KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vinchy, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

99%-ban természetes összetevőkkel, rózsavízzel készült tonik.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hime0033

2016. február 1.

Jöttem én is pár csillagot hozzácsapni ehhez a csodás rózsavízhez. Az illata fantasztikus, nagyon kíméletes, szépen tisztít és hidratál is. A kiszerelése sem rossz, bár én jobban preferálnám a fújókás változatot, de ez az én problémám, max áttöltök egy spricnis flakonba belőle :) Szó, ami szó én biztos újravenném, ha kapható, mert sokkal jobban bejön, mint a mindenféle izével teletömött toniknak eladott alkoholok :D 5*

hime0033
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

macskajaj

2014. szeptember 4.

A boltban csak úgy megvettem, mert valami olyan tonikot kerestem ami natúr, nem szárít, de nem is zsírosít, szóval valami egyszerűt. Jó döntés volt. A pattanásokat eltünteti, de nem szárít, sőt, mi több, vízmegkötő hatású, úgyhogy szépen hidratál is. Bármilyen bőrtípusra jó, zsírosra is, szárazra is, az illata nagyon kellemes, az összetevők önmagukért beszélnek. Meglepődtem milyen jó kis termék ez, mindenkinek bátran ajánlom!

Update: sajna pattanásokat okozott nálam. Nem akarom lehúzni, mert sokan szeretik, úgyhogy 5 csillagból 3-at megtartok neki.

macskajaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

nyarigabi

2014. július 30.

Nagyon kíméletes, a vízhiányos bőrömnek felüdülés. Jól tisztít. Nagyon szeretem, elég gyorsan fogy, újra fogom venni.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

amore

2013. december 20.

Nagyon szeretem ezt,nem szárítja ki a bőrt. a sima tonikokat nem nagyon bírom a sok adalék,meg egyebek miatt. Az újhoz még nem volt szerencsém, fb-on kint van a képe az új rózsavíznek is, remélm nem szűntettik meg. összetevőkre kíváncsi lennék az újnak.

amore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Lunita

2013. augusztus 31.

Most kaptam Férjemtől egyet. Hidegebb időben szárazabb a bőröm,pont jól fog jönni.
Nagyon enyhe rózsa illatú,reggeli rohanáskor nem húzódott tőle a bőröm. :)

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Nagyon enyhe rózsa illatú,reggeli rohanáskor nem húzódott tőle a bőröm. :)

Lina14

2013. április 21.

a bőröm nem kimondottan érzékeny, de nagyon rosszul viseli, ha tonikot használok rá, ezért kerestem valami natúrat. sokáig nem találtam, aztán egy Rossmann boltnyitási ajándékként utánam vágták, és a mai napig áldom őket érte :D
arctisztításkor utolsó lépésként használom( sminklemosás, kendővel, majd arctisztító tej és végül ez)
kevesebb pattanásom van amióta használom, a szokásos arcbőr feszülés és kiszáradást sem tapasztalom, mégis van olyan jó, mint egy tonik :) ha elfogy, felkutatom, és állandó darab lesz ^^

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

rozcsi

2013. április 7.

Szeretem,nagyon kellemes illata van,de nem a legjobb sminkeltávolító,2x kell áttörölnöm az arcom,és így is marad még rajta sminkmaradvány.Inkább a végső lépésnek ajánlom az arctisztításban.A szememre is használom,nem csípi.És az ára kedvező.

rozcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

ancsibancsi

2012. május 24.

Laborban dolgozom és a sok vegyszergőz miatt szerettem volna olyan tonikot, ami káros anyagoktól mentes és jót tesz az amúgy megviselt bőrömnek. Telitalálat volt, olyan kellemes volt vele minden este-reggel letisztítani az arcomat. Finom, diszkrét illattal rendelkezik. Megéri az árát!
Jxdit, én úgy tudom, hogy a Dm-ben még mindig lehet kapni! :)

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Jxdit, én úgy tudom, hogy a Dm-ben még mindig lehet kapni! :)

Jxdit

2012. április 23.

Dm-ben vásároltam, kiárusítás keretében, és azóta sem tudom hol lehet kapni :( Valaki tudja esetleg? :)
Nagyon szerettem, szépen tisztít, nagyon enyhe, kellemes illata van. A csapvíz nagyon kiszárítja az arcomat, húzódik a bőröm. Ez a rózsavíz viszont megoldotta a problémámat.

Jxdit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.