KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colgate

Ár:   1101 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1058 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: barazsuzsa, Módosítva: 2011. július 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1058 Ft

Ár: 1058 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Eoryorsi

2018. július 12.

Elég erős mentolos íze van de engem nem zavar, sőt szeretem. Nagyon tisztának érzem a fogaimat fogmosás után. Az érzékenységen is segített de nem mulasztotta el teljesen.

Eoryorsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

edina66286628

2017. február 19.

Nekem nagyon elzsibbasztja a szám fogmosáskor, és így nem túl kellemes vele a fogmosás.

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

PMonika

2016. január 25.

Ami még nem jó, hogy szinte gyerekzáras, mert olyan erővel kell nyomni a tubust, hogy szinte felidegesít, mint egy ragasztó olyan ez a fogkrém, annyira idegesít, hogy ha nem lett volna olyan drága úgy de úgy kidobnám, hogy lehet még a kuka is eltörne. És kb még elég lesz vagy 2 hónapig. Na jó nem húzom tovább az idegeimet.

PMonika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Monika1986

2016. január 21.

Tegnap vettem. Én olyan vagyok, hogy szinte mindig a megszokott, tusfürdő is stb de gondoltam nagyon sok itteni böngészés után, hogy ezt megveszem ezt ott a Rossmannba döntöttem el, mert itt gép előtt ülve még volt több ami szóba jöhetett. 2007-óta csak sensodyne pronamelt használtam és nem rossz de hiába mert eszek egy mandarint v almát és érzem h érzékeny a fogam. Gondoltam spórolni kéne és ez most olcsóbb a Rssmannba. Hú de rossz hányingerem volt egy cseppet fogmosás közbe, utána meg hiába öblögettem a számat, ittam vizet szinte mart a torkom mert hát nem nyelem le de vmilyeen szinten azért meg kicsit az ember torkába is fogkrém főleg h sokáig mosok fogat azalatt megy, húú ilyen rosszat na hát spóroltam vagy 300 ft-ot de nem érte meg nem kisérletezek alig várom h elfoggyon és soha nem veszek ilyet az se érdekel ha jó lesz és utána pár nap mulva kiderül, hogy gyümölcsök meg hideg étel ital jó a fogam akkor se veszek ilyet többet.

Monika1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Dana1983

2014. december 15.

Nekem három hónapos terhesen lett érzékeny a fogam, még a fogmosás is kínszenvedés volt. A fogorvos adott ebből mintát és már az első használat után szinte teljesen megszüntette az érzékenységet.
Már meg is vettem nagy kiszerelésben.

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 15.

Már meg is vettem nagy kiszerelésben.

geucsa

2014. november 11.

Tegnap estétől használom a visszahúzódott ínyem miatt és már most érzem a pozitív hatását. :) Sokkal enyhébb a fájdalom és kevésbé érzékeny az érintett fogam.
Hihetetlen, hogy két használat ennyit segít.

geucsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Hihetetlen, hogy két használat ennyit segít.

kismadár

2014. szeptember 11.

Jó kis fogkrém, megfelelően tisztít, nem érzékenyek tőle a fogaim, kellemes az íze és friss leheletet biztosít. Az ára is jó.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

magnes

2014. március 5.

Update: Nem is átlagos. Nagyon érzékenyek a fogaim, régen csak Elmexet használtam, de ez annál is sokkal jobb! Most már csak ezt használom.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 5.

Jó az íze, brutál a tisztítóereje, egyébként sztem egy átlagos fogkrém.

Lillcsike

2013. július 14.

Nem volt rossz egyáltalán, de valahogy nem az igazi. Csak akkor veszek, ha Sensodyne valamiért nincs.

Lillcsike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

timity

2013. július 2.

Nem tetszik, mert az érzékeny fogamra nem használ. Az íze nem rossz, mert erős mentolos, de az utóíz, amit hagy maga után, az édeskés és nekem furcsa.. Fényévekkel különb érzékenységre a Sensodyne! Mindenkit lebeszélnék erről, nekem nem vált be. SLS-t is nagy mennyiségben tartalmaz, ami még az újravásárlását szintén kizárja. Próbája megvolt, de erre csak ezt tudom "mondani": "nem nyert.." :)

timity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!