KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

karaibrahimgil

2019. január 1.

A férjem elhasznált egy flakonnal, és elégedett volt vele, mert megszűntette a fogínygyulladását. Viszont észrevette, hogy elszínezi a fogait, ezért a másikat már én próbáltam ki: hát, lehet, hogy a problémás ínyen segít, de olyan elviselhetetlen, idegen hatású ízérzetet hagy maga után órákig, hogy azt semmiféle étel vagy ital fogyasztása nem szünteti meg.
Szóval probléma esetén 5*, a színező hatás miatt -1, az íz miatt szintén -1.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Szóval probléma esetén 5*, a színező hatás miatt -1, az íz miatt szintén -1.

sziluetta

2018. december 28.

Aftára ezt ajánlotta a patikus, tényleg gyorsaban gyógyult a használata mellett. Azóta ezt használom, ha megsértem az ínyem, vagy kijön egy afta, így árban is simán jó, mert sokáig elég. A hétköznapokban egyszerűbb és olcsóbb szájöblögetőt használok. Nekem nem színezte el a fogaim, bár nem használom gyakran.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

katagi

2018. december 28.

Hát, nekem olyan durván elszínezte a fogaimat, mintha nem is jártam volna fogkőleszedésen egy hónapja... Megint mehetek vissza fogdokihoz fehéríteni, mert ez így nem állapot. >_<

katagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Evelyn31

2018. október 5.

Fogorvos ajánlotta. Elsőre elég tömör és arcba vágó de hatása tökéletes. Tényleg érezhetően teszi a dolgát,más termékekkel ellentétben. Csak ajánlani tudom.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

dunaimano

2018. szeptember 22.

Csak ezt használom. Nagyon markáns íze van, és először kicsípte a nyelvemet is, órákig zsibogott még utána. Aztán hozzászoktam, mostmár semmi ilyen problémám nincs. Azt nem vettem észre, hogy az ínyem gyógyulna tőle, bár rosszabb sem lett. Jól fertőtlenít, afta ellen max megelőzésre jó nekem, a már kialakult aftáimat nem tünteti el.

Update: Nem véletlenül a fürdőszobám kötelező kelléke, és a szájápolási rutinom mindennapi darabja. Sajnos nem tudok afta ellen mit csinálni, de ezzel szuperül meg tudom előzni. Legutóbb mikor elfogyott, és csak néhány nappal később jutottam el boltba, amíg nem szereztem be az új üveget naponta jöttek az újabb afták. Amikor ezt használom, nincsenek aftáim... Nekem sajnos ezt minden nap kell a megelőzés végett alkalmazni, de megéri!

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hecate

2018. június 13.

Fogorvosom ajánlotta mikor nagyon gyulladt volt az ínyem. Gyorsan segített, elégedett voltam vele. (Számomra ízlelési gondot vagy kimarást nem okozott - igaz kis mennyiséget használtam mindig egy-egy alkalomra, utána pedig vízzel is öblögettem.)

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

nitotera

2018. június 13.

Szajvizek kozul kedvencem. Eddig probaltam tobbet pl listerinet es dontodentet, egyik sem tetszett, dontodent gyenge volt, listerine meg szetmarta a szamat, ez valahol a ketto kozott van. Erzem hogy mukodik, de nem marja ki a nyalam.

nitotera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

koni

2018. május 30.

Az ínyem volt csúnyán begyulladva és teljesen jól rendbe tette. Egy negatívuma van...hogy kimarta a nyelvemet...abba a pár hétben míg használtam nem éreztem az ízeket, pedig az előírtakhoz képest több vízzel higítottam már a vége felé. Ettől függetlenül megadom az 5 csillagot, mert amint abbahagytam a használatát helyrejött a nyelvem és az ínyproblémámat pedig orvosolta.

koni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Colette221

2018. március 5.

Két bölcsességfog eltávolításom volt tavaly. Mind a kétszer ezt használtam, a szájsebész ajánlására. Nem gyulladt be az ínyem egyszer sem. Ha véletlenül elharapom belül a számat akkor is ezt használom.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Mars93

2018. március 5.

Mindig van otthon belőle. Két éve volt egy nagyobb műtétem, és a szájsebész ajánlotta ezt, sőt, ezzel öblögettem még a műtét előtt is. Az íze tényleg borzalmasan erős, mindig megkönnyezem azt az egy percet, amíg öblögetek vele, de a hatása miatt abszolút megéri! Bármilyen probléma adódik, mindig ehhez nyúlok! (Ha kissé begyullad az éppen növekvő bölcsességfogamnál az íny, vagy kimarja valami az ínyem, esetleg elharapom a szám belül, stb.) 2-3 nap alatt helyrehozza a kisebb bajokat, a nagyobb gyulladással is elbánik egy hét alatt.
Én mituán öblögettem vele, várok 1-2 percet, és sima vízzel is kiöblögetem kétszer-háromszor a szám, hogy utána ne maradjon benne az a kellemetlen íz olyan intenzíven. :)

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1