KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén micellás víz száraz és érzékeny bőrre. Tisztító, sminkeltávolító és nyugtató hatású.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelték. 100% hipoallergén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsebyb

2017. november 30.

Eddig az Auchan sajátmárkás micellás vizét használtam (http://kremmania.hu/kremek/auchan-beauty-micellaris-sminklemoso-viz) amivel tökéletesen meg voltam elégedve, az volt az első sminklemosóm ami egyáltalán nem csípte a szemem és maximálisan mindent eltávolított. Sajnos ezt már több alkalommal nem láttam az üzletben így vettem meg ezt. Nem ér fel az előzőhöz de azért teszi a dolgát, sajnos néha kissé csípős érzéssel. Még gondolkozom az újravételén.

zsebyb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Lunora

2017. november 23.

Hiába kezdő sminkesként eljutottam arra a pontra hogy akkor most már ezt le is kellene szedni. Alapból problémás a bőröm, nem visel el konkrétan semmit. De ugyebár az ember lánya szeret kísérletezni épp ezért akartam kipróbálni előbb egy olcsóbbat mielőtt a drágábbhoz nyúlok. 400 Ft-ért vettem hypoallergén micellásvízet. ! Rögtön el is dicsekedtem mindenkinek. . . Főleg úgy hogy néhány márka horrorráron nyújtja neki termékét.
Őszintén szeretem. Az arcomnak tetszik. Sokáig kitart egyenlőre. Valószínűleg újra veszem. Viszont a hibája az, hogy a szempillaspirállal megküzd rendesen. De nem akarnám emiatt lecserélni inkább rászánok plusz 5 percet

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

mbettina

2017. november 19.

Garnieres micellás vízet használtam, amikor megláttam a polcon; a nagyon remek összetevő lista miatt meg is vásároltam. Végülis nem csalódtam. A micellás vizeknél amúgy sem számít az ember nagy változásra, ez is teszi a dolgát. Emellett az érzékeny arcbőrömnek is megfelel. És nem utolsó sorban nagyon gazdaságos is, miért is ne kapna 5 csillagot?

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

gabriellambr

2017. november 15.

Én megvagyok vele elégedve, rajtam nem büdös, de én amúgyis arcot mosok minden sminkeltávolítás után, úgy érzem magam teljesen tisztának! :) A vízálló spirál és tus feladja neki a leckét, de ha van egy kis türelmünk hozzá megbirkózik vele dörzsölgetés nélkül! Én nem szoktam dörzsölgetni a szemkörnyékemet, nagyon vékony ott a bőr, nem akarom még én is kínozni, egy pár másodpercig rajta hagyom a pamacsot és szépen leszedi, teszi a dolgát! Előtte a Garnier kétfázisú micellás vizét használtam, ez ahhoz képest felüdülés! Szeretem használni, számomra kellemes, az ára meg csak hab a tortán!

gabriellambr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Vicus

2017. november 5.

Nem irritálja a bőrt, azonban tényleg kellemetlen szagot okoz az arcomon, kvázi büdös lesz, bár ez nekem nem nagy tragédia, mert ezután még használok habzó arclemosót is, de aki nem, annak valóban kellemetlen lehet ez a jelenség. Nem boldogul igazán a szempillaspirállal, emiatt mondhatni nem tudja megfelelően ellátni a feladatát. Nem venném újra.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

manitia

2017. szeptember 20.

750,-ért vettem akciósan. a garnier után kezdtem el használni és azt kell mondjam nagyon gyenge. Locsolnom kell konkrétan a vatta korongra, hogy valamit is utána le tudjak vele sikálni. Nem szeretem. Ja és büdös is!

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

yvettsz

2017. augusztus 19.

Az eddig használt más márkájú micellás vizektől ragadt a bőröm, ettől nem. :) jól tisztít, bár a vízálló szemspirált nem viszi le, ezért 4 csillag. Próbának a kisebb kiszerelést vettem meg kb. 2 hónapja, és alig hiányzik belőle, pedig minden nap használom. Szeretem, újra veszem ha elfogy.

yvettsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Ygritte

2017. augusztus 5.

Én a normál-kombinált bőrre valót használom,nagyon teszi a dolgát,a vízálló tusomat is simán dörzsölés nélkül leszedi,nem csíp. Az ára nagyon korrekt, az 500ml 799ft, a 250ml 399ft

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

csemezb

2017. július 22.

Nem rég vettem és amit vártam tőle, szerintem nem sok. Tisztítani tisztít, de nem jó az illata és ezt utána érzem is, és ragad, szörnyen ragad. Azt hiszem emiatt fogom én most nagyon lecsillagozni.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Timcsi26

2017. május 30.

A dolgát teszi,jól tisztít.De valamiért nagyon büdös lesz tőle az arcom. :/

Timcsi26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

A dolgát teszi,jól tisztít.De valamiért nagyon büdös lesz tőle az arcom. :/

Hidratálók: Glycerin, PEG-40

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!