KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clearoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsrekaa, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan távolítja el a pórusok mélyén felgyülemlett szennyeződéseket és faggyút, melyek a pattanások kialakulásához vezetnek. Kamillatartalma megnyugtatja, míg a mentol kellemesen hűsíti a gyulladt bőrt. Használata után az arcbőr felfrissül, tisztább és puhább lesz.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

Imádom! :D mitesszer tisztítás céljából vettem de a végén a pattanásaimat teszi rendbe :D ahol érzem hogy alakul a pattanás este (vattakorongra teszek egy picit, át törlöm és rajta hagyom kb. 1 percig) és reggelre hűlt helye. Sokszor újra vettem már és fogom is :)

dorinkaz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

nicki2003

Korcsoport: < 18
2016. május 9.

Felfrissíti az arcomat és sokáig élég. De nekem az illata nem igazán jön be.

nicki2003
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 9.

Felfrissíti az arcomat és sokáig élég. De nekem az illata nem igazán jön be.

Gumicukor

2015. január 15.

Nagyon megszerettem ezt a kis tonikot jól tisztít ,frissít és úgy vettem észre kevesebb pattanásom is van.Nem mellesleg még olcsó is.

Gumicukor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

kovacsrekaa

2013. augusztus 2.

Nagyon olcsó volt (290 ft), így gondoltam egy probát megér. Csatlakozom az előttem szólohoz, felfrissít, de ennyi. A kamilla nem nyugtatja a pattanást, és a mentol sem tesz semmit a pattanással. Viszont amikor sétálok a kuka fele olyan jól hűsíti az arcom :D Ebben a nagy melegben egészen jó, de télen nem hinném hogy használnám. De eléggé kiadós (200ml), pár csepp elég a vattára hogy áttöröljem az arcom. A 290 ft-ot nem sajnálom érte, de ennél többet nem adnék. :c

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

t.nora92

2013. július 29.

Nagyon kedvező áron szereztem be, és emellett nagyon tetszik. Felfrissíti teljesen az arcom, és megtisztítja szépen, de a pattanásokon úgy vettem észre nem segít.
Viszont meleg napokon áttörölni az arcom vele nagyon jó! :)

t.nora92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Viszont meleg napokon áttörölni az arcom vele nagyon jó! :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.