KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Extra pigmentált, bársonyos és lágy tapintású szemhéjfestékeket tartalmazó paletta. Ez a hosszan tartó formula finom púderek egyedi kombinációját tartalmazza, amely könnyedén odatapad a szemhéjhoz, eldolgozása viszont egyszerű és problémamentes. Matt, metálfényű és szatén finish-sel.

szybylla

2018. január 12.

Karácsonykor kaptam meg a palettát, együtt 2 másik cp palettával, és ezek voltak az első szárnycsapkodásaim. Hihetetlen szépek.. Első körben meglepődtem milyen kicsik, de igazából csak optikailag az, ha megnézem a többi itthon kapható palettát hasonló mennyiségű termék van benne. A színei csoda szépek, nagyon szépen fednek. A mattok a kedvenceim mivel itthon hasonló árkategóriában egyszerűen nem találok szépen fedő tartós matt szemfestéket... Ez ezerszer lekörözte azokat:) szóval nekem nagyon tetszik valószínű hogy még később is szert teszek pár palettára. A kedvenc színem a piros és az alatta lévő irizáló kék (most hirtelen nem tudom a nevüket) De a paletta teljes színskálája nagyon jól össze lett rakva.

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.