KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén micellás víz száraz és érzékeny bőrre. Tisztító, sminkeltávolító és nyugtató hatású.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelték. 100% hipoallergén.

manitia

2017. szeptember 20.

750,-ért vettem akciósan. a garnier után kezdtem el használni és azt kell mondjam nagyon gyenge. Locsolnom kell konkrétan a vatta korongra, hogy valamit is utána le tudjak vele sikálni. Nem szeretem. Ja és büdös is!

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Vicus

2017. augusztus 21.

Nem irritálja a bőrt, azonban tényleg kellemetlen szagot okoz az arcomon, kvázi büdös lesz, bár ez nekem nem nagy tragédia, mert ezután még használok habzó arclemosót is, de aki nem, annak valóban kellemetlen lehet ez a jelenség. Nem boldogul igazán a szempillaspirállal, emiatt mondhatni nem tudja megfelelően ellátni a feladatát. Nem venném újra.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

yvettsz

2017. augusztus 19.

Az eddig használt más márkájú micellás vizektől ragadt a bőröm, ettől nem. :) jól tisztít, bár a vízálló szemspirált nem viszi le, ezért 4 csillag. Próbának a kisebb kiszerelést vettem meg kb. 2 hónapja, és alig hiányzik belőle, pedig minden nap használom. Szeretem, újra veszem ha elfogy.

yvettsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Ygritte

2017. augusztus 5.

Én a normál-kombinált bőrre valót használom,nagyon teszi a dolgát,a vízálló tusomat is simán dörzsölés nélkül leszedi,nem csíp. Az ára nagyon korrekt, az 500ml 799ft, a 250ml 399ft

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

csemezb

2017. július 22.

Nem rég vettem és amit vártam tőle, szerintem nem sok. Tisztítani tisztít, de nem jó az illata és ezt utána érzem is, és ragad, szörnyen ragad. Azt hiszem emiatt fogom én most nagyon lecsillagozni.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Timcsi26

2017. május 30.

A dolgát teszi,jól tisztít.De valamiért nagyon büdös lesz tőle az arcom. :/

Timcsi26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

A dolgát teszi,jól tisztít.De valamiért nagyon büdös lesz tőle az arcom. :/

Pünyike

2017. április 10.

Jelentem, tesztelve! Szemet nem csíp, ragyát nem okoz, az arcbőrt remekül tisztítja, vízálló sminkkel birkóznia kell, de megy az is. Jó kis víz ez, fél liter olcsón. Amíg lesz, ezt veszem. Puszi

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!