KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

Ár: 2500 , Eladó: dana17
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz

carmenxo

2017. augusztus 1.

A festett sötétszőke hajamból a Loreal Casting tejes karamellája szinte feketét csinált. Borzasztóan áll a sötét haj és 5 mosás után se nagyon akart kopni úgyhogy megvettem ezt a cuccot. Először kicsit drágának találtam a majdnem 4 ezer forintot egy dobozért de azt kell h mondjam teljes mértékben megéri az árát. Nyom nélkül eltüntette a sötétbarnát, és semmi vöröses fénye nem lett a hajamnak. Nem is kellett ráfestenem. Elég büdös marad utána a haj, de volt még castingos balzsamom és az nagyjából elfedi a szagot. Életmentő ez a termék de tényleg, több szőkítést már nem bírt volna ki a hajam

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Mizi

2017. július 13.

Cel: vadszilva arnyalattol /ami feketenek nezett ki/ megszabadulni, es egy szep termeszetes barnara valtani.
A hajam gondor, vekony szalu es a hatam kozepeig er....ezert azt hittem nem lesz eleg egy doboz...de megnyugtathatok mindenkit hogy boven eleg...meg sok is volt.
Szaga: szuros, edesanyam szerint olyan mintha a szippantos kocsi dolgozna. 😁 ...de kibirhato. Gyors felvitel es 60 perc varakozas utan...Taaaadam....leszedte a szint es roka voros lettem....en a nedves hajamra vittem fel a casting creme gloss 635 hajszinezojet...es a kivant szint kaptam.
Csak a szag miatt 4 csillag...egyebkent olcsobb a fodrasztol es kimeletesebb is.

Mizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Vandenis

2017. június 28.

Sokat szemezgettem a Colour B4 termékkel a DMben és ma végre a kosaramban landolt. 2 éve a vörös mindenféle árnyalatát kipróbáltam. Eredetileg sötét szőke a hajam , le akartam nevelni, de szörnyen lassan ment, és a barnás hajfestékek is gyorsan lekoptak amivel a vöröset próbáltam eltűtetni. 5 centi lenövés volt, tovább meg vörös, utoljára Loreal Casting fahéj szint kentem fel,a lenövésre is, mert feladtam a harcot :)) De térjek a lényegre, ma kipróbáltam a Colour B4et :) Betartottam mindent, ahogy az utasitásban leirja. 30percet hagytam, melegben, zuhanysapkával. Közben benéztem alá és nem láttam, hogy változna valami. Több percen át mostam és akkor vettem észre, hogy eltűnt belőle a vörös. Sárgásszőke szine lett, a vége picit sötétebb szőke (itt azelőtt is sötétebb volt a szine) . Teljesen válllalható a hajszinem, nyugodtan kimozdulhatok itthonról, még igy is, hamvasitó sampon nélkül, de azért ajánlom ennek beszerzését. Várok pár napot, és aztán befestem az eredti hajszinemhez hasonló szinre. Nekem bevált a termék, az igaz, hogy nagyon büdös, a sampon se szedte ki belőle azt a szörnyű szagot, de sokkal puhább lett tőle a hajam, nem sérült, én megadom neki az 5 csillagot :)

UPDATE: A kommenteket olvasva kicsit tartottam tőle , nem-e sötétedik vissza reggelre, de szerencsére ugyanolyan maradt :) Majd még jelentkezem ha megfestettem :)

Vandenis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

SimonKrisztike

2017. május 30.

Kitűnő!!!! Ilyen szuper termèkkel nem talàlkoztam pedig nagyon nagy kètsèggel àlltam neki a hajszīnem visszaàllîtàsànak -ùgy ;hogy sok vastagszalù hajam van ràadàsul vilàgos meggyes- vöröst szettem ki..Ha a leírtaknak megfelelően hasznàltjuk gondos odafigyelèssel beleèrtve a hatò- ès kimosàsi időt betartva ès azt hogy gyorsan ès egyenletesen kell dolgozni vele az eredmèny elkèpesztő!!!Èn 2×-àtfèsültem a kàd fölött mielőtt rà raktam volna a fòliat a hajamra.
10-èvnyi folyamatos hajfestèstől letudnam marni a hajam egy szőkès sargàs hajszint kapva ami szèp egyenletes volt; de bàrmilyen festèknek jo alap lett volna!!!Èn barnàra visszafestettem rögtön hajszàrítàs utàn (L'Oréal preference 6.35)- ès gyönyörű lett.Sajnos vagy sem szebb lett a hajam mint amikor a fodrasz leszîvja ès eltorik esetleg jo foltos lesz a haj.Szèp puhàk maradtak a tincsjeim az illata tènyleg rossz dehàt àldozat nèlkül....😀

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

eszti003

2017. április 29.

