KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Corine de Farme

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1,3 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2015. november 4.

Kiszerelés:   1,3 kg
Lelőhely:   hipermarketek, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A Corine de Farme tengeri láb- és fürdősói biztosítják Önnek a szellemi és testi kikapcsolódást. A fürdővízben gyorsan feloldódik, méz illatának köszönhetően ellazítja szervezetét, nyugodt pillanatokkal ajándékozza meg Önt. Bőrét puhává, bársonyossá és illatossá varázsolja."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre