KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alaposan eltávolítja a sminkmaradványokat az ecsetekről és fertőtleníti azt, miközben óvja és ápolja a drága eszközeinket. Erőteljes tisztító hatása van, oldja az olajat. Természetes és szintetikus ecsetekhez is használható folyadék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kmanci

2012. június 8.

Eszméletlen módon habzik, szinte lehetetlen eltávolítani a szálak közül. Nekem bejött, eddig sebbenzint használtam, de a nagyobb ecseteimre mostantól ezt fogom, a kicsiknek marad a benzin. Amúgy nem is drága, nekem megér annyit, hogy ne házilag kelljen kutyulgatni a hozzávalókat.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 8.

Alkoholok: Alcohol
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Benzethonium Chloride
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride