KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   $6
Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém fényt és puhaságot biztosító formula ragadósság nélkül. Kisimítja és ápolja az ajkakat, valamint teltebb és egészségesebb kinézetet eredményez.

17 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: cleo8
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre fizetés esetén futárral 990,- vagy átvétel a 2. Kerületben
ColourPop Ultra Glossy Lip • Dream Castle
Ár: 1000 Ft (+ posta) , Eladó: apple
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás után ajánlott posta

abicicaaa

2018. október 8.

Aquarius:
Gyönyörű pinky nude, rózsaszín szemsminkekhez kedvencem, szajfeny letere meglepően tartos. Kremes, nem ragad mikozben beszelek, es a hajam sem ragad bele.

Neat Freak:
A tubusban bar ugy tunik, hogy van egy kis alapszine, de sajnos nincs, egy sima átlátszó szajfeny arany csillamokkal. Ha a nap rasut jobban latszanak a csillamok, lampafenynel szinte semmi.
Barmilyen ruzs felett jol mutat, bar nem olyan tartós, mint kremes formulaju tarsai. O sem ragad.

Osszessegeben megvagyok elegedve, biztos lesz meg par színem :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Aquarius:

Neat Freak:

Osszessegeben megvagyok elegedve, biztos lesz meg par színem :)

nxctn

2018. július 8.

imádom. a curvii árnyalat van meg,ami egy nagyon szép világos nude,arany csillámokkal. nem túl erős benne a csillám,a szájfény egyáltalán nem ragad,és az oldalon feltűntetett kép is remekül visszaadta a színt, szinte pont olyan mint aképen,szerintem tökéletes.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Anheszenamon

2018. június 30.

Aquarius árnyalatban van meg és nagyon megszerettem. Szépen pigmentált, csodásan természetes, hétköznapi árnyalat. Pont ilyet kerestem, amit jól ki tudok használni. Nem szeretem a szájfényeket a ragacsosságuk miatt, de ez a termék a szívembe lopta magát mert nem ragad és tartós is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

cherry19

2018. február 10.

Annyi, de annyi igent kap tőlem.
Jelenleg a Ponyland (MLP), Contessa (Karrueche), Fingers Crossed (karácsony2017) és Atole (iluvsarahii) boldog tulajdonosa vagyok.
A Ponyland a legkevésbé kényelmes az összes közül nekem, ahogy összedörzsölöm a szám érzem benne a nagyobb glitterdarabokat, inkább metallic finish szerintem. Szép darab, nem mindennapos, de cuksi. 4*
A Contessaról már kifejtettem egyszer a véleményem, egy szép, visszafogott "lip topper" nekem, bár picit benne is érezni a darabkákat. 5*
A Fingers Crossed-et még nem mertem utcára vállalni, különleges árnyalat, pont ezért tetszett meg, MAC blue-brown pigment (vagy Lime Crime Pigeon) szájfénykiadásban, formulája egyenletesebbnek tűnik, mint az előző kettőnek.
Az Atole az abszolút kedvencem a 4 közül, legközelebb még rendelek belőle 1-2-t, a tökéletes kényelmes, visszafogott mindennapi szájkencém. Amikor megérkezett egész héten csak ezt használtam:D Szerintem ennek is van a legjobb formulája az összesem közül, millió*****, nagy szerelem.

Kívánságlistás még a Saddle up, Wolfie, Sookie, My Forte és a Believe Me is, mostanában gloss mániás lettem ÉS ezek egyáltalán nem ragadnak. Szuper.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Annyi, de annyi igent kap tőlem.

LorettaKarina

2018. február 4.

Imádom! Vegyétek a Colourpop termékeket, mert nagyon jók! A legtöbb ismerősömet már megfertőztem velük, ők is nagyon imádják.
Nekem jelenleg egy szín van a készletemben (Atole), ami egy csodálatos nude szín, arany csillámokkal. Gyönyörűen mutat. A következő rendelésemben a Fairy floss biztos helyet kap. :)

LorettaKarina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

2017. december 26.

Nagyon pigmentált, krémes, tartós és hidratál is. Finder's Keepers árnyalatban van meg, ami egy rózsaszínes nude, tökéletes a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

2017. november 2.

Wolfie árnyalatban van meg, gyönyörű mély mályvás-rózsás, metálosan ragyogó, apró aranycsillámokkal. Teljes fedése van, picit ragacsos, cserébe szájfényhez képest tartós. Nem folyik össze-vissza, szépen a helyén marad. Ultra Matte Lip fölé is használtam már, azon is szépen megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Emolliensek: Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Diisostearyl Malate, Isopropyl Myristate, Triisostearin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: Iron Oxides

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!