KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 1 g
Lelőhely:   online külföldről

Tizenkét füstös, neutrális és ékszerként ragyogó szín az ősz jegyében, matt és metálfényű finish-ben. Erőszakmentes termék.

• Wild Out: meleg pezsgőszín (metál)
  • Hooky: gazdag terrakotta (matt)
  • Rookie: égetett narancs kék glitterrel
  • Sista: élénk lila (matt)
  • Licious: aranysárga (metál)
  • High Hopes: barackos barna (matt)
  • Reckless: gazdag gesztenyebarna (matt)
  • Trooper: "körömvirágszín" (matt)
  • Hooked: jeges mohaszín (metál)
  • Trophies: piszkos lila (matt)
  • Ebb: élénk olívazöld (metál)
  • Flow: feketés tónusú olívás barna (matt)

Az összetevőlista a "Wild Out" árnyalatra vonatkozik.

Amadea

2019. január 15.

Még nem használtam sokszor a palettát, de ahhoz elégszer, hogy megállapíthassam: minőségi ugrást érzékelek*. Azt hittem, az első használat közbeni eufória csak az újdonságnak és a friss zsákmánynak szól, de nem. A mattok porolnak - ezt én nem bánom, jobban szeretem a puha állagot a nagyon lepréseltnél -, de nagyon pigmentáltak, a sötétebb színeket is könnyű satírozni. És a fényesek, te jó isten... szikráznak, főleg, ha a mozgó részre felütögetünk egy pötty korrektort és apró fejű ecsettel (gondolom, ujjbeggyel is működik) szépen feltapogatjuk a színt. És nagyon, nagyon puhák ezek is, az Ebb árnyalat állaga nagyon hasonlít a Super Shock Shadow-kéhoz (színre meg a Telepathyra, amit imádok).
A színvilága gyönyörű, az első pillanattól fogva tetszett. Nagyon ősz, de nem a szokványos színekkel, így a lelkiismeretem is megnyugodhat, hogy a Subculture mellett nem volt felesleges megvenni.:)

Aki szereti a márka szemhéjpúdereit, ezt is kedvelni (imádni) fogja.

*Monók és az All I See Is Magic, valamint a She paletta van még meg nekem.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Aki szereti a márka szemhéjpúdereit, ezt is kedvelni (imádni) fogja.

*Monók és az All I See Is Magic, valamint a She paletta van még meg nekem.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol