KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   $6
Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém fényt és puhaságot biztosító formula ragadósság nélkül. Kisimítja és ápolja az ajkakat, valamint teltebb és egészségesebb kinézetet eredményez.

17 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: cleo8
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre fizetés esetén futárral 990,- vagy átvétel a 2. Kerületben
ColourPop Ultra Glossy Lip • Dream Castle
Ár: 1000 Ft (+ posta) , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után ajánlott posta
ErikaErika2

2019. január 4.

Nagyon szep szajfeny es nem ragad! En szeretem (Belle collectionbol Last Petal)!

ErikaErika2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

draculina

2018. december 30.

Starburst árnyalat van meg a karácsonyi kiadásból. Az ecsete szanaszét állt amikor kinyitottam, de szerencsére vissza lehet 'simogatni' egyenes állapotba így használható lett. Színtelen szájfény kék és narancs glitterekkel. Nagyon kényelmes viselet, nem ragad, nem mászik sehova. A glitterek sem túl nagyok benne. Másik rúzs fölé kenve nagyon drámai hatást lehet vele elérni, önmagában hétköznapra ia hordható. Ami nem tetszik benne az az, hogy elég erős műkaramell illata van, de pár perc alatt eltűnik úgyhogy ez nem zavar ha hordom.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

cherry19

2018. december 15.

Annyi, de annyi igent kap tőlem.
Jelenleg a Ponyland (MLP), Contessa (Karrueche), Fingers Crossed (karácsony2017) és Atole (iluvsarahii) boldog tulajdonosa vagyok.
A Ponyland a legkevésbé kényelmes az összes közül nekem, ahogy összedörzsölöm a szám érzem benne a nagyobb glitterdarabokat, inkább metallic finish szerintem. Szép darab, nem mindennapos, de cuksi. 4*
A Contessaról már kifejtettem egyszer a véleményem, egy szép, visszafogott "lip topper" nekem, bár picit benne is érezni a darabkákat. 5*
A Fingers Crossed-et még nem mertem utcára vállalni, különleges árnyalat, pont ezért tetszett meg, MAC blue-brown pigment (vagy Lime Crime Pigeon) szájfénykiadásban, formulája egyenletesebbnek tűnik, mint az előző kettőnek.
Az Atole az abszolút kedvencem a 4 közül, legközelebb még rendelek belőle 1-2-t, a tökéletes kényelmes, visszafogott mindennapi szájkencém. Amikor megérkezett egész héten csak ezt használtam:D Szerintem ennek is van a legjobb formulája az összesem közül, millió*****, nagy szerelem.

Kívánságlistás még a Saddle up, Wolfie, Sookie, My Forte és a Believe Me is, mostanában gloss mániás lettem ÉS ezek egyáltalán nem ragadnak. Szuper.

Update: az említettek közül végül (csak) a Saddle Up-ot vettem meg..illetve a Champagne Mamit és a Dreamaholicot. Valaki lakatolja le a számlám, komolyan. Atolet teljesen elhasználtam, még a szűkítőt is kipiszkáltam belőle, hogy az utolsó cseppek se vesszenek kárba:D
A Saddle Up igazi tavaszi-nyári szín nekem, akármennyire is utálom a sminkek "évszakosítását", mégis akkor nyúlok érte gyakrabban. Egy enyhe narancsos-barackszínű tintet ad, formulájában teljesen egyenletes, nem ragacsos, pont, mint a többi.
A Champagne Mami launchkor történt egy kis változás a formulában, kapott illatot, új applikátort és talán jojobaolajat? Azt hiszem. Engem idegesít ez az édes karamellszerű illat, nagyon tömény és kellemetlen, szerencsére relatíve gyorsan elillan. Az ecsetes applikátort sem preferálom, ha rúzs fölé használom a szájfényt közékeveredik egy kevés a rúzsból és macerás kitisztítani, míg a doe footot csak le kellett törölni és kész.
Az olajhozzáadást viszont nagyon támogatom, még kellemesebb viselet azóta a cp gloss. Maga az árnyalat is tetszik, ilyen sheer barackos rózsás kicsit rózsaszín valami apró-apró arany és ezüst csillámokkal, amik egyáltalán nem hivalkodóak, nem is érzem, amikor összedörzsölöm a szám. Szinte az egészet elhasználtam már, pedig szeptemberben vettem..de mintha alapból nem lett volna tele, de lehet én érzékeltem rosszul.
Dreamaholic-kal hasonló tapasztalataim vannak, az ecsetet nem szeretem, az illat kellemetlen, de mintha enyhébb lenne, cserébe kényelmes viselet. Ez sem volt teletöltve szerintem, amikor megkaptam. Maga az árnyalat ijesztőnek tűnhet a tubusban, de valójában egy sheer lilás alap apró kék csillámokkal, ami nagyon szép, szolid topper szerintem. A csomagolása pedig egyszerűen gyönyörűséges, mind a műanyag, amiben küldték, mint a tubus holo fóliája.
Amekkora szájfényfanatikus vagyok további 3 van megint a kívánságlistámon..mikor tanulok önkontrollt..

cherry19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Annyi, de annyi igent kap tőlem.

hfancs

2018. október 31.

Moonchild árnyalatban vettem meg és nagyon szeretem. Tényleg nagyon fényes és mégsem ragad kellemetlenül.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

abicicaaa

2018. október 8.

Aquarius:
Gyönyörű pinky nude, rózsaszín szemsminkekhez kedvencem, szajfeny letere meglepően tartos. Kremes, nem ragad mikozben beszelek, es a hajam sem ragad bele.

Neat Freak:
A tubusban bar ugy tunik, hogy van egy kis alapszine, de sajnos nincs, egy sima átlátszó szajfeny arany csillamokkal. Ha a nap rasut jobban latszanak a csillamok, lampafenynel szinte semmi.
Barmilyen ruzs felett jol mutat, bar nem olyan tartós, mint kremes formulaju tarsai. O sem ragad.

Osszessegeben megvagyok elegedve, biztos lesz meg par színem :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Aquarius:

Neat Freak:

Osszessegeben megvagyok elegedve, biztos lesz meg par színem :)

nxctn

2018. július 8.

imádom. a curvii árnyalat van meg,ami egy nagyon szép világos nude,arany csillámokkal. nem túl erős benne a csillám,a szájfény egyáltalán nem ragad,és az oldalon feltűntetett kép is remekül visszaadta a színt, szinte pont olyan mint aképen,szerintem tökéletes.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Anheszenamon

2018. június 30.

Aquarius árnyalatban van meg és nagyon megszerettem. Szépen pigmentált, csodásan természetes, hétköznapi árnyalat. Pont ilyet kerestem, amit jól ki tudok használni. Nem szeretem a szájfényeket a ragacsosságuk miatt, de ez a termék a szívembe lopta magát mert nem ragad és tartós is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

LorettaKarina

2018. február 4.

Imádom! Vegyétek a Colourpop termékeket, mert nagyon jók! A legtöbb ismerősömet már megfertőztem velük, ők is nagyon imádják.
Nekem jelenleg egy szín van a készletemben (Atole), ami egy csodálatos nude szín, arany csillámokkal. Gyönyörűen mutat. A következő rendelésemben a Fairy floss biztos helyet kap. :)

LorettaKarina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

2017. december 26.

Nagyon pigmentált, krémes, tartós és hidratál is. Finder's Keepers árnyalatban van meg, ami egy rózsaszínes nude, tökéletes a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

2017. november 2.

Wolfie árnyalatban van meg, gyönyörű mély mályvás-rózsás, metálosan ragyogó, apró aranycsillámokkal. Teljes fedése van, picit ragacsos, cserébe szájfényhez képest tartós. Nem folyik össze-vissza, szépen a helyén marad. Ultra Matte Lip fölé is használtam már, azon is szépen megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Emolliensek: Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Diisostearyl Malate, Isopropyl Myristate, Triisostearin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: Iron Oxides

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!