KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Comme des Garcons

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

2017-es megjelenésű, szantálfán alapuló uniszex illat.

Lapo

2018. január 6.

Végtelenül sikeres marketing kampány lehetett a Comme des Garcons-tól az ingyen Concrete minta küldése és bár magam sem hittem, hogy egyszer megkapom, de megérkezett.. :) Előrebocsátom, csak ezért kapott 2 *-ot az illat.

Kifújást követően 3 dolog jutott eszembe:
1. ezt a marketing fogást mindenre, csak erre az illatra nem lett volna szabad ellőni
2. a régi 10-20 db-os kiszerelésű golyó rágó
3. a régi, talán Gabi márkájú gyermekfogkrém

Nagyon szeretem ezt a márkát.. szinte mindig sikerül kitalálniuk egy olyan illatvilágot, ami különleges, egyedi és trendeket nem követő.. ez most is sikerült..de én nem szeretnék Gabi fogkrém illatú lenni. :D
Ez számomra közelít a hordhatatlan illathoz.. Végtelenül sajnálom..

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Kifújást követően 3 dolog jutott eszembe:
2. a régi 10-20 db-os kiszerelésű golyó rágó
3. a régi, talán Gabi márkájú gyermekfogkrém

Ez számomra közelít a hordhatatlan illathoz.. Végtelenül sajnálom..