KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colour B4

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bellina90, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Colour B4 Extra Hajfesték eltávolító képes eltűntetni a vörös, fekete vagy a nemkívánatos sötét arnyalatokat a hajból anélkül, hogy azt károsítaná.

Ár: 2500 , Eladó: dana17
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katica97

2017. november 26.

Azért kap 4 csillagot tőlem, mert nem mondanám csodaszernek, ugyanakkor nem rossz!
Eredetileg a hajszínem világos barna, de inkább szőkés mint barnás. Körülbelül 6 éve festem, kezdetben hennával, rezes vörösre, később a Schwarzkopf deluxe intenzív vörös majd ugyanebből a padlizsán árnyalattal.
Pár hónapja viszont kipróbáltam egy kékesfekete hajfestéket, aminek semmilyen kékes fénye sem volt és rá kellett jönnöm, hogy a fekete szín nekem nem áll jól.
Mivel vékony szálú a hajam, általánosságban is sok gond van vele, sok időt szánok az ápolására, nem igazán merült fel bennem a gondolat, hogy leszivassam az eredeti hajszínemre.
Az egyik dm-ben találkoztam ezzel az eltávolítóval, elolvastam utána minden véleményt róla, megnéztem egy csomó videót és nagyon rettegtem, hogy semmi haszna nem lesz, de végül megvettem.

Mindent a papírja szerint csináltam, sokáig öblítettem, melegben tartottam addig a fejem amit celofánnal és 2 törölközővel csavartam be.
Az eredmény, a fekete hajamból egy világos barnás-vöröses haj lett aminek nagyon örülök.
Semmi folt, semmi sötét maradvány nem maradt a hajamban. A tövénél világosabb, ahol már lenövésem volt, viszont olyan átmenetet képez most ez a szín amitől egyáltalán nem néz ki rosszul az sem.

Sok kommentet olvastam arról, hogy besötétedhet, ettől még eléggé félek, most adok neki 1-2 napot, megvárom változik e, aztán visszafestem vörösre.

Összességében hálás vagyok ennek a szernek, mert így is hogy nem teljesen ezt az eredményt vártam, nagyon szép színe lett a hajamnak, és tényleg messze áll már a feketétől.

Katica97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Diana95

2017. november 21.

Régebben történt de gondoltam megírom, hogy nekem a colour remover volt a megváltás egy csúnya baki után. Barna hajam van, a végei kivilágosodtak és egy régebbi "világositó" festés miatt csúnya fakó volt... szerettem volna egységes természetes barna hajszínemet vissza szerezni. Elmentem fodrászhoz a kéréssel, majd korom de még annál is sötétebb fekete hajjal jöttem ki, hiába mostam nem kopott, minden butaságot rálocsoltam, kentem mostam és mostam és semmi. Aztán megtaláltam ezt és hatalmas kő esett le a szívemről mikor megláttam a természetes barna hajszínem, sem a világos sem a sötét nem látszódott sehol és az én hajamat nem roncsolta egyáltalán sőt még puhább is volt tőle akkor. Érthetően részletes leírja hogyan alkalmazzuk és működött is. Öt csillagot adok mert életmentő volt számomra.

Diana95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

zzdorina98

2017. október 23.

Palette color shampoo gesztenyebarnája feketére fogta a hajam.. Megvettem ezt a terméket, úgy használtam ahogyan le van írva. Öblítéshez ébresztőt állítottam. Szárítás után rézvörös hajat kaptam, tök boldog voltam. Másnapra néztem a hajam vége sötétebb.. mondom biztos este más volt a fénye. 3 nap alatt visszasötétült a hajam. Jelenleg majdnem olyan mint volt radírozás előtt.. Épp most készülök egy 2. dobozzal felkenni a hajamra. Remélem nem fog visszasötétedni, mert elég drága. Nem értem, pedig nem is festettem rá. Azért 3 pont, mert valóban leszívta a hajam. És nagy csalódás, hogy visszasötétedett. Pár nap múlva írok végül mi lett a 2. dobozzal.

UJ FEJLEMENY
Megvolt a 2. doboz hasznalata is. Hat ujra visszasotetedett a hajam. Pedig meg tovabb is oblitettem, mint irta. Pedig olyan szep rezvoros hajat kaptam.... :( nagyon szomoru vagyok!
Mindent elolvastam a papiron.. pedig a hajam sem karosodottt...semmi valasz a miertre..
Csalodott vagyok es szomoru. :((

zzdorina98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

UJ FEJLEMENY
Csalodott vagyok es szomoru. :((

csiga134

2017. október 17.

hááát...nem tudom mit gondoljak...
az egész úgy kezdődött, hogy beszíneztem a világosbarna hajam egy marion csokoládé színű hajszínezővel. az annyira megtetszett, hogy egy kicsit tartósabbat akartam, mert ez 2 mosás alatt kijött....így jött a palette color shampoo., abból is a gesztenyebarna árnyalat (a képen ez hasonlított a leginkább arra, amit akartam...)aztán jött a szívroham...fekete pirosas beütéssel. Na ez nem maradhatott, 3x végigmentem rajta c-vitaminos kezeléssel, lett belőle inkább mély vörös mint barna....irány a fodrász....amit az művelt, azt csak pénzkidobásnak tudom nevezni, 10000.- ért visszacsinálta a hajam a c-vitamin előtti állapotra, pedig esküdött rá, hogy csoki barna lesz....ekkor jött a képbe a colour b4. először tincspróbát csináltam, nem akartam róka fejet. nagyon boldog voltam, mivel a tincsen tökéletes eredményt produkált és másnapra se sötétedett vissza. Ma viszont megcsináltam az egész hajamon, és hát.....a hajam lentebbi részén tényleg azt hozta, mint a tincspróbán, de a fejemen, a legfelső 5-6 centi rókavörös lett... :(((( ez az amit nagyon nem akartam.... most várom, hátha kicsit sötétedik holnapig, aztán majd updatelek...nem tudom eldönteni, h jól tettem e, hogy kipróbáltam, mivel a hajam nagyobbik részét szépen rendbe hozta, csak ez a felső vörös sáv ne lenne :((((

csiga134
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

hááát...nem tudom mit gondoljak...

Katarhtic

2017. október 9.

Nagyon érdekes,
2x használtam. Első alkalommal maga volt a tökéletesség, szépen leszívta a színt, büdös sem maradt hajmosás után a hajam.
Másodjára már nem volt ennyire bizalomgerjesztő az eredmény. 2hete csináltam meg vele a hajam, 2naponta mosok hajat, minimum 1 órára pakolást is teszek rá, de olyan büdös, ha víz éri, mintha záptojás lenne a fejemen. Én ezt komolyan nem értem, valamit rosszul csináltam volna?

Katarhtic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Nagyon érdekes,

Bianca01

2017. szeptember 28.

Hát nem is tudom, mit mondhatnék... Egy részről pozitív véleményen vagyok, mivel az átlag színeltávolítókhoz képest gyorsan és intenzíven hat, de nem alkot maradandót.
Négy éve festett feketés barna hajamból, egy óra várakozás és 20 perces öblítés után visszahozott egy sötétszőke szerű az eredetihez közeli színt, nagy is volt az öröm, az állam le esett..
Estére sajnos nyoma sem volt már ennek a színnek, jó pár árnyalatot sötétedett, a jelenlegi állapot egy közép vöröses barna, egy picivel talán világosabb, mint volt.
Talán másnak beválik, de nekem sajnos pénzkidobás volt.
Amit felkenés után művelt az valóban csodának tűnt, de ez a visszasötétedés, minimum két csillag mínusz, így majdhogynem felesleges procedúra volt az egész.

Up: Sziasztok. Már bánom, hogy három csillagot adtam, amit érdemelne az maximum egy.
Tegnapelőtt kentem fel és még tegnap éjszaka is sötétedett, az ég világon semmit sem használtam rá, de a hajam teljesen fekete.
A különbség annyi, hogy a fényben bordós-vöröses.
Szörnyű!

Bianca01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Talán másnak beválik, de nekem sajnos pénzkidobás volt.

A különbség annyi, hogy a fényben bordós-vöröses.
Szörnyű!

Ennie86

2017. szeptember 14.

5 éve volt már fekete a hajam amikor azt mondtam hogy már nagyon unom. Mindenfelé túrtam a netet, hogy mit is lehetne vele kezdeni mert a lenövesztés nem tűnt opciónak. Elkezdtem utána olvasni ennek a Color B4 cuccnak. Az egyik nap meg is vettem és hajrá a procedúra... :D
Rettentően büdös, záptojásszag lengte be az egész fürdőszobát. No... de nem is ez a lényeg. Hajra rá, folpakkal körbeteker, és rá a kötött sapka. Mindezt nyáron. :D 1 órát volt rajta, de már öblítéskor láttam, hogy a feketének búcsút inthetek. :) Ami tényleg fontos, az az öblítés! Ha lehet, akkor több ideig is mint 10 perc. Ezért sötétedik vissza, mert nem öblíted ki belőle a színpigmenteket amit a Color B4 megnyit. Én meg voltam elégedve a végeredménnyel, de még azért pár C-vitaminos pakolással átmentem rajta később. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

kesztviki

2017. szeptember 14.