8 éve festem a hajam, a feketétől elkezdve a szőkéig minden színű voltam a vörös összes árnyalatával együtt, ráfestéssel értem el, nem szívattam le soha. az elmúlt másfél évben sötét vörösesbarnára volt festve, de unom a macerát, gondoltam lenövesztem. hát azt 3 hónapig bírtam, baromi ronda volt. megvettem a colourb4-et és egy doboz középszőke colorshampoot. felkentem ezt a valamit, valóban nagyon büdös, iszonyatos szaga van, azt hittem túlzás, de nem. egy doboz elég mellig érő hajra, eleinte foltosnak látszik, ahogy elkezd hatni a termék, de ne ijedjen meg senki, egyenletesre szívja le végül. a várt rókavörös színt kaptam, felkentem a színezőt, valóban világosabb kell, az eredeti színem olyan, mint a világosbarna, a középszőkét használtam, az is elég barna lett végül, persze a kiirthatatlan vörös kilátszik alóla, DE már nincs olyan műanyag hajszínem.
összességében csak ajánlani tudom, valóban büdös és rettentő sokáig kell öblögetni a hajat utána, de 8 év hajfestékét kiszedte anélkül, hogy a hajamnak bármi baja lett volna :)

eszti003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

anett94

2017. április 19.

Évek óta sötét vörös hajam volt, és eljött az idő, hogy változtatni akartam. Világos barna színt szerettem volna, de a hajam tönkretétele nélkül. Félve próbáltam ki a sok kommentet olvasva, de azt kell mondjam működött. Úgy csináltam ahogy le volt írva betartva az időkorlátokat, és egy szőkés rézvöröses hajszín lett az eredmény. Ahogy le volt írva csak színezővel festettem be utána, világos barna színezővel sötétebb barna lett a hajam, de várom hogy kopjon kicsit. Az illata tényleg szörnyű, de muszáj elviselni :D Összességében örülök, hogy kipróbáltam, mert leszedte a festéket, és semmi baja nem lett a hajamnak, úgyhogy csak ajánlani tudom :)

anett94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

agnes0makeupfan

2017. április 15.

Bevált.
Sötét barna, erősen vöröses árnyalatú hajam szerettem volna világosítani, mivel az utolsó festésnél szinte fekete lett. Azt kaptam, amit vártam; rókavörösre szívta, ami azt gondoltam jó alap a kívánt szín eléréséhez. Olyan ammóniamentes színezőt próbáltam találni, ami hamvas árnyalatú, így semlegesíti a rezet, de ez nem igazán sikerült - maradt a rezes beütés, de tompult. 7-es, középszőke szinezőt használtam, azért jóval sötétebb lett mint a képen. (Mondjuk számítottam erre) Világosabbat kell venni egyértelműen, mint a kívánt szín, a Colour B4 használata után kicsit másképp viselkedik a haj festéskor. Úgy érzem, a keratinos hajegyenesítésem eredményét igencsak gyengítette, s nekem a hajvégeimet is megviselte, érdemes pakolást használni. A szaga szerintem egyáltalán nem vészes, a festékeké általában rosszabb. Mellig érő, dús és vastag szálú hajamra két dobozzal vettem, végül egy is elég volt. Ami nagy hiba volt, hogy úgy végeztem el, hogy már több, mint fél centis lenövésem volt, ez pedig a festés után is látszik. (Nem tudom, mit gondoltam, mi lesz..) Úgy gondolom megéri az árát, de figyelni kell, hogy utána elővigyázatosan fessen az ember, nehogy megint túl sötét legyen az eredmény.

agnes0makeupfan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Bevált.

SPetra93

2017. április 12.

