KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colgate

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Formulája 3 aktív ásványi anyag kombinációját tartalmazza, különleges érzetet keltve a szájban. A tisztító kristályok hatékonyan távolítják el a felületi elszíneződéseket. A védelmet nyújtó és erősítő összetevők segítenek visszaállítani a fogak elveszett kalcium tartalmát és védik a fogakat. A fehérebb fogakért és a védett fogzománcért.

cskittix

2017. november 15.

Tipikus Colgate íze van, nekem a színe is nagyon tetszik. Tisztának érzem a fogaimat a használata után, fehérítő hatást nem is nagyon várok semmitől, ennél sem tapasztaltam sajnos.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

snowyfairy

2017. október 11.

Nem rossz fogkrém, nincsen intenzív íze és nagyon jól tisztít. Valóban fehérít és nem csak bevonatot képez a fogakon, mint a hasonló fehérítős fogkrémek. Egyedül azt rovóm fel, hogy viszonylagy gyorsan fogy. Napi 2x fogmosással kb 2 hét alatt elfogy, más fogkrémmel 4 hétig elvagyok. Hatását tekintve betartja azt amit ígér, tehát végülis megéri.

snowyfairy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Pyross

2017. szeptember 3.

Nekem nagyon tetszik az íze. Végre nem kívànok utàna egy liter vizet. Jól tisztít. Jól habzik. Maradok ennél jó darabig.

Pyross
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Candy21

2017. március 22.

Nem igazán tetszik ez a fogkrém túl édes az íze nem esik jól vele fogat mosni nem érzem azt a tiszta frissítő hatást szerintem tisztíthatna jobban is.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Babooca

2017. március 5.

Ez a fogkrém azoknak kedvez, akik utálják az erős mentolos fogkrémeket. Nos, ez nem az. Ez szerintem nagyon nagyon édes, reggelente nem is esik jól a használata. A Luminous a kedvencem, ez nem ütötte ki a nyeregből. Ennek nincs olyan frissítő hatása. A fehérítő hatást nem vettem észre, a több évnyi Luminous használata meghozta a hatását, ennek már nem maradt munka :D Átlagos fogkrém, szerintem drágán. Biztosan nem veszem újra.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

nagyheni92

2017. január 28.

Életem első max white one fogrémje a Colgetatől és nagyon meg vagyok vele elégedve! Először olyan volt az íze, mint egy nyers tengeri herkentyűnek, de engem annyira nem zavart! Jól kitisztította a fogamat és jól habzott is! Kicsit észrevehető volt nálam a fehérítő hatása, szóval akkor valami elindult és akkor továbbra is ilyet kell majd használnom 😋A Luminous kicsit jobban tetszik, mert annál erősebben érzem a mentol ízét a lehelletemen. Meg annak szerintem erősebb a fehérítője! Ettőlfüggetlenül nagyon jó fogkrém! Biztos, hogy ezeknél a max white one-oknál maradok

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, PEG-12

Sorbitol h 1 1