Colgate

Ár:   1101 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1058 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2011. július 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1058 Ft

Ár: 1058 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ksnkzd

2018. augusztus 30.

Már egy jó ideje ezt a fogkrémet használom, mert tökéletes arra amire vettem: érzékeny fogaimra, tisztításra, fogmosásra, használat utáni mosott fog comfort érzetre, ízre, összetevőkre.
Korábban a Sensodyne-t használtam, az sem volt olyan rossz, de jó sem. Annak az íze ehhez képest nulla. A tisztítás utáni "tiszta érzet " is csak ennél, a Colgate fogrémnél van meg. Volt még hasonló téren tapasztalatom Lacaluttal, ami viszont egyáltalán nem jött be.
Egyetlen gondom, hogy a hipermarketekben mostanában nem látom, csak drogériákban.

ksnkzd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

wildrose

2018. augusztus 30.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik, jól tisztít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik, jól tisztít.

Eoryorsi

2018. július 12.

Elég erős mentolos íze van de engem nem zavar, sőt szeretem. Nagyon tisztának érzem a fogaimat fogmosás után. Az érzékenységen is segített de nem mulasztotta el teljesen.

Eoryorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

edina66286628

2017. február 19.

Nekem nagyon elzsibbasztja a szám fogmosáskor, és így nem túl kellemes vele a fogmosás.

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

PMonika

2016. január 25.

Ami még nem jó, hogy szinte gyerekzáras, mert olyan erővel kell nyomni a tubust, hogy szinte felidegesít, mint egy ragasztó olyan ez a fogkrém, annyira idegesít, hogy ha nem lett volna olyan drága úgy de úgy kidobnám, hogy lehet még a kuka is eltörne. És kb még elég lesz vagy 2 hónapig. Na jó nem húzom tovább az idegeimet.

PMonika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Monika1986

2016. január 21.

Tegnap vettem. Én olyan vagyok, hogy szinte mindig a megszokott, tusfürdő is stb de gondoltam nagyon sok itteni böngészés után, hogy ezt megveszem ezt ott a Rossmannba döntöttem el, mert itt gép előtt ülve még volt több ami szóba jöhetett. 2007-óta csak sensodyne pronamelt használtam és nem rossz de hiába mert eszek egy mandarint v almát és érzem h érzékeny a fogam. Gondoltam spórolni kéne és ez most olcsóbb a Rssmannba. Hú de rossz hányingerem volt egy cseppet fogmosás közbe, utána meg hiába öblögettem a számat, ittam vizet szinte mart a torkom mert hát nem nyelem le de vmilyeen szinten azért meg kicsit az ember torkába is fogkrém főleg h sokáig mosok fogat azalatt megy, húú ilyen rosszat na hát spóroltam vagy 300 ft-ot de nem érte meg nem kisérletezek alig várom h elfoggyon és soha nem veszek ilyet az se érdekel ha jó lesz és utána pár nap mulva kiderül, hogy gyümölcsök meg hideg étel ital jó a fogam akkor se veszek ilyet többet.

Monika1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Dana1983

2014. december 15.

Nekem három hónapos terhesen lett érzékeny a fogam, még a fogmosás is kínszenvedés volt. A fogorvos adott ebből mintát és már az első használat után szinte teljesen megszüntette az érzékenységet.
Már meg is vettem nagy kiszerelésben.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 15.

Már meg is vettem nagy kiszerelésben.

geucsa

2014. november 11.

Tegnap estétől használom a visszahúzódott ínyem miatt és már most érzem a pozitív hatását. :) Sokkal enyhébb a fájdalom és kevésbé érzékeny az érintett fogam.
Hihetetlen, hogy két használat ennyit segít.

geucsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Hihetetlen, hogy két használat ennyit segít.

kismadár

2014. szeptember 11.

Jó kis fogkrém, megfelelően tisztít, nem érzékenyek tőle a fogaim, kellemes az íze és friss leheletet biztosít. Az ára is jó.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

magnes

2014. március 5.

Update: Nem is átlagos. Nagyon érzékenyek a fogaim, régen csak Elmexet használtam, de ez annál is sokkal jobb! Most már csak ezt használom.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 5.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!