KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szitas.kata, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a gyengéd szappan fertőzésgátló rózsafa, szantálfa és abszorbens faszén felhasználásával készül, arcon és testen egyaránt alkalmazható. A szantálfa jellegzetes, földes illatot kölcsönöz a szappannak. A faszén felszívó képessége jól ismert, míg az édesgyökér bőrlágyító, a rózsafaolaj pedig fertőzésgátló hatású. Olyan gyengéd, hogy arcmosáshoz is használható, de az egész testre kiváló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kecskesszuszu17

2018. február 8.

A legtökéletesebb arctisztító, amit sosem gondoltam, hogy ennyire szeretni fogok, mert általában nem szeretem a szappanokat, inkább a zselés vagy gél állagú termékeket. De ez csodás. Az arcomon jelentkező vörös foltokat pár alkalom után teljesen elmulasztja, segít a pórusaimat tisztán tartani.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Szilviams0118

2018. január 18.

Ha fekete szappan, akkor ez. Nagyon szépen tisztít, tökéletesen puhának érzem utána az arcomat, még át szoktam törölni a Lush Tea Tree Tonikjával. Tényleg nem olcsó, viszont szerintem sokáig elég (legalábbis nekem), így ár-érték arányban megéri.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Emeseberes

2017. november 3.

Imádtam a Lush dark angels arctisztítóját, de sajnos annyira nehezen mostam le magamaról, hogy úgy döntötten váltok. A választásom erre a szappanra esett.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és radíroz is. Az arcom estére sem lesz fényes a zsírtól. Pihe puha matt arcbőrt hagy maga után. Miután elkezdtem lushos termékekkel tisztítani az arcom azóta minimális pattanásom van így nem csak ezt vagy a dark angelst, de bármelyik másik arctisztítót nagyon ajánlom. :) Akinek zsírosabb a bőre annak remek szolgálatot tehet. Picit szárít így normál-kissé szárazabb bőrre nem ajánlom.

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

zsofiaszilagyi

2017. október 19.

Pár hónapig minden reggel használtam kihagyások nélkül. Sajnos semmi változás nem történt az arcbőrömmel. Valószínűleg el fogom kezdeni újra használni, hátha bejön!

zsofiaszilagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

cseresznye007

2017. július 4.

Tisztított,de mást nem történt az arcbőrömmel,nem lett kevesebb pattanásom,sem miteszerem.

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Skiiin

2017. június 18.

Nekem abszolút bevált, aki teheti próbálja ki! Egy próbát megér! Nekem zsíros, illetve felszíni vízhiányos bőrtípusom van, ami azt jelenti, hogy a nyarat én sem úszom meg egykönnyen zsírosodás nélkül. Sokféle arctisztítót kipróbáltam már, de nyáron szinte egyiknek sem éreztem a hatását. Na ez...Életem első olyan arctisztítója ami tényleg kifejti a hatását, sokkal-sokkal-sokkal mattabb és tisztább a bőrfelszínem egész nap, mint ezelőtt.
Eddig tényleg nem éreztem más tisztítók hatását a zsírosodás csökkentésére. Amit még fontos megemlíteni, hogy nem szárít, nem okoz vízhiányt. Naponta egyszer használom, kétszer lehet sok lenne.

Skiiin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

szilardz

2017. május 25.

A zsíros bőrömet szépen tisztítja, nekem egyáltalán nem szárít, még akkor sem ha rajta hagyom egy kicsit lemosás előtt.
A 100 grammos kiszerelés napi 2 használat mellett is sokáig kitart.
Problémás/zsíros bőrű fiúknak/férfiaknak kifejetzetten ajánlom.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

A 100 grammos kiszerelés napi 2 használat mellett is sokáig kitart.
Problémás/zsíros bőrű fiúknak/férfiaknak kifejetzetten ajánlom.

lildiko

2017. február 27.

Borzasztóan szárította az arcom, így elajándékoztam az öcsémnek, akinek olajosabb/pattanásosabb a bőre. Ő szerette nagyon, az én kombinált bőrömet eléggé szétkapta sajnos. Csak és kizárólag nagyon olajos bőrűeknek ajánlanám csak. Nem kap tőlem max pontot, mert bár az öcsémnek nagyon bevált, én azért elég drágának találom.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

petra095

2017. február 25.

Legjobb feketeszappan amit eddig hasznaltam. Bar van mas Lush termekem is, ezt tennem a kedvencek listanak No.1 helyere. Teljesen helyreteszi az arcom, rendszeres hasznalat soran. Szarit es nekem pont ezert tokeletes. Es azert azt sem felejtsuk el hogy a minimum g vasarlassal is kitart majd eletem vegeig.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

mnodulus

2016. július 18.

Tinikorom megmentője. Most már nem használom, mert szárít, de régebben helyretette a bőrömet. Sminklemosó után kell használni, utána bőven krémezni. Nekem jobban bejött, mint a bioboltos puhább feketeszappan

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.