KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

monique001

2018. május 30.

Borzalom úgy ahogy van. A természetes sötétbarna hajam helyett mézszőkét csinált, azt is foltosan. Több helyen ott maradt a fekete festék. Emellett valami irtózatos bűze van, ami sokszori hajmosással is alig akar eltűnni. Az ára viszont ehhez képest elég magas.
Legközelebb inkább szőkítőt használok, olcsóbb, egyenletesebb, és nincs ilyen lefolyóban rothadó haj szaga...

monique001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Stella8

2018. május 23.

Nagyon kivancsi vagyok, az en hajam... par eve festve volt/van de barmilyen tartos festeket veszek kidobja a hajam... decemberben festettem be sotetbarnara, mar-mar fekete volt, ma mar vilagosbarna kicsit voroses tonussal, a tovenel latszik, hogy nincs voros pigment a hajamba, nekem ezzel a termekkel az a celom hogy kiszedje legalabb a voros szint, de remelem mindent kiszed :D delutan megnezem mit tud, drukkoljatok !!:D

Stella8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

forczekv

2018. március 26.

Csodaszer, megmentőm :) A sztorim röviden: sötétbarna hajam volt évekig, elmentem fodrászhoz világosítani, kétszer is leszívatta a hajam mert más megoldást nem látott. Az utolsó eseménynél ráfestett valami szürkés árnyalatú festéket, amitől a hajam vége kék lett. Kék bakker... kész voltam. Hazamentem megmostam, mosás után pedig szép zöldes árnyalatra fakult ki. Majdnem agyvérzést kaptam... Na és itt jött a képbe a festék eltávolító, gondoltam a kék-zöld hajnál rosszabb nem lehet... Felkentem és már két perc után láttam hogy szedi ki a színt a hajamból. Leírást be kell tartani, az öblítési időt is és akkor nem sötétül vissza a haj. A szaga tényleg irtózatos, de valamit valamiért :) kiszedett minden fölösleges színt a hajamból. Vártam két napot és utána rámentem egy, a hajamnál sokkal világosabb festékkel, így már olyan színe lett a hajamnak, hogy ki merek menni az utcára :D

forczekv
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Juckos

2018. március 23.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Világosított a hajamon valamennyit, bár többet vártam volna tőle, és pár nap elteltével talán kicsit sötétedett is.
Ami leginkább aggaszt, hogy borzasztóan szárított, a hajam vége teljesen sprőd lett, hiába a pakolások és a hajápolók, pár centit biztosan le kell vágnom.
Összeségében átlagos, újra nem próbálnám ki.

Juckos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Összeségében átlagos, újra nem próbálnám ki.

Thedoroo

2018. február 8.

Nos,mielőtt használtam volna,utána olvastam egy kicsit. Láttam a készítményről hideget-meleget,de belevágtam.
Azt tudni kell,hogy a nap kiszívta a hajamat sötétszőkére alul,ezért természetes ombre volt. Jött egy kattanat,befestettem a COLORISTA sötét lila festékével a hajam alját,ombrére,imádtam. Kikopott,de nagyon látszott a vöröses lilás árnyalat a hajamban,de gyönyörűen kiszedte a hajamból ! :)
A kellemetlen dolog a szaga volt,amikor kentem fel a hajamra a torkomat folytotta,nagyon büdös volt.
Mindenképpen ajánlanám :)

Thedoroo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Mindenképpen ajánlanám :)

fridus

2018. február 8.

Én kétszer is használtam, nem kívánatos hajszín eltüntetése érdekében, és mindkétszer tökéletesen megvoltam vele elégedve.

Az eredeti hajszínem, világosbarna volt, vöröses és szőkés természetes melírral. Három éve volt színezve rózsaszínre, majd bordóra, de az nagyon foltos lett így nem sokkal később intenzív vörös hajszínezőt használtam. Ez az én hajamon mindig rókavörös színt eredményezett, elég intenzíven de én imádtam. Amikor meguntam egy év múlva , a B4-t használtam, és elég világos szőkésvöröses színt kaptam, amire a világosbarna festék ment is pár nap múlva. A hajam talán kicsit szárazabb lett, de megoldható volt. Később sötét barna színt szedtem ki vele újra sikeresen :) Ment az öt csillag!

fridus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Bogi20

2018. január 21.

