KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Comptoir sud Pacifique

Ár:   $36   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Sephora   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   $36
Lelőhely:   Sephora

Az Aqua Motu a trópusi nyílt tengerek friss, óceáni illatát idézi fel. A tengeri jegyek összeolvadnak a meleg, simogató homokkal és egy könnyű, tiszta, szellőszerű illatot alkotnak, amely felidézi a tenger emlékét, a lusta, napcsókolta hajós nyaralásét a kristálytiszta vizeken.

Illatösszetevők: szalmagyopár, tengeri jegyek, gyöngyvirág, homok, hínár

Ár: 1200 ft + posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/ 4 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás,posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

timilla

2017. augusztus 4.

Hajnalban sétálok ki a homokdűnék közé, hogy az óceán partján lássam a napot felkelni. A szél még hűvös, bár nyár közepén járunk, a dagály után hínár csíkozza a homokot, lábam alatt kagylóhéjak, itt-ott kiszáradt halacskák maradványai. Úszom az óceánban a még rózsás derengésben, aztán törölközöbe burkolózva hallgatom a sirályok kiáltásait és a hullámok zaját. Becsukom a szemem, és mélyet szippantok a sós tengeri levegőből.

Számomra ez az Aqua Motu. Nincs itt, kérem, semmi trópusi, beachy feeling, ez itt a kristálytiszta, szelídítetlen óceán, valahol Portugália partjainál, ahol száraz, forró homokot hord a szél, és hamisítatlan tengerszag ivódik bele minden pórusomba. Nincs itt virágillat sem, csak talán egy picurka naptej szelídíti a hínárt, a sós vizet és a homokot. Mint amikor egy strandos nap után frissen megfürödve megeszem egy tál rákot, és a tisztaságillatba belevegyül az óceán lehelete.

Vad illat ez, férfiakon ugyanolyan jó lehet, mint nőkön. Totális meglepetés számomra, mert eddig Terracotta és Bronze Goddess lány voltam (azért még vagyok is :D), erre jön ez az illat, és meg vagyok őrülve érte. Biztos vagyok benne, hogy nagyon megosztó darab, vagy imádni lehet vagy utálni, de közömbösen biztosan nem hagy senkit. De hogy ne csak ömlengjek: a tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után, sajnos gyorsan fogy az állandó fújkálás miatt.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

pronto

2017. február 6.

Számomra ez a tökéletes parfüm, a leírás teljesen betalál. Olyan illat, mintha az ember egész nap a tengerben ázott volna és a bőrén csak a sós víz, a homok és némi naptej maradvány érződne. Egyetlen embert ismerek magamon kívül, aki ezt használja, az pedig egy férfi és valóban, férfiaknak is ugyanúgy jól áll. Semmi édes nincs benne és ezt imádom. Ha ezt használom mindig dicsérik az illatom. Kivéve egy barátnőmet, aki szerint zubrovka szaga van és olyan, mintha pia szagom lenne... Tulajdonképpen örülök, hogy itthon nem lehet kapni, így tényleg kuriózum, semmire sem hasonlít. Rég óta keresek egyébként hasonló jellegű parfümöt, de egyáltalán nem találtam olyat, aminek ilyen hangulata lenne.

pronto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.