KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szitas.kata, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Édesgyökeres és faszenes arctisztító. Coalface először akkor jelent meg, amikor Mo-t megkérte egy filmes cég, hogy készítsen „fekete szappant” az Annie Hall forgatásához, Woody Allen remekművéhez.. A faszén tisztító és bőrhámlasztó is egyben, ettől lesz fekete a színe. A szantálfa és édesgyökér nyugtató hatású, a puhító rózsafa olaj adja kellemes illatát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emeseberes

2017. november 3.

Imádtam a Lush dark angels arctisztítóját, de sajnos annyira nehezen mostam le magamaról, hogy úgy döntötten váltok. A választásom erre a szappanra esett.

Nagyon szeretem, szépen tisztít és radíroz is. Az arcom estére sem lesz fényes a zsírtól. Pihe puha matt arcbőrt hagy maga után. Miután elkezdtem lushos termékekkel tisztítani az arcom azóta minimális pattanásom van így nem csak ezt vagy a dark angelst, de bármelyik másik arctisztítót nagyon ajánlom. :) Akinek zsírosabb a bőre annak remek szolgálatot tehet. Picit szárít így normál-kissé szárazabb bőrre nem ajánlom.

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

zsofiaszilagyi

2017. október 19.

Pár hónapig minden reggel használtam kihagyások nélkül. Sajnos semmi változás nem történt az arcbőrömmel. Valószínűleg el fogom kezdeni újra használni, hátha bejön!

zsofiaszilagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

cseresznye007

2017. július 4.

Tisztított,de mást nem történt az arcbőrömmel,nem lett kevesebb pattanásom,sem miteszerem.

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Skiiin

2017. június 18.

Nekem abszolút bevált, aki teheti próbálja ki! Egy próbát megér! Nekem zsíros, illetve felszíni vízhiányos bőrtípusom van, ami azt jelenti, hogy a nyarat én sem úszom meg egykönnyen zsírosodás nélkül. Sokféle arctisztítót kipróbáltam már, de nyáron szinte egyiknek sem éreztem a hatását. Na ez...Életem első olyan arctisztítója ami tényleg kifejti a hatását, sokkal-sokkal-sokkal mattabb és tisztább a bőrfelszínem egész nap, mint ezelőtt.
Eddig tényleg nem éreztem más tisztítók hatását a zsírosodás csökkentésére. Amit még fontos megemlíteni, hogy nem szárít, nem okoz vízhiányt. Naponta egyszer használom, kétszer lehet sok lenne.

Skiiin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

szilardz

2017. május 25.

A zsíros bőrömet szépen tisztítja, nekem egyáltalán nem szárít, még akkor sem ha rajta hagyom egy kicsit lemosás előtt.
A 100 grammos kiszerelés napi 2 használat mellett is sokáig kitart.
Problémás/zsíros bőrű fiúknak/férfiaknak kifejetzetten ajánlom.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

A 100 grammos kiszerelés napi 2 használat mellett is sokáig kitart.
Problémás/zsíros bőrű fiúknak/férfiaknak kifejetzetten ajánlom.

lildiko

2017. február 27.

Borzasztóan szárította az arcom, így elajándékoztam az öcsémnek, akinek olajosabb/pattanásosabb a bőre. Ő szerette nagyon, az én kombinált bőrömet eléggé szétkapta sajnos. Csak és kizárólag nagyon olajos bőrűeknek ajánlanám csak. Nem kap tőlem max pontot, mert bár az öcsémnek nagyon bevált, én azért elég drágának találom.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

petra095

2017. február 25.

Legjobb feketeszappan amit eddig hasznaltam. Bar van mas Lush termekem is, ezt tennem a kedvencek listanak No.1 helyere. Teljesen helyreteszi az arcom, rendszeres hasznalat soran. Szarit es nekem pont ezert tokeletes. Es azert azt sem felejtsuk el hogy a minimum g vasarlassal is kitart majd eletem vegeig.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

mnodulus

2016. július 18.

Tinikorom megmentője. Most már nem használom, mert szárít, de régebben helyretette a bőrömet. Sminklemosó után kell használni, utána bőven krémezni. Nekem jobban bejött, mint a bioboltos puhább feketeszappan

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Londa

2016. május 18.

Elso alkalommal jartam Lush uzletben, fogalmam sem volt, hogy akarok-e venni barmit is vagy ha igen akkor mit?! Eloszor jol korbeneztem...mindenfele csabultam, majd nem akartam ures kezzel kimenni es arra gondoltam , hogy keresek valamit az utobbi idoben igazan zsiros arcocskamra, ugyanis teljesen kikeszitett mar az, hogy barmit kezdek vele csak fenylik eroteljesen. Ez volt az egyik szappan amit ajanlottak az uzletben.... ki probaljuk, miert ne ?! Majd uton hazafele olvasgattam az itteni hozzaszolasokat, hogy tulsagosan szarit stb., kicsit el is vette a kedvem mivel kiadtam erte annyi penzt es mi van ha semmit sem er, vagy roszabbat tesz. Felve probaltam ki. Hogy elkeruljen azt a szornyu kiszaradast utana es is jol bekremeztem az arcom kesobb pedig egy maszkot is feltettem... Hat igen a vegeredmeny egy csoda volt.... tobbnyire napi 2 alkalommal hasznalom , de ha nem is egyszer mindenkepp .Nekem nem szaritott tulzottan csak epp amennyire kell. Az arcom nagy reszet szepen helyrehozta egy het utan, a homlokomat hosszu tavon meg nem de bizom abban, hogy az is meglesz. Nalam csodat tett!

Londa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

paluspanka

2016. április 28.

esti sminklemosás után használom problémás zsíros bőrre és ez egy csoda ahogy szinte nyikorog az arcom utána annyira segít leszárítani a csúnyaságokat!! jól tápláló éjszakai krém nagyon kell utána de csinálja amit ígér!

paluspanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Jelentése ehető ezüst csillám.