KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colgate

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít megőrizni a fogak fehérségét, frissít és védi a fogzománcot.

Jelizz

2017. december 31.

tezszik hogy kek gel allaga van, jobban habzik mint a tobbi suru feher fogkrem🙂 atlag mentol izesitesu, alapjaraton feherit, ujravennem!

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.