KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colab

Ár:   €4.75   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld (német DM)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Ár:   €4.75
Lelőhely:   külföld (német DM)
Kategória:   Samponok

Száraz sampon kifejezetten aktív, sportos felhasználók számára

Az innovatív formula tisztítja és revitalizálja a hajat és felszabadítja a a zsíros lerakódásokat - víz nélkül. A száraz sampon dúsít,miközben javítja a haj formáját. Könnyebb,laza stílust kölcsönöz a hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bobekecske

2017. augusztus 14.

A Corvin Müllerjében bukkantam rá, részletes illat-leírás híján erre neveztem be, és nagyon elégedett vagyok vele.
Eddigi próbálkozásaim (Aussi, Battiste szőke hajra, Dove) közül messze kiemelkedik, egyrészt mert ennek van a legkellemesebb illata, másrészt annyira apró szemcséjű és olyan jól porlaszt, hogy szinte nem is éreztem, hogy felvittem-e már (elengendő) mennyiséget. Tényleg észrevehetetlen érzetű, nem fújom véletlenül túl nagy dózisban egy pontba, és valóban kellemesebb tapintásúvá és kinézetűvé teszi a hajat.
Szerintem legközelebb is ezt fogom újravenni, bár az én ritkás használatommal nem fogy gyorsan (pár hetente használom).

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Vitaminok: Panthenol