KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Száraz és Nagyon Száraz Bőrre

Clinique

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2014. április 23.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mindennapos védelmet nyújtó hidratáló

Egész napos hidratálás az egészséges vízháztartásért. Antioxidánsokat és UVA/UVB védelmet tartalmaz, mindezt egy könnyű, selymes formulában.

Ár: 12.500 , Eladó: Krisz78
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák,Jászai
Ár: 3.500 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost, Posta Csomagautomata vagy postán maradó ajánlott levél

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lolychan

2018. szeptember 6.

Télen a kedvenc krémeim egyike. Az állaga nehéz, tömör, de télre pont ez kell a bőrömnek. Egységesíti, feltölti, csökkenti a szárazságot. Nagyon szeretem. :) Utazó kiszerelésben szoktam beszerezni, sokáig elég. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

szeliger

2018. június 13.

Mintát próbáltam belőle, de nem tetszik. Többen írták előttem, hogy nagyon fénylő, hát még annál is jobban, ilyen fénylő krémem azt hiszem még nem is volt soha. Lehetetlenség lepúderezni, átüt az alapozón is. Ezt leszámítva nem lenne baj vele, jól hidratál, nem veszett össze az alapozóval. A maga után hagyott látvány azonban nekem túl sok, használhatatlan, biztosan messziről kerülni fogom, nekem ez totális pénzkidobás lenne.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

nikiblink

2017. december 29.

Szeretem ezt a krémet, nagyon száraz a bőröm, pláne így télen. Viszont ennek ellenére hagy egy fénylő réteget az arcomon, ami a nap folyamán végig ott van és semmivel sem tudom eltüntetni. Bár engem nem különösebben zavar ez a réteg, megértem, ha valaki ezt nem szereti, nekem is szokatlan. Pixiboxos, mini kiszerelésben jutottam hozzá, viszont nagyobb kiszerelésben, teljes áron nem venném meg.

nikiblink
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 21.

Ezt a krémet többször csomagolták már valamilyen neszeszeres akcióhoz, így kerültünk kapcsolatba. Bár nincs extra száraz bőröm, azért valahányszor elhasználtam, gondoltam, ártani nem fog a vízhiányos bőrnek sem, és így is lett. Valóban van egy fénylő hatása, nem az a nyomtalanul becuppantós fajta, ezért csak smink alá, nagyon vékonyan felkenve használom, vagy akkor, ha tudom, hogy nem megyek utcára. Éjszakai krémként megállná a helyét, de akkor meg ugyanúgy, mintha ki sem lépek az utcára, értelmét veszti a benne lévő fényvédő. Mivel nem teljesen a bőrtípusomhoz lett kifejlesztve, ezért biztosan nem vásárolnám meg, de a praktikus 15 ml-s kiszerelése miatt nem veszem zokon, ha időnként hozzájutok.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

hixux

2017. július 27.

Egészen megszerettem mára ezt a hidratálót, 3 hónapja használom és az elején szívem szerint kivágtam volna, annyira csillogott tőle a hámló bőröm is. Egy idő után kitapasztaltam, hogy csak nagyon kis mennyiség kell belőle,hogy kellemes viselet legyen. (Bár így is csillog, de csodálatosan hidratál!). Az illatát is nagyon szeretem.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

TundiPapp

2017. június 17.

Hat ennyi penzert eleg keveset nyujtott.
Jo hidratalo, de ezt tudja barmelyik olcsobb hidratalo krem is.
Tobbet vartam a markatol, nekem osszessegeben nagy csalodas.

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Hat ennyi penzert eleg keveset nyujtott.
Jo hidratalo, de ezt tudja barmelyik olcsobb hidratalo krem is.
Tobbet vartam a markatol, nekem osszessegeben nagy csalodas.

Riruka

2017. április 19.

A 15 ml-es kiszerelést próbáltam ki. Télre remek volt, óvta a bőrömet a mínuszokban is, szépen hidratálta a száraz foltokat. Smink alá is használtam, szépen megtartotta a bb krémet, alapozót. Viszont teljesen sosem szívódik be rajtam, pedig télen száraz a bőröm. Az árát nem éri meg, de elég jó kis krém. Négy csillagot érdemel.

Riruka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Gica81

2017. április 17.

Az egyik pixiboxban lapult. Télen a nagy hidegben használtam, mert tökéletesen hidratálta az arcomat a mínuszokban. Nekem nem zsírosította az arcomat pedig a T-vonalam az. És az még egy plusz, hogy van benne fényvédő.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

marliz

2017. március 5.

Szeretem. Nekem nem fénylik jobban az arcom tőle, mint más krémekkel. Sőt teljesen beszívja a bőröm, nem hagy maga után olyan érzést, mintha lenne még rajta valami. A Clinique Moisture Surge Intense hidratálója így télen a vízhiányos bőrömre jobb, gazdagabb, mint ez. Ezt az UV szűrő miatt inkább tavasszal, nyáron, kora ősszel használom.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Cicus01

2017. március 1.

Az egyik kedvencem! Főként télen, síeléskor fantasztikus, nagyon jól védi a bőrt a hidegben. Nekem ősszel-télen-tavasszal egyáltalán nem túlságosan intenzíven hidratáló, pont csak amennyire szükséges. Hozzá kell tenni, hogy száraz a bőröm, ennek megfelelően a "very dry to dry combination" típusát használom. Az egyetlen problémám vele, hogy nem túl szépen az összetevői, de mivel szeretem használni, el tudok ettől tekinteni.

Cicus01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Antioxidánsok: Arabidopsis Thaliana Extract, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Sea Whip Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Lásd Tripeptide-32

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.