KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ColourPop

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,85 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $18
Kiszerelés:   12 x 0,85 g
Lelőhely:   online külföldről

Magasan pigmentált, ultra-bársonyos, mauve tónusú szemhéjpúdereket tartalmazó paletta metál és matt finish-ben, tükörrel. Erőszakmentes termék.

Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

Vanda234

Korcsoport: < 18
2018. október 7.

Tökéletes kis paletta imádom
tartós pigmentált gyönyörű színek mint hétköznapokra és alkalmakra is használható

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 7.

Tökéletes kis paletta imádom

katdly

2018. július 13.

Kezdő sminkes vagyok, eddig csak olcsóbb/rosszabb minőségű palettákkal próbáltam alkotni valamit, a You had me at hello viszont óriási ugrás volt a korábbiakhoz képest! Csodásak a színek, egymással nagyon jól lehet őket kombinálni. Azért szeretem, mert hátköznapi és alkalmibb sminket is lehet vele készíteni. Kicsit tényleg porzik, viszont nagyon jó a pihmentáltsága és jól lehet építeni a színeket. Biztos kipróbálok több Colourpop-os terméket is a jövőben!

katdly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Peach01

2018. június 29.

Nagyon jó kis paletta , iszonyatosan pigmentált, csillogó színekkel.

Peach01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Nagyon jó kis paletta , iszonyatosan pigmentált, csillogó színekkel.

Dea

2018. április 24.

Még a karácsony utáni leárazáson csaptam le ,és most sikerült kipróbálnam, így első benyomásra a következőket mondhatom el: a matt színek elég pigmentáltak, de jól elsatírozhatóak, picit porzanak, de egyáltalán nem vészesen, a csillogós színek is pigmentáltak bár applikátorral erősebben lehet felvinni őket, ecsethez nem tapadnak annyira jól, ezek kicsit jobban porzanak,mint a mattok, de még ez is teljesen túlélhető. Így akciósan biztosan szívesen vásárolnék még tőlük palettát,mert szerintem minőségi, jól kihasználható palettáról van szó (szerintem mindenképpen érdemes leárazást várni, vagy ingyenes szállítást kivárni,mert így jobban megéri). A színek nagyon jól összeillenek én egy rózsaszínes és egy bronzos look-ot és tudtam egyedül ezzel a palettával készíteni. A csillógós árnyalatok tartalmaznak mikrocsillámokat, szóval velük lehet érdemes óvatosan bánni. Hosszabb használat után,még alkotok majd végső követekeztetést a palettáról, de egyenlőre szívesen ajánlam bárkinek, aki hasonlót keres :) Jah még annyi, hogy először ledöbbentett ilyen picike(pont elfér a tenyeremben) de utológ rájöttem, hogy pont emiatt nagyon kényelmes használni, és legalább nem foglal sok helyet sem :)

Update: Pigmentáltabbak a színek,mint a többi palettámnál, viszont jobban is kopnak napközben,nem vennék még...

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

rANey

2018. február 12.

Nekem életem eddigi legnagyobb csalódása volt ez a paletta, ráadásul az első, amit a CP-től rendeltem. Novemberi leárazáson vettem, pont múlt héten adtam el. Számomra használhatatlan volt, brutálisan porzott, nem voltak annyira pigmentáltak a színek, nehéz volt velük dolgozni is.Szerintem ez a paletta nem ér annyit, amennyibe kerül. Ennél sokkal minőségibb palettái is vannak a Colourpopnak szerencsére, örülök, hogy nem adtam fel rögtön ennél. :)

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

zalla

2017. december 22.

Nagy meglepetés, pozitív értelemben! Nem igazán hozott lázba, mikor kijöttek a colourpop por állagú szemhéjpúderek, viszont nem tudtam ellenállni az akciójuknak (13 dollár volt a paletta, kicsit több mint egy dollár 1 árnyalatért...). Először is, egy fontos észrevétel az árnyalatokkal kapcsolatban: kifejezetten meleg barnás-bíbor színűek, nem igazán mályvásak, mint ahogy a képen tűnik. A matt szemhéjpúderek iszonyatosan pigmentáltak, kicsit porolnak, de jól eldolgozhatóak. A metálos árnyalatok is elég jól teljesítenek, kivéve az első sor jobb szélső árnyalatát. A paletta színei nagyon jól kiegészítik egymást, az egyszerű natúr sminktől a látványos füstösig mindent el lehet vele készíteni. Nem csodálom miért rajonganak a Colourpop palettáért olyan sokan. Kifejezetten jó minőség, és még teljes áron is jó vétel!

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.