KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clearoderm

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kamillatartalma megnyugtatja, míg a menta kellemesen hűsíti az arcbőrt. Rendszeres használata segít tisztán és mitesszermentesen tartani a bőrt anélkül, hogy szárítaná azt.

viviennoo

2017. május 27.

Nekem is ez az egyik kedvenc arcradírom. Tetszik, hogy nincs az a szokványos parfüm-gyümölcs illata. És mellette elég erősen tisztít is. Még sokszor újra fogom venni. Egyetértek, hogy elbújhat mellette sok radír. Viszont ennek a márkának több termékével még nem találkoztam...csak a kezelő oldattal...Pedig szerintem jóban lennénk :D

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

PinkPrincess

2017. május 8.

Csak benéztem a dm-be egy arctisztítóért, megláttam ezt, gondoltam tegyünk vele is egy próbát. Azt kell mondjam, a többi elbújhat mellette.. Számomra ő a tökéletes, és ez nagy szó mert már rennngeteg termékkel próbálkoztam, és egyik rosszabb volt mint a másik..napi szinten használom, megfelelően tisztít, de nem szárítja ki a bőröm, ahogyan azt már sokan leírták. Az állaga, illata, és az ára is csodás. Szeretem. :)

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

SOS-ben kellett egy bőrradír, mivel a kedvenc Garnier-es elfogyott. Olcsó, és szerencsére hatásos is, pedig tartottam tőle. Az illata nem tolakodó, igazán kellemes, friss, az állaga is megfelelő, nem túl folyós, viszont könnyen kenhető. Szépen leradírozza a bőröm, puhít, nem szárít. Elég sok van még belőle, pedig már jó pár hónapja vettem, és a dekoltázsomra is használom. Talán lehetnébek a radírozó szemcsék nagyobbak, de emiatt nem vonok le csillagot.
Bátran ajánlom, attól hogy olcsó nagyon hatásos! :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Bátran ajánlom, attól hogy olcsó nagyon hatásos! :)

oliviag

2016. november 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, nekem eddig a legjobb bőrradír! Nem szárítja a bőröm és kellemesen frissít! :)

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Szila20

2016. július 28.

A dm polcán találtam meg ezt a radírt, és a nagyon szimpatikus, 1000 Ft-os ára, valamint a kedvező vélemények miatt gondoltam, egy próbát megér. Én nagyon szeretem! :) Akár mindennapos használatra is alkalmas, mert olyan finom szemcséi vannak, mint egy radírozó arclemosónak, de eközben mégis maximálisan érezni, hogy teszi a dolgát, ráadásul nagyon jól hűsít is. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Dorci24

2016. június 23.

Arcomra vettem, de nagyon csípte és szárította (lehet, hogy a szalicilsavat nem bírja).

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Bebek

2016. június 21.

Jön a nyár és már kezd a bőröm katasztrofális lenni -> pattanások, mitesszerek, durva zsírosság. Ez hűvösebb időben szuperül kezelhető, de már nem igazán. :((((
Ez a kis radír radírozásra nekem nem igazán jó, mert nem elég durva.
De kellemesen hűsít és nagyon jó tisztaság érzetet ad a bőrömnek. Nem szárítja ki, de nem zsíros a használata után egy ideig.
Pattanásokkal , mitesszerekkel nem nagyon kezd (ő sem) semmit, de csodát nem is várok tőle.
Az érzés miatt, ami a használtata után van - ez a komfortos tisztaság - megér 5 csillagot.
Az ára is teljesen rendben van.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Ez a kis radír radírozásra nekem nem igazán jó, mert nem elég durva.
Az ára is teljesen rendben van.

Kathrine

Korcsoport: < 18
2016. június 10.

Először nem vált be a termék, így inkább békén hagytam. Egy olyan fél év után újra elkezdtem használni, és imádom! Mindenkinek bátran ajánlom, mert nagyon sokat tud segíteni, főleg ha használom hozzá a kezelő oldatot is.

Kathrine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 10.

senskin

2016. május 15.

Még jó, hogy senki nem vette észre az arcomon használata közben, biztosan elmerengve nézte volna, hogyan nyúltam mellé a fogkrémes tubusának és használtam el kenegetve magamon...Az állagát és illatát tekintve tiszta fogkrém jellegű, de a hatása kiváló! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Ophelia

2016. április 17.

Kellemes termék, szerintem hardcore bőrradírozáshoz elég szerények a szemcséi, nem is sok van belőlük, de mindennapos használatra, az arcbőr frissítésére pont alkalmas. Érdekes az illata, nekem pont olyan, mintha fogkrémet kennék az arcomra. :D Hűsít, frissít, puha lesz utána a bőröm, semmiféle problémát nem okozott, és még olcsó is, merem ajánlani.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.