KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, olajmentes hidratálókrém, mely azonnal elkendőzi a pórusokat és a bőrszárazság okozta finom vonalakat, miközben egész napos hidratáltságot biztosít. A bőr természetesen tökéletesnek és mattnak tűnik. Alapozó alá is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fridaylover

2017. szeptember 8.

Sajnos nekem pattanásokat okoz, és most már 100%, hogy ez a hibás. Pedig szerettem a mattító hatását.

fridaylover
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

lhekszi

2017. augusztus 15.

'16 december: Sokan panaszkodnak, hogy elzsírosítja a bőrüket, de ilyenkor azért figyelembe kéne venni, hogy pontosan milyen bőrtípusra ajánlják a krémet. Nekem eléggé száraz arcbőröm van, télen fokozódik, terhességgel pedig csak még jobban felborult az arcbőröm. Amióta ezt a krémet használom szép hidratált az arcom, nem húzódik, nem zsírosítja el a bőrömet, pedig reggel - este ezt használom. Nekem nagyon bejött, hosszú idő óta ez az egyetlen krém, amire azt mondom, hogy na ezt kerestem és tényleg jó. Tényleg egész nap hidratált tőle a bőröm és én pl a BB krémet is úgy szoktam eloszlatni,hogy egy pöttyöt összekeverek még ezzel a hidratálóval és úgy viszem fel. Nyárra szerintem ez sok lehet még száraz bőrnek is, de ősztől tavaszig úgy érzem megtaláltam a kedvenc krémem.

'17 augusztus: Nyárra másik Clinique krémet próbáltam, de sajnos attól mitteszeres lettem :( Így kíváncsiságból visszatértem erre és láss csodát, azóta újra gyönyörű a bőröm. Hidratált, nem vagyok tele mitteszerekkel, egységesíti az arcképemet. Nyáron a 40 fokban sem éreztem soknak vagy fullasztónak. Télen a várandósság borította fel a bőröm állapotát, tavasszal a szülés azóta pedig a szoptatás, szóval elég vegyesen alakult az arcom, de ez a hidratáló végig jó szolgálatot tett. Tényleg megér minden pénzt, a nagy kiszerelés 8000 ft a Müllerbe, de nagyon sokáig elég. A 4 hónapos fiam mellett nem mindig jut idő napi 2x-i arctisztításra, örülök, ha egyet összehozok, de ez a hidratáló kitart így is, szóval imádom.

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Lill

2017. július 14.

Zsíros bőrre must have!!
Ez az egyetlen termék amit ha felkenek utána nem zsírosodik ki a bőröm. Lehet rá szépen sminkelni, de smink nélkül is javít a bőr minőségének összképén. Nagyon jól kezelhető, nagyon sokáig elég, illata felkenve már nincs. Legjobb :)

Lill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Zsíros bőrre must have!!

nori93

2017. július 10.

Nagyon szuper kis arckrém nyárra!!! Nagyon jól mattit és a sminkem is jól mutat rajta. (igaz csak bb krém+púder) Biztos, hogy újraveszem, mert így legalább nem fénylik át az arcom 1 óra alatt :D

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Boriskajuliska

2017. június 26.

Egyszerűen borzasztó! Nem szívódik be, a smink csúnya lesz, az arcom mintha zsírral kentem volna be. Ezek után a hidratáló hatása vagy bármi más, értelmét veszti. Levittem a Balcsira majd lesz vele valami alapon, kidobni túl drága volt. A Bioderma Sébium Pore Refiner 1000 X jobb kb féláron.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 26.

Sz. Csilla

2017. június 14.

Hogy hogy nem véleményeztem még? Nekem nyáron tökéletes! :) Nem fénylik ki a bőröm és primer sem kell már rá, mert nagyon szép egységes bőrképet és jó alapot ad a szilikonos összetételénel fogva. Nem véletlen start a neve, szerintem ez primer is egyben.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

justagirlwithdreams

2017. május 30.

Direkt a nyári hónapokra vettem a mattító hatása miatt. A hidratálás része tetszik de a blur részével nem teljesen vagyok kibékülve, nekem inkább az ellenkező hatást nyújtja vagyis előhozza a pórusaimat, nem borzasztóan de egy kicsit. A mattítás viszont működik, legalább. Mindenesetre még kísérletezem vele, de nem hiszem hogy újra veszem.

justagirlwithdreams
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

Valóban van egyfajta blur hatása a krémnek, emellett igen jól hidratál, de az én arcomon (nemcsak a zsíros T-zónámban) zsíros érzést hagyott, folyton törölgettem at arcom, majd inkább lemostam vízzel. Az árához képest még napvédő sincs benne, ami ebben az árkategóriában minimum.

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

bendzsike84

2017. április 26.

Csodát ne várjunk tőle, szebb bőrképet egy krém (legalább is ebben az árkategóriában) nem fog okozni.
Az én arcom szereti, megissza, valamennyire hidratál is. Nekem tetszik ez a furcsa állag, nem pereg le, elsőre furcsa csak, de felveszi a bőröm.
Allergiát, irritációt, pattanást nem okozott.

bendzsike84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Allergiát, irritációt, pattanást nem okozott.

2017. április 25.

Mintát kaptam belőle ami három használatra volt elég, és már ez alapján is azt tudom mondani, hogy nekem nagyon nem jött be. Az állaga furcsa, darabos, száraz (tudom, tele van szilikonnal, de ilyet még egy szilikonos krémnél sem tapasztaltam), én az égvilágon semmilyen blur-hatást nem látok, és ami a legnagyobb gond, hogy nem lehet semmit fölé kenni, se fényvédőt, se BB-t, mert nagyon kukacosodik felette minden, még az óvatosan felvitt por állagú ásványi alapozó is kukacosodik rajta, számomra használhatatlan. Az összetevői miatt nem egy csillag, hanem kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)