KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 x 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Kiszerelés:   3 x 60 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Thedoroo

2018. február 8.

Nos,mielőtt használtam volna,utána olvastam egy kicsit. Láttam a készítményről hideget-meleget,de belevágtam.
Azt tudni kell,hogy a nap kiszívta a hajamat sötétszőkére alul,ezért természetes ombre volt. Jött egy kattanat,befestettem a COLORISTA sötét lila festékével a hajam alját,ombrére,imádtam. Kikopott,de nagyon látszott a vöröses lilás árnyalat a hajamban,de gyönyörűen kiszedte a hajamból ! :)
A kellemetlen dolog a szaga volt,amikor kentem fel a hajamra a torkomat folytotta,nagyon büdös volt.
Mindenképpen ajánlanám :)

Thedoroo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Mindenképpen ajánlanám :)

fridus

2018. február 8.

Én kétszer is használtam, nem kívánatos hajszín eltüntetése érdekében, és mindkétszer tökéletesen megvoltam vele elégedve.

Az eredeti hajszínem, világosbarna volt, vöröses és szőkés természetes melírral. Három éve volt színezve rózsaszínre, majd bordóra, de az nagyon foltos lett így nem sokkal később intenzív vörös hajszínezőt használtam. Ez az én hajamon mindig rókavörös színt eredményezett, elég intenzíven de én imádtam. Amikor meguntam egy év múlva , a B4-t használtam, és elég világos szőkésvöröses színt kaptam, amire a világosbarna festék ment is pár nap múlva. A hajam talán kicsit szárazabb lett, de megoldható volt. Később sötét barna színt szedtem ki vele újra sikeresen :) Ment az öt csillag!

fridus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Bogi20

2018. január 21.

Még soha nem voltam ilyen szép színe a hajamnak! Pedig be sem festettem :D
Röviden: nekem a várt eredmémyt hozta, kopott sötét mahagóniból lett nagyon szép aranybarna hajam (de nem rókavörös beütés)

Hosszabban:
A hajam élettörténete: alapszíne: nagyon sötét barna
Kb. 1 évig festettem feketére, majd meguntam és elhatároztam, hogy márpedig nekem sötétszőke hajam lesz egyetlen nap alatt! :D Ezért neki estem szőkítővel, 3x mentem át 12%ossal. Persze ronda rókavörös lett. Majd erre ráfestettem barnát, az egész türhető volt. Aztán elkezdtem csokibarnára festeni, aztán meg mahagónira, végül egy sötét vörös hajam volt a mai napig (egy év telt el ismét). Gondoltam kipróbálom ezt a hajszín eltávolítot, hogy kimenjen a vöröses szín és megis vettem mellé a drága syoss hajfestéket. De végül minden lépést betartva annyira tetszik a végeredményt, hogy most már a festéket, ami kb ugyanez az árnyalat, elsem akarom használni. :)
És ami varázslat az egészben: Gondolhatjátok, hogy volt lenövésem, amire mindig ráfestettem, de ugye az nem volt szőkítve így mindig sötétebb volt, össze-vissza volt az egész. És most egységes az egész! Nem tudom hogy, de az! :) Szóval szerencsén is múlik ez úgy gondolom, de nekem bejött! :)

EGY HÉTTEL KÉSŐBB

Sajnos sötétebb lett a hajam, de legalább a mahagóni szín nem jött vissza.

Bogi20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Még soha nem voltam ilyen szép színe a hajamnak! Pedig be sem festettem :D

Hosszabban:
A hajam élettörténete: alapszíne: nagyon sötét barna

EGY HÉTTEL KÉSŐBB

Sajnos sötétebb lett a hajam, de legalább a mahagóni szín nem jött vissza.

krisztina-g

2018. január 12.

A használati utasítást pontosan követve, tökéletesen kiszedte a sötétbarna festéket a hajból, lett belőle egy világosbarna hajszín vöröses árnyalattal. Időigényes a használata, a szaga pedig rendkívül kellemetlen. Használata után a hajam borzasztóan durva és száraz lett, így rengeteg hajbalzsamot kellett utána még használni.

krisztina-g
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Saranhuone

2018. január 10.

A már védjegyemmé vált fekete-kék átmenetes hajamat szerettem volna visszakapni a segítségével. Egy tavalyi elrontott hajvágást csak 20 centi -épp az imádott kék végek- levágásával lehetett kijavítani, ez augusztusban történt és azóta is sírok utánuk, szóval most úgy döntöttem, hogy belevágok. A hajam kékesfeketével van festve évek óta, emiatt nem fűztem vérmes reményeket ehhez a cucchoz sem, hiszen rá is van írva hogy ilyen esetben nem mindig hat. De még mindig inkább ez, mint a szőkítés.
Minden hatóidőt és utasítást betartva végül egy közepes vörösesbarnát kaptam, ami nem egy nagy ugrás de már egyáltalán nem fekete, tehát igenis megmozdította a kékesfeketét! Lemosás után tettem rá balzsamot de úgy látom, hogy egy kicsit szárított, egyébként nem foltos meg semmi. Tegnap csináltam, nem sötétedett, viszont most egy aszkorbinsavas pakolással a fejemen ülök és várom a csoda újabb apró jeleit. Ha ez sem hat, akkor megkockáztatok még egy dobozzal, amúgy elég drágának találom.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

bagolymaki

2018. január 6.

A L'oreal hajszínezőivel festettem a hajam az utóbbi kb 3/4 évben, de a sötét színeik egyáltalán nem kopnak és elég feketés volt már az amúgy sötétbarna hajam. Szerettem volna inkább világosítani és az eredeti hajam visszakapni. A vélemények alapján paráztam, hogy visszasötétül vagy nem szedi le, de szerencsére leszedte teljesen és nem sötétült vissza. Tény, hogy tényleg brutál büdös, de megérte megvenni. Mondjuk az is igaz, hogy nálam nem volt nehéz dolga a terméknek, nem éveken át festettem norm festékkel, szóval lehet így könnyebb dolga is volt.

bagolymaki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Katica97

2017. november 26.

Azért kap 4 csillagot tőlem, mert nem mondanám csodaszernek, ugyanakkor nem rossz!
Eredetileg a hajszínem világos barna, de inkább szőkés mint barnás. Körülbelül 6 éve festem, kezdetben hennával, rezes vörösre, később a Schwarzkopf deluxe intenzív vörös majd ugyanebből a padlizsán árnyalattal.
Pár hónapja viszont kipróbáltam egy kékesfekete hajfestéket, aminek semmilyen kékes fénye sem volt és rá kellett jönnöm, hogy a fekete szín nekem nem áll jól.
Mivel vékony szálú a hajam, általánosságban is sok gond van vele, sok időt szánok az ápolására, nem igazán merült fel bennem a gondolat, hogy leszivassam az eredeti hajszínemre.
Az egyik dm-ben találkoztam ezzel az eltávolítóval, elolvastam utána minden véleményt róla, megnéztem egy csomó videót és nagyon rettegtem, hogy semmi haszna nem lesz, de végül megvettem.

Mindent a papírja szerint csináltam, sokáig öblítettem, melegben tartottam addig a fejem amit celofánnal és 2 törölközővel csavartam be.
Az eredmény, a fekete hajamból egy világos barnás-vöröses haj lett aminek nagyon örülök.
Semmi folt, semmi sötét maradvány nem maradt a hajamban. A tövénél világosabb, ahol már lenövésem volt, viszont olyan átmenetet képez most ez a szín amitől egyáltalán nem néz ki rosszul az sem.

Sok kommentet olvastam arról, hogy besötétedhet, ettől még eléggé félek, most adok neki 1-2 napot, megvárom változik e, aztán visszafestem vörösre.

Összességében hálás vagyok ennek a szernek, mert így is hogy nem teljesen ezt az eredményt vártam, nagyon szép színe lett a hajamnak, és tényleg messze áll már a feketétől.

Katica97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Diana95

2017. november 21.

Régebben történt de gondoltam megírom, hogy nekem a colour remover volt a megváltás egy csúnya baki után. Barna hajam van, a végei kivilágosodtak és egy régebbi "világositó" festés miatt csúnya fakó volt... szerettem volna egységes természetes barna hajszínemet vissza szerezni. Elmentem fodrászhoz a kéréssel, majd korom de még annál is sötétebb fekete hajjal jöttem ki, hiába mostam nem kopott, minden butaságot rálocsoltam, kentem mostam és mostam és semmi. Aztán megtaláltam ezt és hatalmas kő esett le a szívemről mikor megláttam a természetes barna hajszínem, sem a világos sem a sötét nem látszódott sehol és az én hajamat nem roncsolta egyáltalán sőt még puhább is volt tőle akkor. Érthetően részletes leírja hogyan alkalmazzuk és működött is. Öt csillagot adok mert életmentő volt számomra.

Diana95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

zzdorina98

2017. október 23.

Palette color shampoo gesztenyebarnája feketére fogta a hajam.. Megvettem ezt a terméket, úgy használtam ahogyan le van írva. Öblítéshez ébresztőt állítottam. Szárítás után rézvörös hajat kaptam, tök boldog voltam. Másnapra néztem a hajam vége sötétebb.. mondom biztos este más volt a fénye. 3 nap alatt visszasötétült a hajam. Jelenleg majdnem olyan mint volt radírozás előtt.. Épp most készülök egy 2. dobozzal felkenni a hajamra. Remélem nem fog visszasötétedni, mert elég drága. Nem értem, pedig nem is festettem rá. Azért 3 pont, mert valóban leszívta a hajam. És nagy csalódás, hogy visszasötétedett. Pár nap múlva írok végül mi lett a 2. dobozzal.

UJ FEJLEMENY
Megvolt a 2. doboz hasznalata is. Hat ujra visszasotetedett a hajam. Pedig meg tovabb is oblitettem, mint irta. Pedig olyan szep rezvoros hajat kaptam.... :( nagyon szomoru vagyok!
Mindent elolvastam a papiron.. pedig a hajam sem karosodottt...semmi valasz a miertre..
Csalodott vagyok es szomoru. :((

zzdorina98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

UJ FEJLEMENY
Csalodott vagyok es szomoru. :((

csiga134

2017. október 17.

hááát...nem tudom mit gondoljak...
az egész úgy kezdődött, hogy beszíneztem a világosbarna hajam egy marion csokoládé színű hajszínezővel. az annyira megtetszett, hogy egy kicsit tartósabbat akartam, mert ez 2 mosás alatt kijött....így jött a palette color shampoo., abból is a gesztenyebarna árnyalat (a képen ez hasonlított a leginkább arra, amit akartam...)aztán jött a szívroham...fekete pirosas beütéssel. Na ez nem maradhatott, 3x végigmentem rajta c-vitaminos kezeléssel, lett belőle inkább mély vörös mint barna....irány a fodrász....amit az művelt, azt csak pénzkidobásnak tudom nevezni, 10000.- ért visszacsinálta a hajam a c-vitamin előtti állapotra, pedig esküdött rá, hogy csoki barna lesz....ekkor jött a képbe a colour b4. először tincspróbát csináltam, nem akartam róka fejet. nagyon boldog voltam, mivel a tincsen tökéletes eredményt produkált és másnapra se sötétedett vissza. Ma viszont megcsináltam az egész hajamon, és hát.....a hajam lentebbi részén tényleg azt hozta, mint a tincspróbán, de a fejemen, a legfelső 5-6 centi rókavörös lett... :(((( ez az amit nagyon nem akartam.... most várom, hátha kicsit sötétedik holnapig, aztán majd updatelek...nem tudom eldönteni, h jól tettem e, hogy kipróbáltam, mivel a hajam nagyobbik részét szépen rendbe hozta, csak ez a felső vörös sáv ne lenne :((((

csiga134
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

hááát...nem tudom mit gondoljak...

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin