KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colgate

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Közepes fejű, lágy szálú fogkefe szájüreg- és nyelvtisztítóval.

exhocmomento

2018. október 12.

Kedvenc! :) Már jó ideje csak ezt veszem újra, simply perfect. Pöpec a kialakítása, a sörték keménysége, erőssége, mérete, mennyisége, elrendezése. Egyszerűen minőségi, teljesen más érzés a használata egy olcsóbb társához képest. G-napokon nagyon megéri.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.