KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ecsetek

A sűrű sörtékkel ellátott sokoldalú ecset gyengéden megalapozza a bőrt. Sima, egyenletes felszínt hoz létre. Használható az összes Clinique folyadék, por, krém alapokhoz. A Clinique egyedülálló antibakteriális technológiája biztosítja a legmagasabb szintű higiéniát.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

Néhány hónappal ezelőtt a szaküzletben ezt az ecsetet használta az eladó egy alapozó felviteléhez és azonnal tudtam, hogy ez az ecset hamarosan velem jön. Korábban a márka "macskanyelv" ecsetét használtam, pontosabban használom a mai napig is, nagy megelégedéssel. Nem is értem, hogy lehet, hogy még senki nem véleményezte ezt az igazán kiváló ecsetet. Remekmű, csak ennyit mondhatok, érdemes kipróbálni!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.