KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Coop

Ár:   460 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Coop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2013. március 3.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Coop
Kategória:   Testápolás

kalmaniki

2017. január 24.

A kisfiam pelenkázása során használtam egyszer, de sajnos popsitörlésre kb alkalmatlan, mert annyira szárazak és vékonyak a kendők. Takarításra elhasználom ha már megvettem, de biztos hogy nem veszem újra, ráadásul az ára sem túl kedvező.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

bettina28

2016. december 17.

Az utolsó hozzászólás alapján nem biztos hogy újravenném. Sőt, biztos hogy nem! Most is neogranormonost használok, szerintem az jobb. Ennek az illata sem győzött meg, a visszazárása is problémás volt. Sokszor kinyílt a műanyag a tetején, nehéz volt visszacsukni.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 25.

Nekem ugyanez a 72 db-os baba törlőkendő van meg, csak sárga csomagolásban. Gondolom a sárga az új. :)

Ez katasztrófa. Nem tetszik. Sminklemosásra, arctisztításra is szoktam törlőkendőt használni, de megbántam, hogy nem maradtam a szokásosnál.
1. szinte alig nedves
2. folyton kinyílik a műanyag a tetején
3. No, most jön az, amit még soha nem láttam. Kihúzom az elsőt. Valami fekete bigyó van rajta szétkenve, sárgás-barnás folttal fűszerezve. (Szempillaspirál-alapozó kombó, kb. mintha már valaki használta volna. :') (???)) Nem értem. Na mindegy. Jön a második. Ugyanez. Harmadik, negyedik. Szintén.
Mondom, mi a frász, ebbe beledöglött valami?

Szeretem a Coopot és a termékeiket, de ebben nagyot csalódtam.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

1. szinte alig nedves
2. folyton kinyílik a műanyag a tetején
Mondom, mi a frász, ebbe beledöglött valami?

Szeretem a Coopot és a termékeiket, de ebben nagyot csalódtam.

natalia.horvath

2014. december 6.

Nem rossz törlőkendő.Lehetne kicsit finomabb illata.Nem annyira nedves, többet kell elhasználni belőle a kakis popsihoz mint amikor pamperst használunk.Nem olcsó,azt hiszem olyan 460 ft körül szokott lenni az ára.

natalia.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

AnkaBianka

2014. július 29.

A tesco-s mellett ezt is szoktam használni, nekem eddig nem volt vele problémám. Az illata, a vastagsága megfelelő számomra, én is inkább smink letörléséhez használom, nem irritálja a bőröm. Intim használat közben sem tapasztaltam semmi zavarót.

AnkaBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

ludmilla

2014. július 19.

Ez csíp :/

ludmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Ez csíp :/

szerpentin_b

2013. december 8.

Szépen lehozza a sminket ám de kis idő után elkezdi csípni a bőrömet. Percekig irritálja. Vörösödik a bőröm a nyomán. Persze ez lehúzódik pár perc alatt de attól még nagyon kellemetlen tud lenni.

szerpentin_b
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 8.

csodaorszag.inwonderland

2013. július 9.

Nem sok reményt fűztem hozzá , hirtelen kellet vennem egy csomag babatörlőkendőt és az adott üzletbe csak ez a saját márkás darab árválkodott a polcon. Gondoltam egynek jó lesz , úgyis csak sminkelés közben használom a kézfejemen. Elég nedves nem szakad az illata türhető.

csodaorszag.inwonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!