lemosót,szépen leszed mindent,és nem húzódik tőle bőröm.szeretem ;-)

tberni0610
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

havasfebruar

2012. május 15.

Megvettem, mivel kedvelem a MAC termékeit, de maradok a sminkjeiknél. Ez az arclemosó nálam hónapok óta pislog a kád szélén, ugyanis alig használom. A szemfestéket és a NEM (!) vízálló spirált sem képes leszedni a szememről, pedig már masszíroztam, dörzsöltem, de semmi. A pirosítót is csak úgy szedi le tusolás közben az arcomról, hogy aztán tonikkal áttörölve a vatta tiszta rózsaszín marad. Csalódás. :(

havasfebruar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

apolka

2011. szeptember 24.

Szerkesztés: sokáig félbehagyottan hevert, és végül most elhasználtam. Szépen leszedi a sminket, kellemes használni. De a benne lévő levendulaolaj miatt nem fogok többet venni, és elég drága is, így marad a 3*. Akit az ára és a levendulaolaj nem zavar, annak viszont ajánlom. :)

Eredeti:Magam sem tudom miért, de nem kedveltem meg, pedig nem tudok róla rosszat mondani. Jól leszedi a sminket, egyáltalán nem szárít. Egy picit olajos érzetet hagy, utána még egy másik lemosó nem árt. Összességében kicsit drága, de aki szereti a sminklemosó olajokat annak érdemes lehet kipróbálni.

apolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.