KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. április 15.

10 magas fedésű korrektor árnyalat.

Sylvy

2013. január 13.

Életem legjobb korrektora. Ecsettel könnyű felvinni, maximálisan fed, tartós. A színek jól keverhetőek. Jó nagy kiszerelés. Maximum pontot adok neki.

Sylvy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

agi.greendaygirl

2012. december 30.

jól pigmentált jó fedésű krémes árnyalatok, alapozni is jó, könnyen eldolgozható, megfelelő tartósságú. fedésben mondjuk nem nagyon érzek különbséget ez és az eclipse paletta között

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Bella_Vita89

2012. december 16.

Nekem megvan a CS-től az Eclipse correktor is, de ez sokkal sűrűbb, mivel camouflage ugyebár. Nagyon jó a fedése és mivel nem ragacsos az utóhatás, szépen le lehet porral fixálni, valamint nem maszkosít, így én korrektornak is simán bevállalom nappal is, utcára is. Nagyon jó termék és nagyon jó ár-érték aránya van. Legalábbis én a MUP-ban (makeup pláza) vettem és maximálisan elégedett vagyok vele.

Bella_Vita89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Emolliensek: Squalane, Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Petrolatum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate