ColourPop

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moefoe, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   $16
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Magasan pigmentált, egyenletesen felvihető szemhéjpúderek, amelyek olyanok akárcsak a bársony.

ColourPop Chic-y Pressed Powder Shadow Palette
Ár: 5000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

_zsulu_

2018. március 13.

Tipródom, hogy hányadán álljunk, most erős hármas. Kicsit csalódás, mert a swatchok alapján azt vártam, hogy sokrétűbb lesz (lilák, narancsok és rózsaszínek) ehhez képest majdnem minden szín rózsaszín/pink bázisú vagy lecsengésű és nekem sajnos ezek a színek nem állnak olyan jól (sokat kísérletezem vele más színekkel kombinálva, hogy azért mégis tudjam használni). A matt színek nagyon pigmentáltak, de elképesztően porolnak, nem tudom annyira finoman hozzá pöttyinteni az ecsetet, hogy ne ömöljön belőle a por, elsatírozni sem olyan könnyű őket, picit foltozódnak. A 'Gal' szín tényleg egy kín, kizárólag csillámragasztós bázissal működtethető, de a szememre még nem mertem tenni. A 'Dainty', 'Mademoiselle' és 'Empress' színek nagyon hasonlóak a szememen, nagyon sajnálom, mert a pan-ben szépek és lilásak, felkenve állati hasonló mind, sötétebbek is és rózsaszínebbek is mint ránézésre vártam. A 'Ladylike' nagyon szép belső szemzugba, a 'Babe' pedig tavasztündér sminkhez kíváló.
Összességében a Colourpop monokhoz és a super shock-okhoz hasonlítva gyengén muzsikálnak szerintem, nem tudom, hogy ez a többi palettára is igaz e vagy csak én nyúltam mellé. Viszont árfekvésében, drogériás szemfestékekhez hasonlítva meg nagyon jó még mindig. Nekem csak egy hármas, mert úgy kell erőszakot vennem magamon, hogy kísérletezzek már vele, és legtöbbször bár szép a végeredmény, de szenvedés eljutni addig.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Nutellabella

2017. december 29.

Az általam birtokolt cp paletták közül ehhez fűzök legvegyesebb érzelmeket. Nem tartom a kedvencemnek, de talán ehhez nyúlok a leggyakrabban. Na nem mindegyik színhez, pl a legfelső sor színei valahogy nem működnek rajtam, de a másik két sor kellemes. Összességében szerintem a minősége kiváló, mint mindegyik cp palettának: építhető, gazdagon pigmentált, harmonikusak a színek, szerintem a paletta doboza is helyes, jól záródik, szóval az 5 csillag jár neki.

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Cassie25

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretem :) Teljesen elégedett vagyok vele. Jobban, mint pár high endes palettámat. Igaz, hogy kicsit porol és kicsik a panek (de így legalább lesz esélyem elfogyasztani egy adott színt) és hamar koszos lesz maga a paletta. De nem finnyáskodom, ezek csak apróságok. Tetszik, hogy pigmentáltak a színek és könnyen satírozhatóak :)
(A vicc, hogy elsőre nem vonzott, mert a Super Shock szemfestékekkel nagyon elégedetlen voltam sajnos :( )
A tartóssága ugyanolyan, mint minden más palettámnak, nekem primerrel minden simán kitart reggel 7-től este 9-ig.
Jelenleg többet nyúlok ezért, mint a Too Faced, Zoeva és bármelyik másik palettámért.
Nagyon gondolkodom, hogy rendelek későbbre egy tartalékot is :)
Szerintem az áráért cserébe ez egy nagyon jó vétel :)
6 nap alatt itt volt :) Meg lehet kövezni, de én jobban szeretem, mint a Yes Please palettámat :) Bár, most ezen a héten mixelem a kettőt és így is gyönyörűek :)

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nagyon gondolkodom, hogy rendelek későbbre egy tartalékot is :)
Szerintem az áráért cserébe ez egy nagyon jó vétel :)

Moefoe

2017. július 25.

11 nap után érkezett. Ez igazából nem olyan hosszú idő, más Colourpop rendeléseim is ilyen idő alatt érkeztek meg. Az viszont azért elég frusztráló, hogy akik a restockból rendeltek (07.20), nagy részük még előttem kapta meg mint én, aki az első launchnál(07.13) rendelte meg a palettát (többségük Amerikai de azért na). Biztosan szuper képességekkel rendelkező emberek dolgoznak CP-nél, mert azért ez a 7 nap alatti restock ember feletti! (irónia).. .
Nagyon olcsó marketing.. De ez már más dolog.

A palett meglepetésemre nem annyira kicsi, mint azt más videókban láttam. Egy olyan jó tenyérnyi nagyságú, elég kompakt és travel-friendly.
Csomagolás nagyon szép, mágneses, NARS-hoz hasonló matt érzésű.
Na most élőben a színek egyáltalán nem úgy vibrálnak mint a képen, az expozíció ki lett maxolva rendesen.
Ettől függetlenül nagyon pigmentáltak, könnyű őket eldolgozni. A mattok karon nem swatcholnak valami jól, a többi karon és szemen is szép. Az egyetlen festék ami rossz és 80% glitter és 20% pigment az a 2. sorban elhelyezkedő, balról második festék az, "Gal".

Nekem ez nagyon kevés matt, nem fájt volna, ha legalább még 2 lett volna benne.

Összeségében nem bántam meg, hogy megrendeltem, $16-ért (+$9.99 shipping. . ) jó üzlet.
4/5

Moefoe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Nagyon olcsó marketing.. De ez már más dolog.

Csomagolás nagyon szép, mágneses, NARS-hoz hasonló matt érzésű.

Nekem ez nagyon kevés matt, nem fájt volna, ha legalább még 2 lett volna benne.

4/5

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.