KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas fokú, 100%-ban ásványi összetevőkből álló, UVA és UVB sugarak ellen egyaránt védelmet nyújtó, a bőrt nem irritáló fényvédő testre. Gyorsan felszívódik és könnyen eldolgozható. Az érzékeny bőr számára különösen ajánlott. SPF 30 fényvédő faktorral.

despoina

2017. augusztus 1.

Tavalyról megmaradt a Clinique régebbi fajta tubusos fényvédője amivel meg voltam elégedve, de lassan elfogy igy új fényvédőt akartam vásárolni. Igazából a Shiseido Sensitiv SPF50 néztem ki mivel nagyon jó tapasztalataim vannak az arc fényvédőjükkel, de a húzós az ára miatt inkább újra a Clinique-re esett a választásom. Tavalyi jól teljesített és a parfümériában most -50% kedvezmény volt két termék vásárlásakor a Clinique Sun részlegből. 25€ jutottam ehhez a termékhez és a SPF30 fluid for face arc fényvédőjükhőz. Igazából megbántam, mert csúnyán megégtem vele. Vízben leoldódik igy újra kell keni folyamatosan és nagyon világos bőrt a tengerparton alig védi. Sok a szilikon mind két termékben. Aznap a parfümériában kipróbáltam teljes arcon a Shiseido fényvédős alapozóját. Egy 2 órás autóút és négy órás napozás - fürdőzés után sem égett meg az arcom vele, pedig reggel kertem fel még az üzletben és utána nem fényvédőztem arcon és néhányszor a hatalmas hullámok is arcon csaptak. Nem reklámozom a japán céget, de jobban megvagyok vele elégedve mint az amerikaival. Lassan elhasználom őket meg jó ha van otthon fényvédő, a családban másnak is szüksége lesz rá aki nem olyan érzékeny mint én.
Tőlem 3*

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Tőlem 3*

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!