KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coconutoil Cosmetics

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: voicelady, Módosítva: 2017. július 24.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Ez az intim masszázsolaj egyedülálló 100%-os természetességével és ehető minőségével. A kókuszolajban megtalálható laurinsav és kaprilsav, illetve a mandulaolaj értékes összetevői, a linolsav és olajsav antibakteriális és gombaölő fertőtlenítő hatása révén az Intim és Masszázs Olaj nem károsítja a hüvelyflórát, és nem okoz irritációt. A kókusz-és mandulaolaj segítenek megtartani bőröd nedvességtartalmát, védik a kiszáradástól, óvják az érzékeny bőrfelületeket és a nyálkahártyát. A kókuszolaj ráadásul kedvelt masszázsolaj, mivel nem hagy zsíros érzetet a bőrön, miután felszívódott, de addig is remekül csúszik. A mandarin és az édesnarancs 100%-os tisztaságú illóolaja pedig a játékos kedvű hangulatfelelősök: a mandarin megnyugtat, az édesnarancs pedig vágykeltő és közérzetjavító esszencia. Igen, a narancsvirág csodálatos illóolaja igazi vágypezsdítő afrodiziákum: érzéki illata csökkenti a szexszel kapcsolatos szorongást, és enyhe eufóriát okoz. A bekent testtájakon pedig fokozza a vérbőséget, ami kellemesen, enyhén bizserget, és növeli az érzékenységet és ingerelhetőséget. A mindkét illóolajban megtalálható limonén emellett hozzájárul a fertőtlenítő hatáshoz. Mivel az Intim és Masszázs Olaj igen hatékony a kórokozók elpusztításában, olyan helyzetekben is alkalmazhatod, amikor fertőzéstől félted az intim testtájaidat. Uszoda vagy fürdő után közvetlenül kend be a megtisztított és megszárított intim felületeket! A klóros víz legyengíti a bőr védekező rendszerét, kiszárad a bőr, és a gombás fertőzéseknek is nagyobb esélyük van – ezt tudod rögtön orvosolni az olaj használatával. Bánj ugyanolyan gondosan az intim testrészeiddel, ahogy az arcod bőrével!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Annie25

2017. augusztus 8.

Szerintem nagyon szuper készítmény szép összetevőkkel és nagyon sokáig elég! Már 3x vettem újra!

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

voicelady

2017. július 14.

A páromat szoktam fele masszírozni. Nagyon hamar beszívja a bőre. Az illata szerintem nem a legjobb,de nem is annyira rossz.Az összetevői viszont nagyon jók. 1+1 akcióban vettem,úgy megérte.Egyébként szerintem túl drága.

voicelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.