Cosmetic Plant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pink sunrise, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanástalanító lemosó.

orik

2016. szeptember 26.

Csak egy hete használom ezt a tonikot, de máris nagyon elégedett vagyok vele. Nincs akné-problémám, de néha megjelenik egy-két pattanás az arcomon, ezért vásároltam meg. Még egyelőre pattikkal nem volt dolga, viszont nagyon jól tisztít, a napi szennyeződéseket eltünteti, és kellemes, hűsítő hatást tapasztalok a használata után. Az igaz, hogy kicsit szárít, de egy hidratáló krémmel ezt a problémát simán orvosolni lehet. Szerintem a gélt is kipróbálom hozzá. Ár-minőség arányban mindenképp kiváló. Bátran ajánlom mindenkinek :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Vandenis

2015. november 3.

Imádom ezt a tonikot, az illatát, az érzést, ahogy fesziti a bőröm használat után, ami aztán hamar el is múlik, hatásos, a géllel együtt használom.

Vandenis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Szamóca29

2013. július 26.

Két hete használom a tonikot és nagyon meg vagyok vele elégedve, ezentúl ezt fogom használni. Sok terméket kipróbáltam már, de eddig ez a leghatékonyabb. Pattanásos, többnyire zsíros bőröm van és az utóbbi időben igencsak kétségbeestem attól, h mi történik az arcommal, mert egyre rosszabb volt a helyzet. Már pár nap után látványos javulást tapasztaltam, és azóta csak egyre jobb a helyzet. Nem tüntette el maradéktalanul a pattanásokat, néha itt-ott megjelennek, de elégedett vagyok vele, és jó áron lehet hozzájutni. Az egyetlen hátránya, hogy szárítja a bőröm egy kicsit, de ha bekenem arckrémmel, az is elmúlik.

Szamóca29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

cocacola636

2013. január 24.

en is most fogok venni a kozmetikusom ajanlotta a pattanasos zsiros borre ..proba kent be is kente vele az arcomat hogy lassam milyen jo husito hatasa van!! :)) eros mentolos ude friss erzes a bornek! eleinte kicsit sok a mentol hatas de fel perc mulva mar tiszta friss erzest ad a bornek!! nagyon megtetszett.. holnap megyek es veszek magamnak!

cocacola636
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

sanna

2012. október 8.

Évek óta használom, nagyon nagy kedvenc, a hozzá való géllel együtt. Napi használatra is szuper, nagyon jól tisztít, az biztos, hogy leszedi a szennyeződést, a vattakorong ijesztően néz ki utána! :-) Van benne alkohol, és ha van sérülés az arcon, vagy frissen kinyomott pattanás, akkor csíp is, de engem ez nem zavar. Picit szárít, utána gélt, vagy hidratáló krémet használok. Maximális pontszámot érdemel.

sanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy bazsalikum féle kivonata. Jellegzetes illata gazdag illóolaj tartalmának tulajdonítható. Az EWG a növényt bőrkondícionáló összetevőnek és illatanyagnak kategorizálja.