KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosmia

Ár:   560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén micellás víz száraz és érzékeny bőrre. Tisztító, sminkeltávolító és nyugtató hatású.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelték. 100% hipoallergén.

eprecs

2018. február 17.

Na mondom milyen jó áron van, megveszem, hiszen egy micellás víztől nem sokat várok, csak hogy távolítsa el a sminket. Ezzel még nem is volt baj, de ami rá 1 percre következett az maga volt a pokol. Az arcom bevörösödött égett, csípett. Másnap reggelre pedig mind két szemem beadgadt tőle. Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre van, valamire durván allergizáltam.

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

BecCc

2018. február 14.

Félve vásároltam meg, de az az igazság, hogy kellemesen csalódtam benne. Hatásfoka kiváló, a sminket is szépen eltávolítja. A bőröm nem szárítja - esetenként hagy ragacsos érzetet, néha pedig nem. Nem tudtam még rájönni, mitől lehet. Lehetséges, hogy túl sokat nyomok a korongra... Csupán emiatt négyes.

BecCc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

LillaH

2018. január 24.

Mixa után próbáltam ki ez a lemosót, hát, kár volt. Csípte a szememet, kellemetlen szaga volt és még a lemosó hatásától sem voltam elájulva. Nekem csalódás volt sajnos, az egyetlen pozitív az ára..

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

pici24

2018. január 1.

Szépen tisztítja a bőrt, nem okoz pirosságot, pattanást. A pórusokat valamelyest összehúzza.

pici24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Erikaeri

2017. december 21.

szeretem

Erikaeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

szeretem

zsebyb

2017. november 30.

Eddig az Auchan sajátmárkás micellás vizét használtam (http://kremmania.hu/kremek/auchan-beauty-micellaris-sminklemoso-viz) amivel tökéletesen meg voltam elégedve, az volt az első sminklemosóm ami egyáltalán nem csípte a szemem és maximálisan mindent eltávolított. Sajnos ezt már több alkalommal nem láttam az üzletben így vettem meg ezt. Nem ér fel az előzőhöz de azért teszi a dolgát, sajnos néha kissé csípős érzéssel. Még gondolkozom az újravételén.

zsebyb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Lunora

2017. november 23.

Hiába kezdő sminkesként eljutottam arra a pontra hogy akkor most már ezt le is kellene szedni. Alapból problémás a bőröm, nem visel el konkrétan semmit. De ugyebár az ember lánya szeret kísérletezni épp ezért akartam kipróbálni előbb egy olcsóbbat mielőtt a drágábbhoz nyúlok. 400 Ft-ért vettem hypoallergén micellásvízet. ! Rögtön el is dicsekedtem mindenkinek. . . Főleg úgy hogy néhány márka horrorráron nyújtja neki termékét.
Őszintén szeretem. Az arcomnak tetszik. Sokáig kitart egyenlőre. Valószínűleg újra veszem. Viszont a hibája az, hogy a szempillaspirállal megküzd rendesen. De nem akarnám emiatt lecserélni inkább rászánok plusz 5 percet

Lunora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

mbettina

2017. november 19.

Garnieres micellás vízet használtam, amikor megláttam a polcon; a nagyon remek összetevő lista miatt meg is vásároltam. Végülis nem csalódtam. A micellás vizeknél amúgy sem számít az ember nagy változásra, ez is teszi a dolgát. Emellett az érzékeny arcbőrömnek is megfelel. És nem utolsó sorban nagyon gazdaságos is, miért is ne kapna 5 csillagot?

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

gabriellambr

2017. november 15.

Én megvagyok vele elégedve, rajtam nem büdös, de én amúgyis arcot mosok minden sminkeltávolítás után, úgy érzem magam teljesen tisztának! :) A vízálló spirál és tus feladja neki a leckét, de ha van egy kis türelmünk hozzá megbirkózik vele dörzsölgetés nélkül! Én nem szoktam dörzsölgetni a szemkörnyékemet, nagyon vékony ott a bőr, nem akarom még én is kínozni, egy pár másodpercig rajta hagyom a pamacsot és szépen leszedi, teszi a dolgát! Előtte a Garnier kétfázisú micellás vizét használtam, ez ahhoz képest felüdülés! Szeretem használni, számomra kellemes, az ára meg csak hab a tortán!

gabriellambr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Vicus

2017. november 5.

Nem irritálja a bőrt, azonban tényleg kellemetlen szagot okoz az arcomon, kvázi büdös lesz, bár ez nekem nem nagy tragédia, mert ezután még használok habzó arclemosót is, de aki nem, annak valóban kellemetlen lehet ez a jelenség. Nem boldogul igazán a szempillaspirállal, emiatt mondhatni nem tudja megfelelően ellátni a feladatát. Nem venném újra.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!