Clio

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g + 4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsr, Módosítva: 2018. április 6.

Ár:   $12
Kiszerelés:   2,8 g + 4,5 g
Lelőhely:   online külföldről

2 az 1-ben szemöldökformázó a természetesen tökéletes szemöldökért. A filces vége megszínezi a bőrt a szálak alatt az ideiglenes tetovált hatásért, míg a spirállal formázhatjuk és kitölthetjük a szemöldököt. Könnyen használható, vízálló formula.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ancsr

2018. március 14.

Ezt a terméket folyton változtatják, a filces feje formájában jelenleg leginkább egy szövegkiemelőhöz hasonlít. Létezik csak filces változat is, a spirálos vége nélkül.
Nekem nagyon bevált a dolog. Elvileg úgy kéne használni, hogy a filces felével megadjuk az alapot és azt ígéri, hogy az pár napig ott is marad, majd a spirálos végével színezzük és töltjük ki. Nekem a spirálos fele nem jött be, nehezen tudom kezelni a mennyiséget, van, hogy egyszerre nagyon sok kerül a szemöldökömre, az felér egy katasztrófával. A filces fele viszont remekül használható. A döntött végének köszönhetően (szövegkiemelő forma) könnyű vele formát rajzolni és színezni. A színe ugyan nem marad ott napokig, csak valami utóérzés marad utána, szóval én használom minden nap, és minden nap nagyon szeretem. Sokáig elég, én már több, mint fél éve használom és még mindig nem úgy tűnik, mint ami ki akar fogyni. Azért biztos ami biztos már újrarendeltem, csak a filces változatot, nehogy egyik nap szép szemöldök nélkül maradjak.

ancsr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.