KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SmilingfullyB, az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kitisztítja az ecsetekből a sminkmaradványokat, fenntartva azok higiéniáját. A legmagasabb szintű higiéniához az ecsetek havi tisztításához javasolják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yndre

2013. március 15.

Szerintem egy csapvízzel benedvesített vattakoronggal is hasonló tisztítóhatást lehet elérni mint amit ez a produkál. Krémesebb állagú termékeket (alapozó, korrektor, krémpirosító) nem lehet eltávolítani az ecset szálai közül. Legfeljebb szemhéjpúderecsetek tisztítására alkalmas. Viszont annyiból jó, hogy például csillámos szemfestékek esetén a ecseten megmaradó csillámokat leviszi, illetve fertőtlenítő hatású is, de nekem ez ennyi pénzért igencsak szerény teljesítmény.
Kicsit megbántam, hogy megvettem mert alig használom...

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Kicsit megbántam, hogy megvettem mert alig használom...

Pöti

2012. október 28.

Jól tisztít, egyedül a rúzsecsettel nem birkózik meg, bár lehet, hogy csak a tartós rúzst nem szereti. Azt valahogy nekem csak a babasampon hozza ki rendesen.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

stilusnaplo

2012. július 30.

Havonta egyszer használom az ecseteimre, a nagyobbakra két fújás kell, a kisebbekre elég egy, utána leöblítem langyos vízzel, tökéletesen tisztít. Kb. másfél éve vettem és még mindig megvan a harmada. Elégedett vagyok vele.

stilusnaplo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

SmilingfullyB

2012. július 2.

A Clinique ecseteimhez vásároltam, kb fél éve. Habár havi tisztítást javasolnak és az alapozóecsetet hetente szoktam tisztítani, a többit amikor éppen eszembe jut. Az alapozót kimossa az ecsetből, de ehhez elég sok folyadékra van szükség, a szemhéjporok kitisztításához kevesebb is elég. Fél év alatt kb a fele fogyott. jól tisztít, de elég drágának érzem...

SmilingfullyB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Sodium Trideceth Sulfate, Hexylene Glycol, Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Sodium Trideceth Sulfate, Disodium Lauroamphodiacetate, Hexylene Glycol, Cetrimonium Chloride
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Triclosan

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Színezék. Lilás piros.