KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coastal Scents

Ár:   7710 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. április 13.

42 matt és 46 szatén, selyem, csillogó árnylatú meleg földszínt tartalmaz.

Ár: 3000 Ft + 600 Ft postaköltség (postán maradó) , Eladó: bbnb04
Állapot: Használt, Helyszín: Lovászi, fizetés: Fizetés banki utalással

Rossetini

2017. szeptember 27.

nagyon jo paletta, gyonyoru szinekkel, szepen fent marad, nem kenodik el (teszek ala persze eye prmert- szinten coastal scents-eset), nagyon jol kombinalhato szinek vannak benne.

Rossetini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ariel001

2016. június 26.

Ez a paletta is hozta a hozzáfűzött reményeket. Alappal tartósak a színei, kihasználható összeállítás, bár inkább barna, meleg árnyalatokat tartalmaz a paletta, szép füstös, őszi sminkeket lehet varázsolni belőle. Néhány szín kevésbé pigmentált, de fehér alappal használható mindegyik. Megéri az árát, ha elfogy- ami sztem soha nem fog bekövetkezni, elég nagy mennyiség a látszat ellenére - újravenném.

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

GlamourAndStyle

2015. október 3.

2014. január 30.

Még jóval karácsony előtt a Black Friday alkalmával megrendeltem a 22 db-os ecsetkészletet, aztán megláttam ezt a palettát és nem hagyta nyugodni a fantáziámat. Ráadásul elolvastam a hozzászólásokat itt is, szóval a sok pozitív vélemény után már végképp nem tartott vissza semmi.
Először is: ez egy szuper paletta, de mióta megérkezett bevallom őszintén nem túl sokat használom. Azóta is inkább a NAKED palettáimhoz nyúlok ha nappali, ha esti sminkről van szó, de igazán szép sminket lehet ezzel a palettával is csinálni. Ami a legjobban szól e paletta mellett, hogy hihetetlenül olcsó, ezért cserébe viszont rengeteg színt kapunk. DE! Az első és számomra legnagyobb negatívuma ezzel egyidejűleg, hogy hiába all 88 színből, rengeteg az egymáshoz nagyon hasonló fehéres, bézses, krémszín. Kb. 14-15 ilyen színt számoltam, bőven elég lett volna ezekből 5 is. Sok szín között maximum egy fél árnyalatnyi eltérés van (ami akár lehet pozitívum is, ha egy színt nagyon megszeretünk, aztán hirtelen elfogy). A pigmentáltság is színenként eltérő, a már említett világos színek erőssége (főleg a matt finisűeké) elég gyenge, viszont cserébe jól építhető.
Porozás szempontjából is változó eredményeket hoz, van amelyik rettenetesen porzik, van amelyik egyáltalán nem, a csillámos színek viszont minden esetben hajlandóak a szem alá potyogni.
A már említett olcsó ár mellett, nagy pozitívuma, hogy nem foglal olyan nagy helyet, vékony és jól záródik, így utazáskor is simán elfér a bőrönd aljában és elég masszív, szóval eltörni sem fog. A sötét színek tetszenek a legjobban, szépen pigmentáltak és intenzívek a színek, őszintén szólva ha csak ezek a színek lennének benne én teljesen elégedett lennék, mivel szinte csak ezeket használom ki.
Összegezve: Hihetetlenül kedvező áron juthatunk hozzá egy fantasztikus színvilágú palettához, de egyáltalán nem profi termék. Szép sminkeket lehet vele készíteni, a variációk száma végtelen, de nekem ennyi színre nincs szükségem. Nem bántam meg, hogy megvettem és akinek ez a paletta a szíve vágya, meleg szívvel ajánlom neki, de nekem a NAKED paletták maradnak az örök szerelmeim.

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

2014. január 30.

AndiHédi

2015. március 24.

Szeretem nagyon, imádom a színeit, bár engem az illata zavar. Pigmentáltsága szerintem erős közepes. Azért 4 csillag mert porzik kicsit.