Eredetileg középbarna hajam van, és elkapott a láz, hogy milyen lenne ha sötétebb árnyalatra váltanék. Először befestettem sötét barnára, amivel nem is volt gond, de a következő festéket, amit szintén sötét barna címen vettem feketét csinált a hajamból. A szín csodaszép volt, fekete - fényben barna csillogással. A baj az volt, hogy nekem szörnyen állt. A fodrász és a leszívatás nem volt számomra opció, nem szerettem volna tönkre tenni a hajam. Egyéb alternatíva után kutatva bukkantam rá erre a termékre.
A használati utasítást pontosan követtem, vagyis gyorsan felkentem a váll alá érő hajamra (erre a hosszra elég volt az egy doboz), fóliát tekertem rá, plusz törölközőbe csavartam. Ez után következett egy óra várakozás, erre az időre én beültem a radiátor mellé, így egységesen melegen tartottam. Következő lépés a kiöblítés. Először 10 perc, majd a közömbösítő szer első felének bemasszírozása a hajba, 1 perc várakozás, újabb 5 perces öblítés, a közömbösítő szer 2. fele, és végül egy újabb 5 perces öblítés. Használata után javasolt a balzsam, mivel tapintásra eléggé száraz lett a hajam tőle, viszont a balzsam után újra a régi lett.
A fekete árnyalatot maximálisan kiszedte a hajamból egységesen, nem csíkos, nem foltos. Nem teljesen az eredeti hajszínemet kaptam vissza, hanem egy gesztenyebarna árnyalatot, fényben vöröses csillogással. A hatással maximálisan meg vagyok elégedve, nem rikító, természetes színárnyaltot kaptam.
Az egyetlen negatívum a szaga, nem is zavart annyira amikor felkentem, hanem utána is benne marad a hajban egy pár napra. De nem baj, valamit valamiért. :)

SPetra93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

CrazyKid

2017. március 20.

A kék dobozosat használtam, mindent betartottam és egyáltalán semmit sem használt. Borzasztó ideges vagyok, legszívesebben betörnék egy ablakot vagy nem is tudom, de ekkorát életemben nem csalódtam egy termékben sem. Marha drága volt, elcsesztem vele vagy 3 órát, az elején még a fülemet is szétmarta, már kiállt a nyakam a sok öblítéstől, mindent betartottam a leírtak szerint és egyszerűen ugyanaz a hajam mint előtte! Egy sötétbarnából kikopott vöröses barnát akartam kiszedni vele, minimum egy halványabb színre számítottam, de titkon áhítoztam a szőkére. Nagy csalódás, rengeteg véleményt és képet néztem a hatásáról, és mindegyiken volt eredmény szinte,de nálam semmi. Még egy ideiglenes változás sem,és bármennyire szugerálom a tükörképem és nézegetem a hajszálaim, be kell valljam,hogy ez bukta. Azt írja a dobozon, hogy ajánlott egy kis részen kipróbálni, vagy egy hajtincsen, de hát akkor is cseszheti az ember, hiszen ahhoz, hogy teszteld meg kell vedd végülis. Mondanám, hogy átverés, de sok pozitív véleményt olvastam :(

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Adri0111

2017. március 1.

Előre leszögezném, hogy nem vagyok kémikus, csak a saját elgondolásaimat írom le, minden véleményezést örömmel veszek.

6 éve festett a hajam, eleinte csokibarnára, aztán 3 éve vörösre, az utóbbi időszakban már csak a Perfect Mousse 388-as sötét vörösesbarnájával. Tulajdonképpen jól állt a szín, de változtatni akartam, visszatérni az eredeti hajszínemhez, főleg a sok macera elkerülése miatt (a vörös még 3 hét után is engedte a színét). Hosszas töprengés után most döntöttem úgy, hogy meglépem. A DM-ben akciós is volt, ezt égi jelnek tekintettem, hát belevágtam. Az utasításokat pontosan betartva, és zacskós-sapkás kiegészítést téve a vékony-szálú, hátközépig érő hajamból maradéktalanul kiszedte a sötét vöröset. Az eredmény pontosan az a karamell/gyömbér/mézszőke/csibesárga lett, amit sokan tapasztalatok és bár valamelyest sötétedett másnapra még ez is messze áll az eredeti hajszínemtől, még akkor is ha esetleg a festékek megváltoztatták a hajam szerkezetét. Noha volt itthon Perfect Mousse, nem akartam ennyire ugyanott lenni, ahol kezdtem. de szerencsémre a nővérem jóvoltából kallódott itthon egy Creme Gloss hajszínező sötétszőke árnyalatban, ami már jobban megközelíti - szerintem - az eredeti hajszínemet. A kérdésem már csak annyi lenne: ha ez a szín elkezd a mosástól kikopni, a gyömbér szín tér vissza, vagy az eredetihez hasonlatos barna? Úgy értem, akár hiszem, akár nem, a festett részen hajam eredeti színe mostmár a csibesárga és kikopik a színező, ez lesz az eredmény és nincs rövid út, ki kell várnom míg lenő a festett rész? Vagy a kikopást ne úgy értsem, hogy a festék 100%osan el fog tűnni, hanem marad benne egy picike barna színpigment, és friss, kezeletlen hajammal még nem is fog olyan nagy kontrasztban állni? Ha van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata, kérem ossza meg, mert sokat segítene.

Adri0111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin