KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

Ár: 800 , Eladó: koirankeksii
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: megbeszélés alapján

Hecate

2018. június 13.

Fogorvosom ajánlotta mikor nagyon gyulladt volt az ínyem. Gyorsan segített, elégedett voltam vele. (Számomra ízlelési gondot vagy kimarást nem okozott - igaz kis mennyiséget használtam mindig egy-egy alkalomra, utána pedig vízzel is öblögettem.)

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

nitotera

2018. június 13.

Szajvizek kozul kedvencem. Eddig probaltam tobbet pl listerinet es dontodentet, egyik sem tetszett, dontodent gyenge volt, listerine meg szetmarta a szamat, ez valahol a ketto kozott van. Erzem hogy mukodik, de nem marja ki a nyalam.

nitotera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

koni

2018. május 30.

Az ínyem volt csúnyán begyulladva és teljesen jól rendbe tette. Egy negatívuma van...hogy kimarta a nyelvemet...abba a pár hétben míg használtam nem éreztem az ízeket, pedig az előírtakhoz képest több vízzel higítottam már a vége felé. Ettől függetlenül megadom az 5 csillagot, mert amint abbahagytam a használatát helyrejött a nyelvem és az ínyproblémámat pedig orvosolta.

koni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Colette221

2018. március 5.

Két bölcsességfog eltávolításom volt tavaly. Mind a kétszer ezt használtam, a szájsebész ajánlására. Nem gyulladt be az ínyem egyszer sem. Ha véletlenül elharapom belül a számat akkor is ezt használom.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Mars93

2018. március 5.

Mindig van otthon belőle. Két éve volt egy nagyobb műtétem, és a szájsebész ajánlotta ezt, sőt, ezzel öblögettem még a műtét előtt is. Az íze tényleg borzalmasan erős, mindig megkönnyezem azt az egy percet, amíg öblögetek vele, de a hatása miatt abszolút megéri! Bármilyen probléma adódik, mindig ehhez nyúlok! (Ha kissé begyullad az éppen növekvő bölcsességfogamnál az íny, vagy kimarja valami az ínyem, esetleg elharapom a szám belül, stb.) 2-3 nap alatt helyrehozza a kisebb bajokat, a nagyobb gyulladással is elbánik egy hét alatt.
Én mituán öblögettem vele, várok 1-2 percet, és sima vízzel is kiöblögetem kétszer-háromszor a szám, hogy utána ne maradjon benne az a kellemetlen íz olyan intenzíven. :)

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

redrick

2018. január 14.

A fogelszíneződés miatti figyelmeztetés végett nem merem huzamosabb ideig egyfolytában használni, de messze a legjobb szájvíz, amit eddig próbáltam. A hatása hamar érződik, rendbe teszi a szájhigiéniát, alaposan fertőtleníti a szájüreget. Kb. negyedéves szünetek után kerül beszerzésre egy-egy palackkal normál esetben, ha fog- vagy ínyprobléma áll fenn, azonnal ehhez nyúlok és legtöbbször jelentősen enyhíti a tüneteket.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

dunaimano

2018. január 12.

Csak ezt használom. Nagyon markáns íze van, és először kicsípte a nyelvemet is, órákig zsibogott még utána. Aztán hozzászoktam, mostmár semmi ilyen problémám nincs. Azt nem vettem észre, hogy az ínyem gyógyulna tőle, bár rosszabb sem lett. Jól fertőtlenít, afta ellen max megelőzésre jó nekem, a már kialakult aftáimat nem tünteti el.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Amarila

2017. december 4.

Amikor hátul (a bölcsességfogamnál) összeharapom a számat, előveszem és öblegetek vele este. Másnapra általában megoldódik a probléma, de vigyázni kell vele, mert az izlelésre károsan hat. Én pl. másnap reggel nem érzem a reggeli kávé ízét. Ezért még este használat után jól lemosom a nyelvem. :) Ha huzamosabb ideig használja valaki eléggé elszínezi a fogakat. De ha az ember tudja és figyel ezekre, valóban jó termék.

Amarila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Fabi95

2017. augusztus 19.

Fogászati műtét után javasolták (bölcsességfog eltávolítása), mivel a fogam helye minimálisan gennyesedett, de fájdalmam nem volt. Túl mentolos, az elején nem voltunk túl jóban. De szinte megszüntette a gennyesedést, és jobb volt a közérzetem is, hogy nincs szájszagom a váladék miatt. A nyelvem pórul járt, eléggé érdes lett tőle és érzékeny. A napokban láttam, hogy akciós a Rossmannban (kb 1100 Ft).

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

v.szilvia789

2017. július 18.

Szájsebészeti műtét után használtam, 1:1 arányban hígítva. Sokat segített a gyógyulásban, fertőtlenítésben. Nem túl mentolos ízű, ellenben valóban hosszabb használat esetén érzékeltebbé válhat a nyelv, az ízérzés. Ezért is hígítottam, valamint érdemes betartani a nap 2x maximális használatra vonatkozó javaslatot. Komolyabb probléma esetén, rövid távú használatra tényleg nagyon jó termék. Ár-érték aránya jó, hasonló, nagyon márkás társa 2x ennyibe is kerül.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1