KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nreka, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Rendkívül tápláló rúzsceruza, mangó- és shea (illipe) vajjal. A száraz, érzékeny ajkaknak pont erre van szükségük ahhoz, hogy kellemes érzetűvé és selymessé váljanak. 100% illatanyagmentes.

Clinique Crayola Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm - Brick red árnyalat
Ár: 4000 Ft , Eladó: vivcsusz
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten / postával küldve

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mujerconfused

2017. július 23.

Szintén Pixi :) nekem a Mango Tango árnyalat jutott, aminek először nem nagyon örültem, fel sem merült volna hogy magamtól egy ilyen narancsos színt válasszak. Szerencsére felkenve nagyon kis kellemes, a színe elég halvány inkább csak egy bronzos fényt ad a számnak. A tartóssága ugyanolyan mint a normál változatnak és az én ajkaimat jól hidratálja.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

erika81

2017. július 17.

Mint innen (gondolom) többen is én is a Pixibox által jutottam hozzá.
A csomagomat én vettem át, de nem volt időm felbontani, így itthon várt rám.
Útközben felnéztem a Krémmániára és láttam hogy a ceruza több árnyalat is felkerült az eladó dolgok közé, így sejtettem hogy rám is vár egy ilyen itthon! :)
A kapható színek közül reménykedtem hogy az én csomagom a Fuzzy Wuzzy árnyalatot rejti, de ugye erre pici volt az esély!
Hatalmas volt az örömöm, amikor a csomag kibontásakor ezt az árnyalatot találtam a dobozomban! :D
Az árnyalat egy természetes, a szájszínhez közeli szín csillámokkal. Én alapból nem szeretem a csillámos rúzsokat, de szerencsére nem úgy kopik a színe hogy a szín eltűnik és a csillám megmarad, így elnézem neki.
A tartósságával nem kötözködöm. A rúzsceruzák nem a tartósságukról híresek, de ahhoz képest hogy ceruza elég jól bírja.
Egyedüli problémám az, hogy engem szárít pedig elvileg táplálnia kellene.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Mint innen (gondolom) többen is én is a Pixibox által jutottam hozzá.
A csomagomat én vettem át, de nem volt időm felbontani, így itthon várt rám.
Egyedüli problémám az, hogy engem szárít pedig elvileg táplálnia kellene.