Még soha nem voltam ilyen szép színe a hajamnak! Pedig be sem festettem :D
Röviden: nekem a várt eredmémyt hozta, kopott sötét mahagóniból lett nagyon szép aranybarna hajam (de nem rókavörös beütés)

Hosszabban:
A hajam élettörténete: alapszíne: nagyon sötét barna
Kb. 1 évig festettem feketére, majd meguntam és elhatároztam, hogy márpedig nekem sötétszőke hajam lesz egyetlen nap alatt! :D Ezért neki estem szőkítővel, 3x mentem át 12%ossal. Persze ronda rókavörös lett. Majd erre ráfestettem barnát, az egész türhető volt. Aztán elkezdtem csokibarnára festeni, aztán meg mahagónira, végül egy sötét vörös hajam volt a mai napig (egy év telt el ismét). Gondoltam kipróbálom ezt a hajszín eltávolítot, hogy kimenjen a vöröses szín és megis vettem mellé a drága syoss hajfestéket. De végül minden lépést betartva annyira tetszik a végeredményt, hogy most már a festéket, ami kb ugyanez az árnyalat, elsem akarom használni. :)
És ami varázslat az egészben: Gondolhatjátok, hogy volt lenövésem, amire mindig ráfestettem, de ugye az nem volt szőkítve így mindig sötétebb volt, össze-vissza volt az egész. És most egységes az egész! Nem tudom hogy, de az! :) Szóval szerencsén is múlik ez úgy gondolom, de nekem bejött! :)

EGY HÉTTEL KÉSŐBB

Sajnos sötétebb lett a hajam, de legalább a mahagóni szín nem jött vissza.

Bogi20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Még soha nem voltam ilyen szép színe a hajamnak! Pedig be sem festettem :D

Hosszabban:
A hajam élettörténete: alapszíne: nagyon sötét barna

EGY HÉTTEL KÉSŐBB

Sajnos sötétebb lett a hajam, de legalább a mahagóni szín nem jött vissza.

krisztina-g

2018. január 12.

A használati utasítást pontosan követve, tökéletesen kiszedte a sötétbarna festéket a hajból, lett belőle egy világosbarna hajszín vöröses árnyalattal. Időigényes a használata, a szaga pedig rendkívül kellemetlen. Használata után a hajam borzasztóan durva és száraz lett, így rengeteg hajbalzsamot kellett utána még használni.

krisztina-g
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Saranhuone

2018. január 10.

A már védjegyemmé vált fekete-kék átmenetes hajamat szerettem volna visszakapni a segítségével. Egy tavalyi elrontott hajvágást csak 20 centi -épp az imádott kék végek- levágásával lehetett kijavítani, ez augusztusban történt és azóta is sírok utánuk, szóval most úgy döntöttem, hogy belevágok. A hajam kékesfeketével van festve évek óta, emiatt nem fűztem vérmes reményeket ehhez a cucchoz sem, hiszen rá is van írva hogy ilyen esetben nem mindig hat. De még mindig inkább ez, mint a szőkítés.
Minden hatóidőt és utasítást betartva végül egy közepes vörösesbarnát kaptam, ami nem egy nagy ugrás de már egyáltalán nem fekete, tehát igenis megmozdította a kékesfeketét! Lemosás után tettem rá balzsamot de úgy látom, hogy egy kicsit szárított, egyébként nem foltos meg semmi. Tegnap csináltam, nem sötétedett, viszont most egy aszkorbinsavas pakolással a fejemen ülök és várom a csoda újabb apró jeleit. Ha ez sem hat, akkor megkockáztatok még egy dobozzal, amúgy elég drágának találom.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

bagolymaki

2018. január 6.

A L'oreal hajszínezőivel festettem a hajam az utóbbi kb 3/4 évben, de a sötét színeik egyáltalán nem kopnak és elég feketés volt már az amúgy sötétbarna hajam. Szerettem volna inkább világosítani és az eredeti hajam visszakapni. A vélemények alapján paráztam, hogy visszasötétül vagy nem szedi le, de szerencsére leszedte teljesen és nem sötétült vissza. Tény, hogy tényleg brutál büdös, de megérte megvenni. Mondjuk az is igaz, hogy nálam nem volt nehéz dolga a terméknek, nem éveken át festettem norm festékkel, szóval lehet így könnyebb dolga is volt.

bagolymaki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin