KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Ár: 6000 , Eladó: szanaci
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

AnnaBalazs

2017. április 24.

Nem ezzel a szempillaspirállal lehet elérni a legdrámaibb hatást, viszont a végeredmény szép, nem pereg, és nem irritálja a szemet.

AnnaBalazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

emcuscicus666

2016. július 22.

Egyszeru ketfazisu olajos sminklemosoval eltavolithato. Utana meg egy kis Bioderma micellasvizzel atszaladok a szemkornyekemen, valamint az arcom tobbi reszen, es maradektalanul le lehet mosni.
Eloljaroban ennyit az eltavolitasrol... nem kell hozza diploma...
Valoban nagyon tartos, egyaltalan nem tapaszt, csupan nem szabad retegezni. Nagyon szepen hosszit, dusit es iveltte varazsolja a pillakat. Nalam biztos befuto hosszu idore. :)

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Eloljaroban ennyit az eltavolitasrol... nem kell hozza diploma...

Marcsika

2016. április 28.

Megjelenése óta használom.Kedvenc szempillaspirálom.Az igéretét megtarthja, nem morzsolódik, egy izzasztó nap után is a helyén marad.

Marcsika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

dorabora

2015. február 28.

Nagyon nem szeretem, kidobott pénz.
Igaz göndörít, ezt ígéri, de nem fogtam tőle padlót, minden más téren pedig használhatatlan, szerintem... Össze-vissza tapasztja és ragasztja a pilláim, amiket utána csak kínkeservesen tudok szétszedegetni. Nem hosszabbít, nem formáz irányba. Szerintem nulla...

dorabora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 28.

Nagyon nem szeretem, kidobott pénz.

misno

2014. október 16.

Nekem egész jól bevált, megkockáztatnám, hogy az eddigi legszebben göndörítő spirálom, pedig próbáltam már egy s mást. Kissé nehéz lemosni ugyan,és nem szárad valami gyorsan, de legalább tartós.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 16.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az árához képest jobbra számítottam. Szép fekete színt ad a szempilláimnak, de körülbelül ennyi. Nem dúsítja, nem is hosszabbítja őket.

GothicBeauty Blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Mesi

2013. április 15.

Én csak kipróbáltam megvétel előtt, de nem tetszett. Sajnos nagyon morzsálódott, így nem is volt mit lemosni este, csak a szemem alóli pandafoltokat. :(
Amúgy szépen terül, szép a színe, szerintem tényleg göndörít is. Nem vettem meg végül, maradtam a High Impactnél, az nem landol az arcomon...

Mesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Reb

2012. december 3.

Életem spirálja... és életem legdrágább spirálja eddig, bár ajándékba kaptam, de megnéztem, mennyi az ára. Nekem úgy is megérné! Érdekes, én viszonylag hamar ráéreztem a melegvizes lemosás nyitjára, és egy nyáron át megszabadultam attól a tehertől, amit a sminklemosó apparát táborról-táborra hurcolgatása jelentett. A vízálló spirálok ugyanis ált. csak kétfázisú lemosóval jönnek le, a kendők vagy nem szedik le, vagy irritálnak, ám ez a Clinique... Vízálló, sírásálló, bár sok hideg vízre is lejön, egy arcmosást dörzsöletlenül túlél. Vészhelyzet esetén kézzel nyomtalanul le lehet szedni. Kimerevíti a pillákat, azok úgy állnak estig, ahogy reggel fölkentem. S van barna színben!!! (Ez manapság akkora kincs...)
Hátrányai: a festéke nekem túl krémes állagú, sokat kell lehúzni a szélén, kísérletezni, hogy az általam áhított természetes hatás maradjon. A Swiss-o-par tartós festékéből maradt minifésű ebben nekem sokat segített... A lejárati ideje az fél év, ezt sajnos egy nappal sem tudja felülmúlni, ahogy más spirálok. (Megfigyelt jelenség: néhány spirál, köztük natúrok is, akár egy teljes évvel túléli magát, semmi változás szagban, állagban, nekem is csak később tűnt föl, hogy két éve tart a cucc, és semmi baja, a szememnek sem... )
Az értékelésem mégis összességében pozitív. Szerettem, szerintem vissza fogok térni hozzá (most más van).
Úgy hallottam, lehet kis kiszerelésben is kapni, igaz ez? (Főként igaz-e a barna színre?)

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 3.

Sparklepony

2012. május 22.

Nagyon szerettem, kb 3-4-et fogyasztottam el. Tényleg göndörít, szép hangsúlyos pillákat varázsol :) Nekem nem volt nehéz lemosni, kb fél percig locsolgattam meleg vízzel, ezután csipkedés-cincálás nélkül, finoman le tudtam húzni. Bár nyilván ez nem olyan kellemes, ha hajnali 2-kor buli után, hullafáradtan kell szöszölni vele :D
Ja, és a többi Clinique spirállal egyetemben, az érzékeny szemet sem irritálja.

Sparklepony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Ja, és a többi Clinique spirállal egyetemben, az érzékeny szemet sem irritálja.

Mo0nlight

2012. március 5.

Mit is mondhatnék... Nagy kedvencem volt a sima High Impact, csak a göndörítő hatást hiányoltam belőle, így egyből lecsaptam erre amikor kihozták. Hatásra tökéletes, de az a fránya lemosás... Eleinte baromi mókás volt, hogy egyfajta hüvelyként egyben lejött a festék a pillákról, de ugyanakkor nagy macera, és nem is túl kíméletes. Ennek ellenére még nem szeretnék megválni tőle, próbálok valami kíméletesebb eljárást találni az eltávolításra. Viszont emiatt csak 4 pont, annak ellenére hogy ez a kedvenc spirálom. :(

Mo0nlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.