KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Rövidszőrű kompakt ecset (ez is mókusszőrből készült). Nagyon puha. Füstös sminke készítéséhez ajánlják.

Krémmánia Kedvencek a -től
vfejes

2015. február 15.

A legjobb ecsetem. Évek óta megvan, a biztos pont az életemben. A douglasos tárcsa a nyomába sem ér... Puha, tömör, nem hullik, nem deformálódik. Tud mindent

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Pöti

2012. október 28.

Árnyékoláshoz már csak ezt használom. Nagyon szeretem a Clinique ecseteit, szuper mindegyik! És olcsóbbak mint a többi nagy márka termékei.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

SmilingfullyB

2012. július 2.

Kicsivel az alapozóecset beszerzése után vettem meg, nagyon bejött az alapozóecsetük és gondoltam beszerzek egyet ebből is. Fő érvek mellette alacsonyabb ár mint a MAC vagy Bobi Brown ecsetek esetén, és, hogy ez is természetes szőrből készült. Tényleg nagyon kíméletes, és puha. Füstös sminket szoktam vele készíteni, és minden nap használom, nagyon jól eloszlatható vele, illeteve elsatírozható vele a szemhéjpor, de akár a zselés szemhéjtus, vagy ceruza satírozásához is kiválóan alaklmas. Egyetlen szőrt sem hullatott ki még, remélm nem is fog.

SmilingfullyB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.