AndiHédi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

bbnb04

2014. március 11.

Megjött az első Coastal Scents csomagom. Amikor kibontogattam a fehér masnival "átkötött" rózsaszín kartondobozt, már el voltam ájulva :D Bomba biztosan csomagolnak, és hát a paletta... valami gyönyörűség, percekig csak nézegettem, forgattam... csodaszép :) Ez az első komolyabb palettám, és nem csalódtam benne, pár színt már ki is próbáltam, nagyon szépek. Egyelőre nem veszek észre porzást, jól pigmentáltnak tűnnek, a tartósságáról azonban még nem tudok nyilatkozni, de ha nap végén is a helyén lesz, nem tudok róla rosszat mondani :)
Csodasépek a színek tényleg, a nevéhez hűen egy igazi "meleg" színválogatás. Persze vannak színek, amelyek nagyon hasonlítanak egymáshoz, de mégsem ugyanolyanok. Szerintem elég jól ki fogom tudni hasznánli.
Az egyes "színkörök" akkorák, mint a régi 1 Ft-osok, de nem is kellene nagyobb. Így is nagyon hosszú ideig kiszolgálja az embert.
A paletta méretéről... azt hittem, hogy jó nagy lesz, ennek ellenére kb. akkora, mint egy 10"-os notebook, ami számomra nagyon pozitív, így esetleg utazáskor sem foglal nagyobb helyet (nem mintha sokat akarnám cipelni... :)) 5 *

bbnb04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

blacksheep20

2013. december 18.

Valóban szuper termék.

blacksheep20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 18.

Valóban szuper termék.

azutatir

2013. december 18.

Nagyon szép színeket tartalmaz a paletta és abszolút jól variálhatóak, minden alkalomra megfelelnek, hiszen matt-szatén és csillogó verziójuk is van. Ha valaki szereti a természetes színeket, melyek visszafogottak és nem túl élénkek, akkor gyakorlatilag nincsen szüksége más palettára. Ugyanakkor éppen ez azt jelenti, hogy nem az igazi a színek pigmentáltsága, sok közülük túl porzékony, így nem tartós a szemhéjon. Piros pont ugyanakkor azért, mert legalább nem ül bele a szemhéj redőibe.
A szatén színek gyönyörűek, azok nagy kedvenceim, a csillámosak viszont nagyon porosak, azokkal szerintem nehéz dolgozni.
Bár a színválaszték pazar, egyértelműen nem profi termékről van szó.

azutatir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Bár a színválaszték pazar, egyértelműen nem profi termékről van szó.

bambusz09

2013. október 6.

Két éve kaptam ezt a palettát a születésnapomra és azóta sem tudtam elhasználni belőle több mint 5 színt :D Imádom a színeit egyébként, nagyon szép, természetes sminkeket lehet velük készíteni. Azonban vannak benne kevésbé pigmentált színek is, amik nem teljesítenek valami jól, alig látszanak. :( Emiatt csak 4*-ot kap.

bambusz09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Évek óta meg van, lehetetlenség elhasználni. Egy highlight színt használok belőle állandóan a szemöldök csontra és a szemzugba, már alig van belőle. Valamint a szemhéjra feltett festék satírozására használok belőle színeket. A festékek állaga kicsit "poros". És.. Véleményem szerint túl drága. Jó-jó, de nem venném újra.

ZitaKisasszony
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

BlankaGroom

2013. július 12.

Kb. két éve kaptam egy ilyen palettát a szüleimtől karácsonyra, azóta szinte csak ezt használtam, de nem vagyok vele teljesen elégedett. A legtöbb szín, kifogásolhatatlan tartósság és pigmentáltság szempontjából, viszont akad benne (nem egy) olyan is ami alig látszik (bázis használatával sem), ezért nem tudok neki maximum pontot adni :/ pedig a színválaszték tetszik.
u.i.: a legtöbb szín eléggé porzik felvitel közben.

BlankaGroom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 12.

u.i.: a legtöbb szín eléggé porzik felvitel közben.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!