KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colour B4

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. január 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szmoni

2015. március 12.

Ma próbáltam ki, leszedte a sötét festéket, de nem kaptam vissza az eredeti hajszínemet, vöröses árnyalatú lett még a lenövés is. Szerencsére pont olyanra akartam utána festeni, ezért nem zavar :) Csak 4 pont,mert nagyon drága, és függetelnül attól,hogy tetszik a hajszín amit csinált, nem állította vissza az eredetire.

szmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

vwrita

2013. augusztus 5.

Csodaszer! 2 éve festett sötétbarna hajam vissza nyerte eredeti sötétszőke színét egy nagyon enyhe rezes beütéssel, de ez mellékes, majd ráfestek egy sötétszőkét és kész is :) Mindent betartottam. A szaga sem annyira hú, de büdös, olyan büdös mint egy hajfesték. Ahogy mostam le a hajam száraz lett, de a balzsam csodákra képes vele :) Semmi baja nem lett a hajamnak :)

vwrita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Kimi

2013. június 16.

6 éve festett fekete hajamon próbáltam ki és az eredmény szép sötétbarna lett. Később visszatértem a feketéhez és újra használtam viszont semmit se változtatott a hajam színén. Hátránya hogy sose biztos az eredmény, vagy nem csinál semmit vagy csinál de egy idő után visszatér a régi szín, nagyon büdös kb. 1 hónap alatt kopik ki a hajból a bűz, nagyon kicsit szárít. Előnye hogy nem roncsol. Nagyon bizonytalan a végeredmény ennél a terméknél.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

szederke

2013. május 20.

Semmit pozitív változást nem okozott hajamon, pedig előtte csak ammónia mentes színezővel volt festve. Sárgás árnyalatú lett tőle az egyébként sötét szőke hajam és eszméletlenül száraz. Pénzkidobás.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

chococat

2013. március 19.

Nekem egy árnyalatnyit sem változtatott, a hajam viszont borzalmas állapotban van azóta: száraz és nagyon törékeny. Marad a lenövesztés...

chococat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Judittttt

2013. március 8.

Mivel csak ez volt leárazva, és az extrával már befürödtem teljes áron (=nem történt SEMMI), mondván hátha én rontottam el valamit, megvettem ezt. Felkentem szuper gyorsan, folpack, hajszárítóval megmelengettem, dunszt. Mikor leszedtem 30 perc múlva (20 percet írt a tájékoztató, az angol is erre a verzióra) csak néztem a krémes fejemet, NAGYON sokat világosított, középszőke volt a világosbarnára festett hajam. És teljesen ugyanaz történt mint előzőleg: lemostam, és a zuhany alatt vissza is sötétedett. Nem 5, nem 10,hanem több, mint HÚSZ hosszú percig öblögettem (CSAK AZ ELSŐ ÖBLÍTÉSKOR!). Úgy csináltam mindent, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Most az igazság az hogy valamennyit világosított, de nem sokat. Én látom hogy egy picit világosabb a hajam de anyukámnak pl fel sem tűnt h bármi történt csak az, hogy 1 órán át öblögettem a hajamat. Egy nagyon picit leszedett de nem látványos.

Amit igazán fájlalok az ez a dupla csalódottság érzése, hogy leszedtem a dunsztot és megörültem miylen világos a hajam, aztán visszasötétedik, emiatt vagyok igazán bosszús. Igaz hogy nem az extra változatot vettem tehát akár az én hibám is lehetne de azt már próbáltam és az meg ennyit sem világosított. Igaz hogy évek óta festett a hajam de elvileg ez a színlerakódást is ki kéne szedje, azt állítja a papír. És már fél éve csak sötét és középszőkével vagyok festve.

Adok neki két csillagot mert egy nagyon picit koptatott a színen és mert nem roncsolta a hajamat illetve ez a normál verzió, szóval még ez érthetőbb hogy nem használt ... az egy pontot az extra érdemli ami az ég világon semmit nem csinált, ennyit sem.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

malik.regina5

2013. január 31.

El is kezdem a dicsérést és a köszönetnyilvánítást ehhez a termékhez.
Több,mint egy éve akartam eltüntetni a nagyon sötét barna hajszínemet,és visszakapni a természetes világosszőke hajamat.
Ezt a terméket megtalálva azonnal nekiláttam a feladatnak,és teljesen jó lett az eredmény.Kiszámítható és tökéletes.
Az eredmény olyan volt,amit vártam
Köszönet érte :)

malik.regina5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 31.

El is kezdem a dicsérést és a köszönetnyilvánítást ehhez a termékhez.
Az eredmény olyan volt,amit vártam
Köszönet érte :)