KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Regi108, Módosítva: 2011. november 23.

A 8 féle szemceruza,külön-külön,de együtt is megrendelhető.

katalinmyy

2013. május 8.

Nekem a fekete-fehér kombináció van meg. Nagyon puha és pigmentált. Szépen siklik a bőrön és tartós is. Következő rendeléskor beszerzek még egy pár színt :)

katalinmyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.