Tényleg használ, nekem bevált, arra amire írják tökéletes. A maradék vöröset akartam kiszedni vele, bár nagyon kevés még maradt benne, tényleg nagyon halványan, de elégedett vagyok az eredménnyel. Náthásan pedig a szaga abszolút nem zavart :).

kesztviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

DanselSophia

2017. szeptember 9.

Az alap: vastagszálú, eredetileg sötétbarna (volt valamikor 17 éves koromban utoljára...), mára szerintem kábé az ötven százaléka ősz. Elég sűrű is, de csak kábé az állam vonaláig ér, havonta szoktam festeni szintén sötétbarna festékkel, ami feketére fogott be mindig.

A cél: nem voltak olyan nagyratörő vágyaim, hogy majd az összes festéket lehozza a hajamról, én már azzal is megelégedek, ha pár árnyalatot világosít. Hennára akarok átváltani, ahhoz akartam egy világosabb alapot. Mivel egy hónapja festettem be utoljára, a tőnél már világított egy centi lenövés.

A módszer: az utasításokat betartottam - egy óráig volt a hajamon a lötyi (ami elég büdös stb., stb. ezt már mindenki leírta), amit folpackkal burkoltam be és még rátettem egy törölközőt is. Amikor levettem a rétegeket egy óra után már láttam, hogy világosított a hajamon rendesen, kissé rőtes-barnának láttam. De nosza, azért leöblítettem 10 percig (bár rövid a hajam, de sűrű és vastag, ezért a hosszabb öblítést láttam célszerűnek). Amúgy ilyenkor látnom kéne, hogy hozza le a vízzel a festéket? Mert én semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Utána jött a buffer, bár elsőre kevesebb, mint a felét sikerült felapplikálnom (de túl jó a szemmértékem), de azon kívül betartottam minden utasítást.

Az eredmény: a fejtetőn vörösesbarna, különösen az ősz hajszálaimnál, de természetesen a töve maradt ugyanolyan. A hajam alján nem tapasztaltam sok változást, bár abba is került némi vöröses pigment, ami a festett hajamban egyáltalán nem volt, úgyhogy egy, maximum két árnyalatot világosított azon is. Most pihi lesz egy kicsit, aztán megpróbálkozom a hennával. Amúgy a hajam nem lett sokkal sprődebb lemosás-szárítás után, amit pozitívumként könyvelek el.

Ami meg negatívum: egy éjszaka alatt egy kicsit sötétedett a hajam. Nem teljesen, hál' istennek, de azért messze se olyan, mint mikor lemostam. Ezért egy csillag mínusz.

DanselSophia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

pbm

2017. szeptember 7.

Hétvégén szántam rá magam a használatára. Sötétbarna hajamból szerettem volna középbarnát, szinte biztos voltam benne, hogy vöröses, foltos lesz az eredmény, készültünk is rá a fodrásszal, hogy utána kapja majd a festéket is a hajam, hogy vállalható legyen. Én csak dicsérni tudom ezt a terméket ( a szaga ellenére) a végeredmény egy egységes, az eredeti hajszínemhez nagyon közeli szín lett (lenövésem is volt már, és szinte alig látszik)
Azért használat előtt érdemes elolvasni ami a tájékoztatójában benne van. Sok minden befolyásolja az eredményt, de a legfontosabb, hogy ennél a terméknél nem a hatóidő betartása a legfontosabb, hanem a KIMOSÁS. Hiába kezdődik el a folyamat, ha nem öblíted annyi ideig amíg írja a leírás, visszasötétedik a hajad. Az enyémet 3x 10 percig alsó hangon öblítettük, nekem a nyakam fájt, a fodrásznak a keze ázott ki, de így maradt meg a kapott szín. A másik amivel kicsit megjártam az a mennyiség, nekem nem volt elég a hajamra, vékony szálú de rengeteg hajam van ami mell felé ér, másfél doboz kellett volna.

pbm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Glycerin