KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mbettina, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Auchan

Vízálló szempillaspirál fekete színben.

mbettina

2017. december 30.

Ez a termék nagy csalódás volt a számomra. Nem szoktam vízálló szempilla spirált használni, de gondoltam kipróbálok egy Cosmiat. Mivel az ára is viszonylag borsós volt, arra számítottam, hogy azért jó minőség lehet.
De, hát, a keféje túl rövid, s egy pár perc után olyan a szempillám, mintha semmi sem lenne rajta.
Pénz kidobás volt...

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Pénz kidobás volt...