KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, az összetevőket feltöltötte: peachcricket, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Clinique neszeszer
Ár: 800 , Eladó: Ismea
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezes szerint

sheol

2018. július 11.

Szerencsére kipróbáltam az üzletben, mielőtt megvettem. Borzasztó élmény volt lemosni. A rendes sminklemosóm leszed mindent, vízálló dolgokat is, kivéve ezt... Fenn maradt a pillán, ami húzódott, utána meleg vízzel ugyan valóban lejött, de belekenődött a szemembe, 5x annyi időbe telt a sminklemosás és még a szemeim is fájtak. Ha pedig elsőnek ezt szedném le meleg vízzel, akkor meg a sminkem maszatolnám szét az arcomon, szétkenve oda is, ahova nem kellene, mielőtt a sminklemosóm leszedhetné. Ha csak önmagában viselném biztos jó lenne, de sminkkel együtt nálam nem működik.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Lidu

2018. június 25.

Régen voltam lelkes szempillaspiráltól, ettől az vagyok! Kontaktlencsét hordok, és napi szinten sminkelek, ezért fontos, hogy a szempillaspirál ne maszatolódjon és lehetőleg kicsi legyen a kefe. Kicsi szemem van, jó néhány spirállal előfordult, hogy a buci kefe miatt mindenhova kenődött a festék. Ez evvel nem fordul elő! A festék állaga kicsit furcsa, olyan mintha valami gumis anyagból állna, én zuhanyzásnál meleg vízzel szoktam szó szerint kézzel leszedni, mert csak két ujjal megfogom a szempillámat, és lehúzom ezt a gumis réteget, nem kell dörzsölni, stb.
Én Clinique cuccokat mindig valamilyen akció idején veszek, meg szokott lenni csomagban is. Így sem valami olcsó, egy évig sem bírja, mégis tervbe van véve, hogy veszek még.

Lidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Wr.

2018. május 8.

Tényleg nagyon jó, az egyetlen szempillaspirál ami nem maszatolódik és nem leszek tőle panda a nap végére! Sajnos a keféje annyira nem jön be, nem tudok szépen dolgozni vele, ezért csak az alsó pilláimat szoktam kikenni vele, de ez az én defektem és nem a szempillaspirálé. Én lemosni micellás vízzel szoktam a sminkem, az nem viszi le rendesen, de rendes sminklemosókkal ez lehet nem probléma.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

souzanna

2018. január 31.

Szörnyű kálváriát jártam be a szempillaspirálokkal. Egyszerűen mindegyik elmaszatolódott, a szemem alatt kötött ki, vagy estére lepergett.
Kétségbeesésemben becsámborogtam a Douglasba és segítséget kértem az egyik sminkes hölgytől. Eredetileg vízálló spirált akartam (hátha az nem kenődik), de lebeszélt róla, mondván, hogy az nem jó hosszú távon, mindennapos használatra.

Ekkor ajánlotta ezt a terméket. Lassan 1,5 hónap használat után az alábbiakat tapasztaltam:

x NEM MASZATOLÓDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - ezt egyszerűen nem lehet elég nagy betűkkel kiírni. Felkenem és csá, este is pontosan ugyanúgy ott van, a szemem azóta nem úgy néz ki, mintha valaki súlyosan megríkatott volna. Minden nap.
x maga a termék pici, ez kicsit fura, de praktikus
x a kefe iszonyat apró sörtékből áll
x tényleg nem jön le se olajos se krémes állagú szemfestéklemosóval

Ami viszont nagyon nem tetszik:

x estére a pillák kő keménnyé merevednek, ez egyfajta kellemetlen feszítő érzetet ad, nem szívlelem
x nagyon vékonyan fedi be a pillákat és erősen szétválasztja őket, látványra nem túlzottan természetes és mivel nekem amúgy is rövid és nem túl sűrű pilláim vannak nem a legszebb látvány
x a lemosás. Hát szóval az nagyon fájt az első 3 alkalommal, mert akkor a meleg víz hatására szépen belemostam a szemembe a terméket, ami borzamasan csípett. Hát köszi.... negyedszerre rájöttem, hogy ha fürdés közben meleg vízzel letusolom az arcomat és utána gyengéd mozdulatokkal "lecsipkedem" a terméket a szempilláról az hatásos. Viszont szerintem ennek következtében több pillától szabadulok meg, mint kéne. Ejnye......

Összességében nem rossz, imádom, hogy a festék ott van, ahova felkentem, de én alapvetően a dúsító spirálokat szeretem, és a lemosás kicsit macerás. Arról nem is beszélve, hogy ez a feszítő érzés nap végén nem kellemes.
Nagyon szeretném szeretni, és fogom is használni, de ő sem az igazi.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

x maga a termék pici, ez kicsit fura, de praktikus
x a kefe iszonyat apró sörtékből áll
x tényleg nem jön le se olajos se krémes állagú szemfestéklemosóval

Ami viszont nagyon nem tetszik:

Nagyon szeretném szeretni, és fogom is használni, de ő sem az igazi.

Awarga

2018. január 30.

Legjobb, ha a zsíros bőröd miatt nem akarsz mokkákat a szemed alatt a nap végére.
Meleg vízzel jön le, semmi maszatolás vagy elkenés. Kb 1000 éve használom.
Hétköznapi.

Awarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Meleg vízzel jön le, semmi maszatolás vagy elkenés. Kb 1000 éve használom.
Hétköznapi.

ReiraShiver

2018. január 1.

Nagyon szeretem, tartós, szépen, könnyen felvihető, és nagyon minimális, inkább csak szín pluszt ad. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. november 2.

2017.10.16.
Pici pillákra pici spirál. 🤗 Imádom! Göndörít, szétválaszt, és a sajátomhoz képest hatalmas szemeket csinál. Eredetileg azért akartam kipróbálni, hogy ne fessem össze vele a szemhéjamat, és ez be is jött. Egyáltalán nem pereg, bírja reggeltől estig, lemosni viszont nem kihívás. Egyelőre még az apró keféjéhez képest sok festéket vesz fel, ezt törölgetem, de amikor már kevesebb anyag van benne, akkor lesz minden tökéletes. Ez nekem eddig egy hatalmas 5!❤️

2017.11.02.
Most tűnt föl, hogy mióta ezt használom sosem szokott könnyezni a szemem. Kontaktlencsés vagyok, mióta jobb minőségű folyadékokat használok, azóta kevésbé érzékeny a szemem, de most teljesen megszűnt mindenféle irritáció. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 2.

2017.10.16.

2017.11.02.

nefelejcs93

2017. július 26.

Sajnos én semmilyen parfümöt tartalmazó szempillaspirált nem tudok használni és ráadásul még a szemem is szuper érzékeny így nem vagyok könnyű helyzetben.A Clinique pedig azt ígéri hogy a termékei illatmentesek és szemészetileg teszteltek ,hát ezt ennél a szempillaspirálnál nagyon elszúrták mert borzasztóan irritálta a szememet ,olyan érzés volt mintha folyamatosan a sírás határán lennék.Volt már tőlük másfajta spirálom is azzal nem volt problémám de ezt nem tudom ajánlani senkinek aki hasonló problémával küzd mint én ráadásul ennyi pénzért...

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 26.

tillisilli

2017. július 12.

Sajna akinek kevés hosszú pillája van, azt inkább összeragasztja és még kevesebbnek látszik (szétválasztásra nem jó a keféje). Pedig még le is szedtem a keféről a fölös terméket, hogy ne tocsogjon, de nem vagyok hajlandó szempillafésűt használni hozzá és ezzel tovább bonyolítani a sminkelést, amikor más spirálok remekül szétválasztanak és ezáltal dúsítanak. No, ez nem.

A tartósságáról és a leszedhetőségről: Világéletemben csak vízálló spirált használtam, azok tartanak jól, aztán meg leszedtem olajos lemosóval.
Hogy minek kellett nekem ez a szempillaspirál?! Forróvízzel lejön, de semmivel nem egyszerűbb, mint az olajos lemosóval leszedni a normál vízálló spirált, sőt. Mivel sok kis darabka ami lejön, és beteríti az ember szeme alját, a szembe is jut bőven. Azt is észrevettem, hogy valóban mintha több szempilla esne ki a szokásosnál, amikor levakarom. (talán a forróvíz miatt?).

Szóval semmivel nem tudott többet, mint a szokásos L'oréal Volume Million Lashes vízálló, amit amúgy használtam, viszont kifestve az eredmény nem szebb, a leszedés is kín. Eladom, mert látom, másoknak bejön, nyilván több szempillával rendelkező embereknek.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

sky

2017. június 21.

Update: sajnos ez is kukában fog landolni... Egy hónap használat után, irdatlanul becsomósodott, (pedig alaposan visszazárom őket, hűvös, sötét helyen tárolok minden ilyet) azóta kenhetetlen, pereg, felvitelkor több a pókláb mint a pilla... :(.
Vállalhatatlan. 6000 HUF-ért ennél minőségibb terméket várok.
Nem veszem újra tutira.

Még mindig keresem A! szempillaspirált... (never ending story...)
Hol egy Clinique, hol egy Lancome, hol egy Estée Lauder, általában ezek között ingázok, ha elcsábulok másfele, nagy ráfaragás szokott lenni.
Most éppen ezt a kis picurka cukorfalalotot probáltam ki, és alapvetően hozza amit ígér.
Nem kenődik, langyos vízzel lemosható, intenzív fekete, a keféje kezdőknek-remegősebb kezűeknek kifejezettten ajánlott, icike-picike darab, könnyen befested vele felülről is a pillákat. Nem irritált, nem kopott, kissé időigényes mindent egységesen befesteni, de ez legyen a legnagyobb hibája...
Sajnos hosszabbítani nem hosszabbít, a nagyon természetes hatástól el lehet menni a pillák felső részével egy doll-eye stílusba is, de mivel az én kis pilláim kívánják a hosszabbítást, minden egyébként kifejezettten jó tulajdonsága ellenére annyira nem szerelem.

sky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Vállalhatatlan. 6000 HUF-ért ennél minőségibb terméket várok.
Nem veszem újra tutira.

Még mindig keresem A! szempillaspirált... (never ending story...)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.