KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nreka, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Rendkívül tápláló rúzsceruza, mangó- és shea (illipe) vajjal. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak. 100% illatanyagmentes.

Clinique Crayola Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm-új!
Ár: 3500 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
Limitált Clinique Crayola Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm + neszesszer
Ár: 4500 Ft , Eladó: vivcsusz
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

samelike

2017. szeptember 23.

Pixis darab, sikerült azt az árnyalatot kapnom amire titkon vágytam. Mauvelous egy mályvás szájszín. Hidratáló, krémes, könnyen használható termék. Nagyon szeretem, mindig nálam van. Imádom a balzsamosságát, rajtam megállja a helyét. Sajnálom, hogy limitált.

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

CeCeDrake

2017. szeptember 5.

Red Violet, Wild Strawberry színekben vettem. Utóbbi nagy kedvencem volt nyáron. A lilát még nem használtam, majd most ősszel.
Szerintem ez a változat szárít a legjobban, de ha aláhidratálok, nincs ilyen gond.
Stick mániás vagyok, ennél gyorsabban nem tudok szép és színes szájat varázsolni magamnak. Nekem fontos az idő, fontos az is, hogy tükör nélkül tudjak frissíteni, fontos az is, hogy egyben ápoljon. Szerintem ezek a stickek a világ egyik legjobb találmányai :-D ha azt nézem, hogy milyen gyorsan tud egy csomó dolgot egyszerre ez a kis kövér cerka, már egy pillanatig sem érzem azt, hogy túl van árazva.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kremcica

2017. július 27.

Pixis dettó :) Nekem Ratamazz vagy milyen árnyalatban van meg. Első ránézésre lila felkenve már halványabb pink színű. Krémes állagú jól kenhető. Nem túl tartós de hétköznapi rohangálósnak tökéletes. Viszont erősen túlárazott termék.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

mujerconfused

2017. július 23.

Szintén Pixi :) nekem a Mango Tango árnyalat jutott, aminek először nem nagyon örültem, fel sem merült volna hogy magamtól egy ilyen narancsos színt válasszak. Szerencsére felkenve nagyon kis kellemes, a színe elég halvány inkább csak egy bronzos fényt ad a számnak. A tartóssága ugyanolyan mint a normál változatnak és az én ajkaimat jól hidratálja.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

erika81

2017. július 17.

Mint innen (gondolom) többen is én is a Pixibox által jutottam hozzá.
A csomagomat én vettem át, de nem volt időm felbontani, így itthon várt rám.
Útközben felnéztem a Krémmániára és láttam hogy a ceruza több árnyalat is felkerült az eladó dolgok közé, így sejtettem hogy rám is vár egy ilyen itthon! :)
A kapható színek közül reménykedtem hogy az én csomagom a Fuzzy Wuzzy árnyalatot rejti, de ugye erre pici volt az esély!
Hatalmas volt az örömöm, amikor a csomag kibontásakor ezt az árnyalatot találtam a dobozomban! :D
Az árnyalat egy természetes, a szájszínhez közeli szín csillámokkal. Én alapból nem szeretem a csillámos rúzsokat, de szerencsére nem úgy kopik a színe hogy a szín eltűnik és a csillám megmarad, így elnézem neki.
A tartósságával nem kötözködöm. A rúzsceruzák nem a tartósságukról híresek, de ahhoz képest hogy ceruza elég jól bírja.
Egyedüli problémám az, hogy engem szárít pedig elvileg táplálnia kellene.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Mint innen (gondolom) többen is én is a Pixibox által jutottam hozzá.
A csomagomat én vettem át, de nem volt időm felbontani, így itthon várt rám.
Egyedüli problémám az, hogy engem szárít pedig elvileg táplálnia kellene.