KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén micellás víz száraz és érzékeny bőrre. Tisztító, sminkeltávolító és nyugtató hatású.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelték. 100% hipoallergén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katakonya

2018. március 24.

Leértékelve vettem 350 forintért, abszolút megérte az árát. Nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Katakonya
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

krisztinafodor01

2018. március 12.

Azért vettem, mert nagyon érzékeny a bőröm, de nem egy nagy csoda. A sminket nehezen szedi le... A bőrömet szárítja. Ragacsos érzést hagy maga uán. Nem veszem újra.

krisztinafodor01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

eprecs

2018. február 17.

Na mondom milyen jó áron van, megveszem, hiszen egy micellás víztől nem sokat várok, csak hogy távolítsa el a sminket. Ezzel még nem is volt baj, de ami rá 1 percre következett az maga volt a pokol. Az arcom bevörösödött égett, csípett. Másnap reggelre pedig mind két szemem beadgadt tőle. Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre van, valamire durván allergizáltam.

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

BecCc

2018. február 14.

Félve vásároltam meg, de az az igazság, hogy kellemesen csalódtam benne. Hatásfoka kiváló, a sminket is szépen eltávolítja. A bőröm nem szárítja - esetenként hagy ragacsos érzetet, néha pedig nem. Nem tudtam még rájönni, mitől lehet. Lehetséges, hogy túl sokat nyomok a korongra... Csupán emiatt négyes.

BecCc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

LillaH

2018. január 24.

Mixa után próbáltam ki ez a lemosót, hát, kár volt. Csípte a szememet, kellemetlen szaga volt és még a lemosó hatásától sem voltam elájulva. Nekem csalódás volt sajnos, az egyetlen pozitív az ára..

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

pici24

2018. január 1.

Szépen tisztítja a bőrt, nem okoz pirosságot, pattanást. A pórusokat valamelyest összehúzza.

pici24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Erikaeri

2017. december 21.

szeretem

Erikaeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

szeretem

zsebyb

2017. november 30.

Eddig az Auchan sajátmárkás micellás vizét használtam (http://kremmania.hu/kremek/auchan-beauty-micellaris-sminklemoso-viz) amivel tökéletesen meg voltam elégedve, az volt az első sminklemosóm ami egyáltalán nem csípte a szemem és maximálisan mindent eltávolított. Sajnos ezt már több alkalommal nem láttam az üzletben így vettem meg ezt. Nem ér fel az előzőhöz de azért teszi a dolgát, sajnos néha kissé csípős érzéssel. Még gondolkozom az újravételén.

zsebyb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Lunora

2017. november 23.

Hiába kezdő sminkesként eljutottam arra a pontra hogy akkor most már ezt le is kellene szedni. Alapból problémás a bőröm, nem visel el konkrétan semmit. De ugyebár az ember lánya szeret kísérletezni épp ezért akartam kipróbálni előbb egy olcsóbbat mielőtt a drágábbhoz nyúlok. 400 Ft-ért vettem hypoallergén micellásvízet. ! Rögtön el is dicsekedtem mindenkinek. . . Főleg úgy hogy néhány márka horrorráron nyújtja neki termékét.
Őszintén szeretem. Az arcomnak tetszik. Sokáig kitart egyenlőre. Valószínűleg újra veszem. Viszont a hibája az, hogy a szempillaspirállal megküzd rendesen. De nem akarnám emiatt lecserélni inkább rászánok plusz 5 percet

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

mbettina

2017. november 19.

Garnieres micellás vízet használtam, amikor megláttam a polcon; a nagyon remek összetevő lista miatt meg is vásároltam. Végülis nem csalódtam. A micellás vizeknél amúgy sem számít az ember nagy változásra, ez is teszi a dolgát. Emellett az érzékeny arcbőrömnek is megfelel. És nem utolsó sorban nagyon gazdaságos is, miért is ne kapna 5 csillagot?

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!