KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Comptoir sud Pacifique

Ár:   $36   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Sephora   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   $36
Lelőhely:   Sephora

Az Aqua Motu a trópusi nyílt tengerek friss, óceáni illatát idézi fel. A tengeri jegyek összeolvadnak a meleg, simogató homokkal és egy könnyű, tiszta, szellőszerű illatot alkotnak, amely felidézi a tenger emlékét, a lusta, napcsókolta hajós nyaralásét a kristálytiszta vizeken.

Illatösszetevők: szalmagyopár, tengeri jegyek, gyöngyvirág, homok, hínár

pronto

2017. február 6.

Számomra ez a tökéletes parfüm, a leírás teljesen betalál. Olyan illat, mintha az ember egész nap a tengerben ázott volna és a bőrén csak a sós víz, a homok és némi naptej maradvány érződne. Egyetlen embert ismerek magamon kívül, aki ezt használja, az pedig egy férfi és valóban, férfiaknak is ugyanúgy jól áll. Semmi édes nincs benne és ezt imádom. Ha ezt használom mindig dicsérik az illatom. Kivéve egy barátnőmet, aki szerint zubrovka szaga van és olyan, mintha pia szagom lenne... Tulajdonképpen örülök, hogy itthon nem lehet kapni, így tényleg kuriózum, semmire sem hasonlít. Rég óta keresek egyébként hasonló jellegű parfümöt, de egyáltalán nem találtam olyat, aminek ilyen hangulata lenne.

pronto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.